Skocz do zawartości

TVP 1 i TVP 2 maja odbicia????


koksik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo nie będzie już potrzeby opisywać jakości TVP1 i TVP2 w CP. Jeżeli się nie mylę i dobrze pamiętam to CP walczył w sądzie z TVP o prawa do transmisji programów TVP, i wygrał bo mieli podpisane jakieś wstępne porozumienie. Jednak w tym porozumieniu napisali że CP może korzystać z sygnałów TVP1 i TVP2 do końca 2008 roku. Tak więc wynika z tego że od stycznia 2009 roku z CP znikną 'Jedynka" i "Dwójka". Między innymi dla tego CP chce przedstawić w najbliższym czasie jakieś "szokujące" promocje, aby zatrzymać starych i pozyskać nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ grzonka_m skąd Ty takie rewelacje żeś wyczesał :lol: . Nawet jakby tak się stało i od stycznia 2009 zniknęły by z CP TVP1 i TVP2 to żadna super promocja ze strony CP nie zatrzyma obecnych klientów skoro stracą dostęp do w/w kanałów. Ludzie będą wypowiadać umowy. W końcu większość wzięła CP na obecność wszystkich kanałów, które są dostępne naziemnie, a które są w CP. Nawet wtedy ich Pakiet Mini straciłby na swojej atrakcyjności i nie miałby już racji bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie, ja teraz te kanały odbieram w nieporównywalnie lepszej jakości naziemnie niż przez CP :roll:

Dlatego tak bardzo nie przejął bym się, gdyby w/w kanały znikneły z CP, jeżeli nadal bedą w takiej jakości, ale tak jak mówię - to raczej bardzo mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zaś z drugiej strony są w Polsce miejsca, gdzie odbiór naziemny jest bardzo utrudniony także pozostaje odbiór satelitarny. Podejrzewam, że duże grono osób, którzy decydują się na zakup oferty CP nie wie jaką jakość TVP1 i TVP2 oferuje CP.

 

A co do cennego miejsca na tp to po co komu takie kanały jak Zone Club ,Reality ,Europa,Romantica,AXN Sci Fi , Axn Crime,Wedding czy Tv Biznes

 

Uwierz mi, że te kanały, które wymieniłeś też mają sporą rzeszę fanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze te wasze jazdy z odbiciami tvp itd są nie na miejscu>raz lepiej raz gorzej (pogoda)i Przepraszam ale sam mam Polsat mini i kupielm go wiedząc ze sygnal nie jest za dobry ale o niebo lepszy niż z mojej naziemnej anteny!!na ktorej to idealny obraz otrzymuje dopiero po podlaczeniu 4anten na 4strony:/świata bo taki piękny obraz jest że szok;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie musisz mieć piękny obraz z anteny naziemnej, że ten od CP jest "o niebo lepszy" :lol:

Tak jak już napisał Bloo411 - nie wszędzie odbiór naziemny jest taki prosty - musisz mieszkać w takiej miejscowości gdzie jest to bardzo utrudnione :]

 

A obraz nadawany przez CP w porównaniu z tym nadawanym w Cyfrze+ i N-ce czy nawet w niektórych miejscowościach (tak jak w mojej) naziemnie jest :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zniknięcie programów TVP1 i TVP2 jest niemożliwe. Kilka lat temu był (nie wiem czy jest nadal) nakaz dla platform i kablówek, że mają OBOWIĄZEK transmitować kanały TVP1 i TVP2.

 

Całkowicie się z tobą zgadzam. Jest tylko jedno "ale". CP od 1998 roku nielegalnie retransmituje "jedynkę" i "dwójkę". W 2000 roku Naczelny Sąd Administracyjny nakazał "CP" zaprzestania nadawania programów TVP. Podstawą tego wyroku był fakt że "CP" nie miał zgody na ich nadawanie od zarządu TVP. Platformy i kablówki mają obowiązek transmitować kanały TVP po uzyskaniu zgody nadawcy. Jednak widać że "CP" zgody nie potrzebuje, a wyrok "NSA" mają gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do cennego miejsca na tp to po co komu takie kanały jak Zone Club ,Reality ,Europa,Romantica,AXN Sci Fi , Axn Crime,Wedding czy Tv Biznes

Kanały TVP muszą byc w CP bo sa bardzo dobre i ludzie nie wyobrazaja sobie zeby mogło ich nie byc. A co do cennego miejsca na tp to po co komu takie kanały jak Zone Club ,Reality ,Europa,Romantica,AXN Sci Fi , Axn Crime,Wedding czy Tv Biznes

 

To ze ciebie sie w/w kanaly nie podobaja nie oznacza nic. Musisz myslec takze o wszystkich abonentach !

 

Jednak zaś z drugiej strony są w Polsce miejsca, gdzie odbiór naziemny jest bardzo utrudniony także pozostaje odbiór satelitarny.

 

Nie tylko w Polsce jest utrudniony odbior w niektorych miejscach Jedynki i Dwojki polskiej, ale takze w Niemczech. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...