Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może screena z tego meczu w "polsatowskiej" jakości? Bo od razu kilka pomysłów na demotywatora się nasuwa :D Np.

 

"Liga mistrzów za darmo tylko w Polsacie! - Jaka cena taka jakość"

 

"W Polsce można dostać trzy rzeczy za darmo: w [beep] na mieście, żółtaczkę w szpitalu i mecz ligi mistrzów w wyjątkowej jakości na Polsacie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lotaryngia, ale w gazetach z programem było nawet napisane, KTO konkretnie wystąpił. I była to m.in. Joanna Koroniewska. Opisy w gazetach sugerowały, że będzie dubbing, a nie był. Zawiodłem się i nie oglądałem, bo tego typu filmy (animacje) najlepiej ogląda się z dubbingiem, ewentualnie z lektorem, ale musi to być Andrzej Matul (w Polsacie lektorem był Stanisław Olejniczak, który kompletnie do tego filmu nie pasował).

Z tego, co jest napisane w Wikipedii wynika, że film miał 2 wersje. Na DVD wyszła wersja z lektorem i tą pewnie zakupił Polsat, a Canal+ zlecił sobie dubbing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak dzisiaj Just The Two Of Us. Sadzać po wszystkich zapowiedziach bedzie to JOŚ tylko w parach ( nawet w JOSiu byly odcinki gdy wystepowali w parach ). Czyli wychodzi na to ze nie oplaca sie ogladac. Biorac pod uwage jeszcze ze bedzie DODA, ktora znowu zrobi wioche z programu ( jak to robila z GTNL). Bedzie Santor, ktora pewnie bedzie taka TYSZKIEWICZ w programie, ktora kazdemu bedzie dawala MAX, Karolak, ktory jest gwiazdeczka 1 roli i na muzyce za wiele sie nie zna. Ciekawe bo wlasnie slyszalem, ze Gorniak jednak zmienila zdanie i bedzie w programie. Czyli co? Do JURY ja wezma jako 4 osobe? To wtedy juz bedzie wies jak nic.

 

DODA znowu troche pojedzie po Edzi ta sie obrazi i poryczy na antenie i wyjdzie wiocha jak zawsze w Telewizji na litere P ( nie uzywam tego wyrazu na ktory tak narzekacie :P ) ....

 

Na pewno + dla stacji za wznowienie Daleko od Noszy, chociaż nie wiem czy brawa dla stacji, bo to dzieki widzom serial zostal wznowiony. A P***** oczywiscie likwiduje to co jedyne mial dobrego. Więc tak na prawde P***** sam sie zgodzil z tym ze popelnil blad. Jak zawsze zreszta ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...