Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, a ja myślałem,że istotą jest jak się śpiewa,a słysząc gwiazdeczki typu Jula, Lisowska ,Mirami i innych to dziękuję wolę radio i piosenki z playbacku :) Naprawdę poszli już na taki badziew ,że szkoda gadać- jeszcze ten Koterski co robi z siebie idiotę ,a i to robi nieudolnie. Zresztą marny z niego też aktor. Pyza Cichopek,która wyskamlała u Terentiew prowadzenie. Nie, dziękuję. To już jest takie zniżanie się do płaszczyzny Okiła Khamidova i jego programów-tandety-tak żenującej , a zarazem groteskowo śmiesznej. Nie wiem co oni biorą, bo tych głupot moe da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja oglądałem polsat i mi się podobało, prowadzący ok wykonawcy też. Zdziwiła mnie tylko Mirami, która zaśpiewała swój hit sexualna w jakiejś wersji, której nigdy nie słyszałem.

To była taka wersja typowa koncertowa. Zauważ, że w zwrotkach normalnie śpiewa jakiś koleś a tutaj były tylko dziewczyny. Za to ta czarna jakoś strasznie słabo śpiewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem fragment, ale nie bylo szału. Kiedy byłem na Kaszubach (obecnie wracam pociągiem) rypało głośno MTV Live HD i TV.Disco. Tam była dobra muzyka na zabawę, a nie plastik. Chinka ewidentnie leciała z playbacku i bardziej wierzyłbym w to, że Krawczyk śpiewal bez playbacku, a ona nie. Po prostu trochę im nie wyszło. A i jeszcze problemy z obrazem czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polsat wiosną 2013 roku pokaże trzeci sezon serialu paradokumentalnego „Pamiętniki z wakacji”. Nowe odcinki nadawane będą jeden raz w tygodniu - w sobotę lub niedzielę - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pa ... do-polsatu

 

Polsat przegrał z Dwójką w sylwestrowy wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat przegrał,ale widać uznał,że bilans zysków i strata będzie na plus,wyraźnie zaoszczędził, a reklam i tak nie puszczał.

TimesSquare pisał o Sykut. To nie ściąganie z TVN,tylko po prostu Polsat po wypaleniu Ibisza znalazł sobie nową twarz stacji,to normalne,że telewizje mają takie osoby. Sykut prowadzi imprezy Polsatu-ostatnio śpiewała nawet kolędę , prowadzi Must Be The Music , 4music w TV4 ,a także występuje w programie "Atleci" , no i oczywiście prowadzi pogodę w Polsacie i Polsat News. Do tego dochodzą jakieś imprezy "warszawki" na których bywa.. Troszkę za dużo tej Pauliny, ale to Ibisz w spódnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a także podobał mi się występ tej chinki oraz tego pana Andrzeja pod koniec.
Chinka ewidentnie leciała z playbacku i bardziej wierzyłbym w to, że Krawczyk śpiewal bez playbacku, a ona nie.

Wie ktoś jak nazywała się ta Chinka?

Z tego co pamiętam, jak ją zapowiadali, to mówili, że ona śpiewała na otwarciu Igrzysk w Pekinie 2008. Ale nie mogę znaleźć imienia i nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy podał wyniki,które im odpowiadają,a więc TVP ogłosiła zwycięstwo ,bo na TVP2 oglądało więcej widzów niż na Polsacie,a Polsat podał wyniki z wszystkich anten. W poprzednich latach widownia samego Polsatu była zdecydowanie lepsza niż TVP2 to się nie zasłaniali Polsatem 2 czy Polsatem News.

I jeszcze jedno: Connor nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ponad 5 mln oglądało te decydujące chwile przed północą-powitanie Nowego Roku, a samego sylwestra średnio podobna liczba widzów co w TVP2,czyli jakieś ponad 3 mln osób, o czym świadczą udziały 28,8% do 28,1%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich latach widownia samego Polsatu była zdecydowanie lepsza niż TVP2 to się nie zasłaniali Polsatem 2 czy Polsatem News.

TVP w tamtym roku nie zasłaniała się słabą oglądalnością i nie liczyła wszystkich kanałów. Ale to Polsat, nie potrafi przyznać się, że w głównej antenie przegrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, tylko że bardziej prestiżowo jest wtedy, gdy zestawia się wyniki głównych anten, czyli w tym przypadku Polsatu i TVP 2, więc nie da się ukryć, że w tym "prestiżowym" pojedynku poległ Polsat. Co mnie trochę dziwi, bo po tym co widziałem, czyli fragmenty Sylwestrów na antenie Polsatu i TVP 2, to dla mnie Polsat wypadł ciut lepiej (Dwójka stosowała jakieś przerywniki na ględzenie), pomimo tego, że oferta jednej, jak i drugiej stacji była słaba i nieciekawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...