Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oba kanały w czasie od 9-19 nadają praktycznie tylko paradokumenty.
Akurat TVN zdecydowanie mniej takich pozycji ma w swojej ramówce. W dni powszednie tylko 2 seriale paradokumentalne nadają (bo "WAWA non stop" oficjalnie jest klasyfikowana jako telenowela hybrydowa), nie mają żadnego w prime-time i w weekendy jak Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy na Polsacie nie ma studia przed kwalifikacjami F1, bo ostatnio i dzisiaj wchodzili z kwalifikacjami na ostatnią chwilę?
Już od dłuższego czasu tak jest. A dokładnie to ostatni raz studio przed i po kwalifikacjach było podczas GP Bahrajnu 20 kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż pisałem, że nie przepadam za programami kulinarnymi i nie będę oglądał Top Chef to jednak bardzo mi się spodobał. Pewnie dlatego, że to reality-show o tematyce kulinarnej a nie stricte kulinarny program. Najbardziej to mnie ucieszyła obecność blogera Piotra Oguckiego, dobrze znanego jako paei100 na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Top Chef jest zrealizowany typowo po polsatowsku, od uczestników, przez prowadzących/jury aż po realizację.. Parę dni temu oglądałem wersję oryginalną na Fox Life i tam to wyglądało znacznie profesjonalniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kuchnia+ dość dużo top chefa leci, więc można było zobaczyć jak bardzo profesjonalnie były wersje w innych krajach wykonane.

Negatywne wrażenie też na mnie zrobiła oprawa, te taki dziwne dźwięki. Do tego ten prowadzący...

 

Ogólnie program jest ok, ale takie głupie szczegóły psują ogólny efekt.

A uczestnik Piotr ma na nazwisko Ogiński (od kocham gotować i afery z sokołowem)

 

Może następne odcinki będą lepiej zrobione.

 

Jestem ciekawy jakim systemem robią ten program.

Nagrania zostały już zakończone?

 

Np Masterchef z TVN już dawno roztrzygnięty, tylko czekać aż wszystko będzie puszczone w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry, wyważony. Najlepszy od 2008 roku co najmniej. (chodzi tu o Pograbek oczywiście)
Mi się podobało najbardziej jak Ferdek ciągle podśpiewywał "Daj mi nogę, daj mi nogę, daj mi nogę..." :D. Jak narazie po dwóch odcinkach nowego sezonu stwierdzam, że nie jest najgorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(no może jeszcze podobał mi się ostatni odcinek Kiepskich)

Serio? :P Na forum Kiepskich oceniono go bardzo negatywnie. A ja osobiście przegapiłem, więc nie śmiem ocenić. :D

 

chodzi chyba o ostatni odcinek wyemitowany w TV czyli Pograbek(średnia ocen odcinka 5.0)

negatywnie oceniono odcinek Pokuć(3,5) dostępny na ipli ale nie emitowany jeszcze w TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...