Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą przeglądałem artykuł o nc+ mix z modułem CAM. Pod artykułem są oczywiście komentarze, cała masa. Ktoś wyraził swe szczęście i radość, bo mu w tej ofercie odbiera Polsat HD. Ja cieszę się również szczęściem osoby, która się podpisała George. A ja zastanawiam się drogi George co tak cię uszczęśliwia? Bo nie jakość tego kanału, to pewne. Bo Polsat HD nadaje ze słynnego transpondera, który jest zapchany, jak śmietnik, gdy firma wywożąca śmieci zapomniała go opróżnić przez 3 tygodnie. W sumie więc Polsat HD i SD nie różni się wiele, a najłatwiej poznać którą wersję się włączyło po logo. Oczywiście z tego transpondera jest też nadawany TVP2 HD, który znany jest ze swej mydłkowatości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero niedawno kapnąłem się, że włączałem wszystkie telewizory w domu podczas MBR na darmo, myśląc iż pomagam. Jeszcze nie wiedziałem o czymś takim jak telemetr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania telemetryczne to coś podobnego do tych z danych statystycznych. Robi się próbę na 1000 osób, a dopasowuje się przez różne obliczenia wyniki do ogółu np. uprawnionych do głosowania itp. Myślicie, że spis powszechny robi się u wszystkich ? Albo jakaś specjalna grupa chodzi po domach i sprawdza, czy Polacy częściej siedzą przed TV, czy komputerem ? Wszystko to tylko statystyka z granicą błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania telemetryczne to coś podobnego do tych z danych statystycznych. Robi się próbę na 1000 osób, a dopasowuje się przez różne obliczenia wyniki do ogółu np. uprawnionych do głosowania itp. Myślicie, że spis powszechny robi się u wszystkich ? Albo jakaś specjalna grupa chodzi po domach i sprawdza, czy Polacy częściej siedzą przed TV, czy komputerem ? Wszystko to tylko statystyka z granicą błędu.

 

Co do spisu powszechnego to wydaje mi się, że jednak u wszystkich się go robi. Co do reszty to się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni spis powszechny nie był już powszechny. :) Rachmistrzowie wybrali się tylko do części Polaków, reszta mogła się sama spisać poprzez Internet. :)

 

Wiem, bo sam się spisałem przez internet. A to ten spis nie był obowiązkowy? Zdaje mi się, że było tak, iż rachmistrzowie przychodzili po prostu do tych, co się nie spisali przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...