Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Decyzja niegłupia, TVN w ten dzień będzie atakował Belle Epoque, a seriale z nutką historii i troszkę ambitniejsze w Polsce w telemetrach jakiejś wielkiej popularności to nie mają, właściwie z całego tygodnia to wygląda mi ten wieczór na najsłabszy z oglądalnością w TVNie, no ale obym się mylił. :) Choć w sobotę myślę że z Gigantami też by spokojnie mogli walczyć.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa edycja "Idola" pojawi się w dość nietypowym dniu, bo... w środę, na dodatek o 20:00 (od 15 lutego): http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8696

 

Czyli premierowe odcinki "Kiepskich" po bodajże 10 latach przenoszą się na inną porę, albo będą emitowane w środę o 19:30.

 

I nie zdziwiłbym się, gdyby tak właśnie zrobiono, że premierowe odcinki "Kiepskich" trafiłyby właśnie na 19:30. Mało tego, może się nawet okazać, że wtedy serial ten będzie miał lepszą widownię niż poprzednia seria. Bo o opcji typu "emitujemy po Idolu" raczej nie ma co liczyć, to by chyba zbyt późna pora była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie ma informacji o tym żeby była nowa seria, ale też dla pocieszenia mogę dodać, że nie ma informacji o tym, żeby nie było. Jak mawiają: no news is good news, więc może coś jeszcze się wyjaśni niedługo. Nie śledziłem ostatniej serii dokładnie z powodu obowiązków, więc nie pamiętam, czy było ogłoszenie o castingu. Bo przy poprzednich seriach takowe się pojawiały jeszcze w trakcie trwania programu.


Ale za to wiadomo, że "Kabaret na żywo" powróci 5 marca o 20:00 :)http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8704

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W siódmej edycji ''Tańca z Gwiazdami'' wystąpią m.in. Katarzyna Sawczuk, Mariusz Kałamaga, Dominika Gwit, Tomasz Zimoch czy Paulina Chylewska.


Dziwi mnie natomiast udział w programie Pauliny Chylewskiej, która jest związana z konkurencyjnym od Polsatu TVP przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...