Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jednak to nie jest przesada by obejrzeć Titanica muszę czekać tydzień?? Z "Rozpętałem drugą Wojnę światową" będzie jeszcze gorzej- trzy niedziele. Mnie tak średnio interesuje wymysł Polsatu, a wygoda widzów mnie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Polsat wygodę widzów ma niestety gdzieś. Tutaj Franek Dolas to też dobry przykład, choć z drugiej strony gdyby mieli puścić wszystkie części po kolei, to zajęłoby to praktycznie 6 godzin z reklamami. Mogliby tak zrobić np. w którąś niedzielę, ale od 10:00 albo 12:00. Ale nie byłoby takiej możliwości by puścić to w porze najlepszej oglądalności. Kto by dotrwał do 2 w nocy? Dlatego przy tym przykładzie lepiej robiła TVP, emitując na jednym ze swoich kanałów w ostatnie święta ten film 3 dni pod rząd, każdego dnia jedna część. Tyle że Telewizja Polska nie ma praw do koloryzowanej wersji. A Polsat tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak powinien zrobić Polsat- emitować dany film jeśli już w częściach to dzień po dniu i o to mi chodzi :) Jednakże argument,że za długo by to trwało też do mnie tak średnio trafia jeśli przez X- lat Polsat potrafił emitować Ttanica w całości, to nie wiem co się takiego teraz zmieniło. Skoro jakoś wytrzymujemy te blisko trzy godziny oglądając filmy na TVP gdzie nie ma przerwy na reklamy to myślę,że te 3:40 na Polsacie z przerwami byś my wytrzymali.. Tak swoją drogą przerwy nie są takie złe- można wyskoczyć za potrzebą, zrobić sobie herbatkę, kawkę, kolację.. Tylko,że ja jestem zwolennikiem mniej przerw,a dłuższych,a nie częstych i krótkich i w tym zakresie Polsat mnie zadowala.  

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co kolega miał na myśli- będą nowe pozycje w ramówce Polsatu,a szczerze wątpię by wywalili paradokumenty- tak nagle, kiedy to raczej mamy odwrotny kieruynek i wprowadzenie ich choćby do TV4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Polsat ujawnił gospodarzy swojego nowego programu "Suprise, Suprise" a będą nimi Wojciech Błach i Stefano Terrazzino. Oby tylko ich program przetrwał w ramówce w przeciwieństwie do "SuperDzieciaka" prowadzonego przez Katarzynę Andukowicz i Wojciecha Łozowskiego czyli czy też "Celebrity Splash" prowadzonego przez Łukasza Grassa i Krzysztofa "Jankesa" Jankowskiego.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post, co do którego się odnosiłem, już wyrzucono co prawda. Ale to takie zmiany mają być? E tam... ja myślałem że może wyrzucą doku-soapy?

Ich nie wyrzucą, co najwyżej zastąpią jeden drugim. Będzie nowy paradokument " Małolaty". Konkurencja dla "Szkoły" TVN-u. 

Tak się niektórzy dziwią działaniom TVP,a Polsat też chce realizować programy we własnej hali : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/twoja-twarz-brzmi-znajomo-przenosi-sie-do-studia-polsatu

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy program "Suprise Suprise" może utrzymać się dłużej od swoich poprzedników, ponieważ dla odmiany nie będzie to kolejny talent show, aczkolwiek wyniki oglądalności morze mieć słabsze od sprawdzonych programów konkurencji, chyba że znajdzie się dość duża grupa widzów znudzonych kolejnymi edycjami tych samych programów. Pozostałe programy to po prostu standard Polsatu. Ale za to oferta filmowa jest jak dla mnie bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IPLA można już obejrzeć 481 odcinek (1 odcinek 27. sezonu) serialu "Świat według Kiepskich". Na Polsacie będzie już w najbliższą środę o 20:00. Obejrzałem już ten odcinek i był fajny. Będzie dotyczył braku ubrań Kiepskiego. Ferdynand będzie miał tylko piżamę, a resztę sprzedał Paździochowi w zamian za alkohole. Jedna scena była na "dworzu". Wróciła Jolasia i Waldek.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by Gawryluk była drugą Paczuską. Pisała felietony do "Uważam Rze" i były one utrzymane w dość neutralnym tonie, często krytyczne wobec środowiska obecnie u władzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...