Skocz do zawartości

TVP 1 i TVP 2 maja odbicia????


koksik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naziemnie to mogę oglądać transmisje z opadów śniegu :mrgreen:

 

CP od 1998 roku nielegalnie retransmituje "jedynkę" i "dwójkę". W 2000 roku Naczelny Sąd Administracyjny nakazał "CP" zaprzestania nadawania programów TVP. Podstawą tego wyroku był fakt że "CP" nie miał zgody na ich nadawanie od zarządu TVP. Platformy i kablówki mają obowiązek transmitować kanały TVP po uzyskaniu zgody nadawcy. Jednak widać że "CP" zgody nie potrzebuje, a wyrok "NSA" mają gdzieś.

Z tego co wiem, to nawet kiedyś CP musiał zaprzestać emisji kanałów TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne że nie masz przecież TVP info jest na większości nadajników naziemnych ja mam i nawet częściej oglądam z naziemnie niż z Astry bo nic nie kodują no i dla TVP regionalnej (Rzeszów)

Trudno ci się dziwić patrząc na twoją lokalizację: Rzeszów. Nadajnik w środku miasta + świetny zasięg z Suchej Góry. Szkoda, że reszta Podkarpacia go nie ma i na 30% poprawnego odbioru TVP Rzeszów, dwie trzecie to sama stolica województwa. :/

 

Z tego co wiem, to nawet kiedyś CP musiał zaprzestać emisji kanałów TVP

Zgadza się, jest o tym informacja na Wikipedii, szkoda tylko że bez źródeł. Nie wiadomo do końca, dlaczego sygnał TVP powrócił do Cyfrowego Polsatu, bo nie ma żadnych danych o wyroku sądu w tej sprawie. Nie mam też pojęcia, dlaczego Cyfrowy Polsat nie może również dublować (z anteny naziemnej :wink: ) np. TVP Info, która jest kanałem niekomercyjnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No obraz mam ok jak zamocuje 4anteny to i tvp jest ok naziuemnie a wasze jazdy ze rozmycia obrazu są to troszke nietego cieszcie sie ze jest a marudzicie owszem ci co mają super lcd albo cos to widzą ze jest zle ale dla zjadacza chleba z tv 29cali kineskop to az taki tragiczany nie jest obrqaxzek nie mieszkam na za[beep]iu ale obraz mam okropny bo moje zestawy do naziemnej to jakas lipna antena pokojowa ale nie zmienia to faktu ze polsat łapie idealnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jak to w ogóle jest możliwe, że CP transmituje TVP1 i TVP2 nie mając podpisanego żadnego porozumienia z TVP?

Słyszałem, że sygnał tych kanałów jest brany z nadajników naziemnych za pomocą zwykłej anteny i przesyłany na satelitę. Ale skoro tak jest (bez umowy) to czy na podobnej zasadzie CP nie mógłby transmitować też TVP Info??

I czy nka albo Cyfra+ nie mogłaby na tej samej zasadzie transmitować Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję "odkopać" wreszcie temat TVP - Polsat - czy się dogadają ? :wink:

 

Edit: Ze zwględu na kolejny post offtopic'owy, który już znalazł się w Koszu, ten wątek zamykam. Nie widzę większego sensu prowadzenia tutaj dyskusji o stronach Polsat - TVP. Większość postów nie wiele ma już wspólnego z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...