Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że ustawka. Telewizja kłamie najbardziej bo może to robić zarówno dźwiękiem jak i obrazem  :mrgreen: na studiach uczyli mnie jak za pomocą kilku kamer, świateł i odpowiedniego przygotowania w garderobie zrobić z występującego k r e t y n a :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myślę, że warto to nagłośnić bo ludzie wierzą w te talent show. Ja też takie posty jak wyżej brałem z przymróżeniem oka, ale jak osobiście zobaczyłem jak to się odbywa to straciłem całkowicie wiarę w to wszystko.

Idola oglądam dla sportu obecnie, z ciekawości zobaczyć jak to ładnie zmontowali.

 

Najbardziej wiecie kogo mi szkoda w tym wszystkim? Tych wielce utalentowanych ludzi, którzy przyszli na casting (właściwie precasting) i zostali odprawieni z kwitkiem, bo to wszystko było wcześniej ukartowane.

Ja sam nie mam talentu muzycznego i w życiu bym nie startował w takim show, ale zawód tych osób, które zostały spuszczone jest wielki.

 

Emil, oczywiście że ustawka. Szczerze to oni nawet niezbyt się kryją z tym, że to ustawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pisać do interwencji bo to jest to samo, pokazanie czyjegoś zdania wybiórczo z jednej perspektywy.
Po prostu niech ludzie się dowiedzą i nie wierzą bezgranicznie w to co widzą w TV.
Chociaż jak widzę co się dzieje w Polsce i jak ludzie bezgranicznie wierzą w prorządowa propagandę to czego ja wymagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowa wiosna w Polsacie.

 

Stacja pokaże następujące tytuły: dramat wojenny „Ocalony”, film familijny „Paddington”, filmy sensacyjne „Uprowadzona 3” i „Mission: Impossible – Rogue Nation”, film science fiction „Terminator: Genisys” oraz m.in. familijną produkcję „SpongeBob: Na suchym lądzie”.

 

Link: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8753

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretniej jaka sytuacja? Z czym?

Konkretniej nie mogę, zresztą to kilka doświadczeń. Musiałem odgrywać np. beneficjenta projektu, którym nie jestem, udawać,że nie poruszam się samodzielnie,a potrzebuję pomocy osób trzecich, bo to lepiej wygląda, da lepszy efekt w TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko możliwe. Jednak zobaczymy jak to Polsat rozwiąże. Porównywanie do poprzednich edycji jest bez sensu. Wtedy telewizja wyglądała inaczej i obecnie wygląda inaczej. Wtedy nie mieliśmy aż tylu kanałów tematycznych i udziały Polsatu czy TVN-u były większe. Sama cyferka widowni może być nawet taka sama, ale już udział w rynku całkiem inny, co bardziej daje możliwość do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi. Kiedyś duża grupa widzów miała jedynie dostęp do 4 lub 5 kanałów w przyzwoitej jakości, bo telewizja satelitarna była produktem luksusowym. Obecnie oprócz tańszego dostępu do telewizji satelitarnej mamy również DVB-T, gdzie jest dostępnych ponad 20 darmowych kanałów, więc widzowie mają zdecydowanie większy wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem "Idola", oglądałem poprzednie 4 edycje i oglądam także 5. Niestety jestem nią rozczarowany bo oglądając każdy odcinek mam wrażenie, że ktoś robi ze mnie [beep]a.

 

W ostatnim odcinku zapowiada się casting we Wrocławiu a pokazywane są castingi w całej Polsce. Cały czas mówi się, że są we Wrocławiu jak widać nadal, że to są różne miejsca. Pokazuje się rozmowy z ludźmi, którzy już tydzień temu mieli swój występ, niby w innym mieście. Ludzie czują tę nieprawdę. Ktoś nad tym nie panuje. Wygląda to tak jakby ktoś miał masę materiału i nie potrafił tego wszystkiego ogarnąć.

 

Mam też zarzut do Janusza Panasewicza, który nie ma własnego zdania, powtarza tylko opinię innych a jak sam ma zacząć ocenę to nie ma nic do powiedzenia. Brakuje też jatki między jury, trochę też jest za grzeczne. Brakuje też kosmitów dla których często oglądało się Idola.

 

Odcinki castingowe to masakra. Czekam na teatr, może jak będzie mniej osób to ten chaos zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...