Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

Poziom dobry? W czym pytam się:lol2:? Bo ja w tym :show: widze same minusy ... no dobra, + dla prowadzacych, gdyż jako jedyni są znośni i nadaja się do tego.

 

W całokształcie. Jest dobrze, nie jest źle. Gdyby ten program (w niezmienionej postaci) leciał na TVN-ie to wszystko byłoby cacy i może ze 6-7 mln ludzi by oglądało, ale że leci na Polsacie to ma "tylko" 3,8 mln. Gdybym miał wybierać pomiędzy MbtM a X-Factor to może bym i wybrał ten drugi, ale zadecydowała pora emisji - sobota wieczorem. W niedzielę oglądam co innego, ale nie żałuję, bo MbtM jest dość ciekawy.

 

Tylko, że TVN nigdy nie pozwoliłby sobie na wzięcie do Jury osoby, ktora jest kompletnie nie znana - Łozo ( kto to/co kto? )i nie ma prawa oceniach innych, gdyż sama kompletnie się nie zna na muzyce. Osoby, która na ekranie wygląda jak potwór i kompletnie nie wie co sie dzieje do okoła, jedzie jakimiś żałosnymi tekstami i wulgaryzmami - Kora. Osoby, która nie ma w ogole w sobie jakosci, udaje w kazdym programie kogoś innego i próbuje być "cool" - Sztaba. Ela - wszystko OK, bo kobieta jako jedyna w Jury zna się na tym. I to jest zasadnicza róznica miedzy TVN'em a Polsatem. Kolejna róznica jest taka, że TVN nigdy nie sciąga formatu, który się nie sprawdził/okazał się klapą. Polsat - bez komentarza, bo jego programy na licencji w innych krajach były upodlone do granic mozliwosci ( wyjatek - Star Academy i Idol. Tego 1-wszego zrypał Polsat kompletnie ). Kolejną roznica jest wystrój i wrażenie "sceny". MBtM ma okropną otoczke, co powoduje że jego ogladanie jest męczarnią. Wszystko jest chaotyczne, "oczo-gryzące", kompletnie nie widać tutaj pomyslu na to wszystko.

 

Co by było, gdyby TVN miał MBtM? Nie ma co gdybać nad tym, bo nigdy by do tego nie doszlo. TVN nigdy nie sciagnie formatu, który jest dziadostwem w innych krajach.

 

Szkoda się dalej rozwozić, bo MBtM w ogole nie powinno powstać w Polsce, gdyż ten format okazał się kompletną klapą i został sciągniety do Polski, bo Polsat musial chwycić się brzytwy w walce z TVN'em. I po raz kolejny ją przegrywa w stosunku miażdżącym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz sie wiesz? Znamy twoje zdanie na temat jury i tego programu i chyba wiekszosc juz nie chce tego czytac w kolko, wiec moze daj sobie spokoj. Czepiles sie Łoza, ale on imho przynajmniej pasuje do tego typu programu w przeciwienstwie do Mozila, ktory irytuje swoimi problemami z wyslawianiem sie. Podoba ci sie Xfactor, ale jakos glownie to sie udzielasz w temacie dotyczacym programu, ktory ci sie nie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Poziom dobry? W czym pytam się:lol2:? Bo ja w tym :show: widze same minusy ... no dobra, + dla prowadzacych, gdyż jako jedyni są znośni i nadaja się do tego.

 

W całokształcie. Jest dobrze, nie jest źle. Gdyby ten program (w niezmienionej postaci) leciał na TVN-ie to wszystko byłoby cacy i może ze 6-7 mln ludzi by oglądało, ale że leci na Polsacie to ma "tylko" 3,8 mln. Gdybym miał wybierać pomiędzy MbtM a X-Factor to może bym i wybrał ten drugi, ale zadecydowała pora emisji - sobota wieczorem. W niedzielę oglądam co innego, ale nie żałuję, bo MbtM jest dość ciekawy.

 

Tylko, że TVN nigdy nie pozwoliłby sobie na wzięcie do Jury osoby, ktora jest kompletnie nie znana - Łozo ( kto to/co kto? )i nie ma prawa oceniach innych, gdyż sama kompletnie się nie zna na muzyce. Osoby, która na ekranie wygląda jak potwór i kompletnie nie wie co sie dzieje do okoła, jedzie jakimiś żałosnymi tekstami i wulgaryzmami - Kora. Osoby, która nie ma w ogole w sobie jakosci, udaje w kazdym programie kogoś innego i próbuje być "cool" - Sztaba. Ela - wszystko OK, bo kobieta jako jedyna w Jury zna się na tym. I to jest zasadnicza róznica miedzy TVN'em a Polsatem. Kolejna róznica jest taka, że TVN nigdy nie sciąga formatu, który się nie sprawdził/okazał się klapą. Polsat - bez komentarza, bo jego programy na licencji w innych krajach były upodlone do granic mozliwosci ( wyjatek - Star Academy i Idol. Tego 1-wszego zrypał Polsat kompletnie ). Kolejną roznica jest wystrój i wrażenie "sceny". MBtM ma okropną otoczke, co powoduje że jego ogladanie jest męczarnią. Wszystko jest chaotyczne, "oczo-gryzące", kompletnie nie widać tutaj pomyslu na to wszystko.

 

Co by było, gdyby TVN miał MBtM? Nie ma co gdybać nad tym, bo nigdy by do tego nie doszlo. TVN nigdy nie sciagnie formatu, który jest dziadostwem w innych krajach.

 

Szkoda się dalej rozwozić, bo MBtM w ogole nie powinno powstać w Polsce, gdyż ten format okazał się kompletną klapą i został sciągniety do Polski, bo Polsat musial chwycić się brzytwy w walce z TVN'em. I po raz kolejny ją przegrywa w stosunku miażdżącym.

 

To że ty nie znasz czy nie lubisz osób z jury MBtM nie oznacza, że nie znają się oni na muzyce. Ja mógłbym to samo napisać o Mozilu, bo coś o nim kiedyś słyszałem, ale tylko coś, jakoś tak mi się jego muzyka średnio podoba i mógłbym o nim napisać to samo, co ty o Łozo. Mi tam zachowanie jury, jak i otoczka programu odpowiada. Widocznie tobie nie, ale to nie oznacza, że program jest zły, tylko że ty potrzebujesz innego rodzaju rozrywki, niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko, że TVN nigdy nie pozwoliłby sobie na wzięcie do Jury osoby, ktora jest kompletnie nie znana - Łozo ( kto to/co kto? )i nie ma prawa oceniach innych, gdyż sama kompletnie się nie zna na muzyce.

Jak to nie? A kto to jest Sablewska i ten Czesław? Gdyby nie pierwszy odcinek X-Factor nie wiedziałbym, co to za łosoby. Fakt, o Łozowskim nie słyszałem, ale o Afromental już tak. Za Korą nie przepadam, ale me zdecydowanie więcej do powiedzenia niż te dwie osoby z X-Factor. Wspomnę, że fanem muzyk wszelakich nie jestem i jeśli o kimś słyszałem to już jest coś. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już rozmawiamy o jury. To powiem tak. Łozo faktycznie mi do tego składu nie pasuje, ale pewnie go wybrano by przyciągnął nastolatki, bo wśród nich Afromental jest popularny. Kora, to legenda polskiego rocka i na muzyce się zna bardzo dobrze, to że czasami jest wulgarna mnie nie dziwi. Wszyscy znamy Korę od lat i jej charakter. Na pewno nie będzie przeklinać w programach na żywo. Jak wiadomo program też jest dla instrumentalistów, a na brzmieniach bardzo dobrze się zna Adam Sztaba. Poza tym do Idola go wciągnęła Ela Zapendowska. No a o samej Eli nie musze wspominać.

Jeśli chodzi o jury X Factor, to bardzo ciężko mi jest zrozumieć Czesława Mozila, chociaż jest zabawny jak coś walnie, ale chyba nie o to tu chodzi względem uczestników. Maja Sablewska próbuje na siłę znaleźć jakąś komercyjną międzynarodową gwiazdę. Nie liczą się inne gatunki muzyczne, tylko to co jest obecnie na topie na rynku zachodnim. Często się powtarza w swoich komentarzach.

 

Tak naprawdę mało kto zrobi karierę z tych programów, bo stacje często zostawiają tych artystów samych sobie. Występ na jakimś festiwalu i sylwestrze to nie wszystko. A po drugie artysta sam decyduje o swoim losie. Najprostszy przykład - Szymon Wydra utalentowany wokalista, ale muzyka na poziomie 16-latka. Trzecia sprawa, polski rynek muzyczny w ciągu jednego roku nie jest stanie pomieścić 20 debiutantów,l więc zawsze ktoś utalentowany odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalnosc weryfikuje te 2 programy. MBtM - 3,8 mln, Xfactor - 5,1 mln. Proste. Do tego w sobote o 20 nic innego nie ma ( oprocz zalosnej Bitwy na Glosy ), a w niedziele TVN walczy z Ranczo, więc konkurencja ogromna, z ktorej i tak wychodzi z tarczą. Oba programy jesli utrzymaja taki poziom beda mialy kolejne sezony - tego mozemy byc pewni.

 

Zmieniajac temat. Czy moze mi ktos powiedzec dlaczego Wydarzenia o 18:50 na PN leca w 16/9 a Polsat dalej emituje je w 4/3? Parodia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego w sobote o 20 nic innego nie ma.

 

No a ta jakże wspaniała stacja TVN tego widocznie nie zauważyła i postanowiła obniżyć sobie oglądalność "X-Factora" puszczając go w porze "Rancza" :D . Natomiast Polsat poszedł po rozum do głowy i właśnie pora jest drugim po w miarę dobrym poziomie programu powodem, dlaczego oglądam MBtM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego w sobote o 20 nic innego nie ma.

 

No a ta jakże wspaniała stacja TVN tego widocznie nie zauważyła i postanowiła obniżyć sobie oglądalność "X-Factora" puszczając go w porze "Rancza" :D . Natomiast Polsat poszedł po rozum do głowy i właśnie pora jest drugim po w miarę dobrym poziomie programu powodem, dlaczego oglądam MBtM.

 

Bo X-factor jest W MIEJSCE TzG :roll: Więc dziwne zeby byl w soboty. Poza tym TVN widzac co się bedzie dzialo w soboty o 20, tzn. zalosne widowiska Polsatu i TVP nie chcial brac w tym udzialu. I ostatnia kwestia. TVN nie boi się rywalizowac z innymi stacjami ze swoimi sztandarowymi propozycjami, czego nie mozna powiedziec o Polsacie, ktory zawsze wszystko ustawia pod innych. Nigdy nie potrafił powiedziec "Nasz program bedzie w soboty bo jestesmy pewni swego. To bedzie hit i bedzie mial pewna ogladalnosc!". Zawsze ustawiał program tak, zeby nie mial rywali do okola. Tak było ze Star Academy - nie chcieli rywalizowac z 1 sezonem Mam talent! to wcisneli go w piatek. Gwiezdny cyrk? Nie chceli rywalizowac w srode z YCD... dali go w czwartek. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pełka i Kowalski komentują mecz Real - Lyon ze stadionu czy ze studia? (Nie wiem, bo dopiero na drugą połowę się przesiadłem z nSport)

Studio, a przecież miał komentować Borek ze stadionu. Czegoś tu nie rozumiem.

PS. Dostałem info, że nie komentował, ponieważ był chory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@żαℓ мι ¢ιę

Nie wiem, o co Ci chodzi. Już wyraziłeś swoją opinię na temat Must Be The Music i wystarczy. Wszyscy wiemy, że według Ciebie ten program jest śmieciem i wystarczy. A może jednak obawiasz się tego, że tak nie jest?

 

Ale mnie zastanawia zupełnie co innego. W Polsce mamy tylu utalentowanych ludzi. Gdyby było inaczej to nie byłoby tylu talent-show. A pytanie nasuwa mi się takie: Czemu żaden Polak nie osiągnął kariery światowej? Np. taka Kolumbia, kraj o niewiele większym potencjale ludnościowym niż Polska, ma taką Shakirę, a my jak na razie nic i nie prędko to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zastanawia zupełnie co innego. W Polsce mamy tylu utalentowanych ludzi. Gdyby było inaczej to nie byłoby tylu talent-show. A pytanie nasuwa mi się takie: Czemu żaden Polak nie osiągnął kariery światowej? Np. taka Kolumbia, kraj o niewiele większym potencjale ludnościowym niż Polska, ma taką Shakirę, a my jak na razie nic i nie prędko to się zmieni.

Bo nasi artyści zamiast działać dużo gadają w śniadaniowych programach, że zrobią wielką karierę za granicami naszego kraju. Myślą że jak wygrają Opole czy Sopot, to drzwi im się otworzą do wielkiej międzynarodowej kariery.

Jak na razie w tym kierunku coś na poważnie robi Tatiana Okupnik, ale jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek pochwały i komentarze. Na pewno można jej gratulować tego, że od czasów Basi Trzetrzelewskiej BBC Radio puściło jej singiel, a samą artystkę zapowiedział Graham Norton, którego Brytyjczycy uwielbiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w kwietniu 2011 roku:

Antoni, boży wojownik / Apocalypto / Boski żigolo / Bracia przyrodni / Bruce Wszechmogący / Czas zabijania / Czerwony kapturek prawdziwa historia / Długo i szczęśliwie / Dzieciństwo Kermita / Elizabethtown / Gabriel / Gamer / Garfiled kot prawdziwy / Hancock / Jak ugryźć 10 milionów / Kariera Heidi Fleiss / Krowy na wypasie / Książę Waleczny / Liga niezwykłych Dżentelmenów / Ludzi których znam / Mała Księżniczka / Martwy za życia / Młody Adam / Na skróty / Nie zadzieraj z fryzjerem / Nieodebrane połączenie / Ochrona / Odwaga i nadzieja / Operacja Świt / Pajęczyna Charlotty / Paparazzi / Pościg pod ostrzałem / Potęga miłości / Prima Aprillis / Rocky Horror Picture Show / Rusłan / Rycerze Króla Artura / Rytm / Ściągany / Siedem lat w Tybecie / Spacer w chmurach / Spirala życia i śmierci / Stracone dusze / Strażacki pies / Strażnik / Strażnik granicy / Stuart Malutki, cz. 2 / Syn prezydenta / Tajemnica Zoey / Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie / Titanic cz. 1 / Titanic cz. 2 / Tragedia Makbeta / Wielkie kino / Wilk / Wojownicy nieba i ziemi / Wykiwać klawisza / Z piekła rodem / Za drzwiami sypialni / Zabójczy kurort / Zamachowiec / Zawiść / Zemsta [beep]ów / Zemsta [beep]ów - następne pokolenie / Zemsta [beep]ów w raju / Zmowa pierwszych żon / Zygfryd / Żołnierze kosmosu II - Bohater Federacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...