Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Polsat zaczął się psuć od 2004 roku. Jednak jest za co dziękować tej stacji na przestrzeni tych lat istnienia.. Sam dzieciństwo i młode lata spędziłem przy Polsacie i nawet najdurniejsi hejterzy nie wmówią mi, że kiedyś nie było tu czego oglądać. Wiele przykładów zostało podanych wcześniej, a można jeszcze wymieniać..

Masz rację. To Polsat pokazywał Power Rangers, Pokemon i wiele innych kultowych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło zapewne o zmiany w jego postaci.

 

Nie mogę się jednak zgodzić - późniejsze sezony nie są już przynajmniej serialem o [beep] dla [beep].

 

To fakt, według mnie najlepszy jest pierwszy sezon - który się zakończył 145 odcinkiem , a gorzej to się zaczęło robić od 4 sezonu, od odcinka 172, a obecny 16 sezon to już :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polsat zaczął się psuć od 2005-tego, co można zaobserwować, m. in. na Kiepskich, kiedy to najpierw seriał miał się skończyć, a potem go przywrócono z wielkimi zmianami, jak chociażby z[beep]ały Boczek.

A dla mnie zmiany na gorszę zaczęły się wstawienia loga z samym słoneczkiem na ekranie i napisem POLSAT który dzisiaj widzimy w logu Polsatu Sport. Wtedy to znacznie zmieniono strategię rzucając mieszkańców małych miejscowości na korzyść tych mieszkających na wsi. Dopiero potem (przy wprowadzaniu obecnego logo lub tego z rosuwającym się w dół jak roleta wyciętym w prostokącie słoneczkiem) Polsat się poprawił i stał się stacją dla każdego widza zarówno z miasta jak i wsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda z wieloma osobami. Polsat dawniej był dużo lepszą stacją ,teraz to właściwie oglądam jedynie Malanowskiego i Wydarzenia. Ale w moim odczuciu cała TV spadła na przysłowiowe psy, dawniej oglądałem TVN-bo w mojej ocenie było co oglądać np. Milionerzy,Maraton Uśmiechu,Usterka,Dzieciaki z Klasą, a teraz ja w tej stacji nie mam co oglądać. Wyrażam swoje zdanie i mam tu na myśli produkcje stacji bo filmy jak są dla mnie ciekawe czy dobre to obejrzę w każdej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda z wieloma osobami. Polsat dawniej był dużo lepszą stacją ,teraz to właściwie oglądam jedynie Malanowskiego i Wydarzenia. Ale w moim odczuciu cała TV spadła na przysłowiowe psy, dawniej oglądałem TVN-bo w mojej ocenie było co oglądać np. Milionerzy,Maraton Uśmiechu,Usterka,Dzieciaki z Klasą, a teraz ja w tej stacji nie mam co oglądać. Wyrażam swoje zdanie i mam tu na myśli produkcje stacji bo filmy jak są dla mnie ciekawe czy dobre to obejrzę w każdej stacji.

Zgoda. Brakuje w dzisiejszej polskiej telewizji teleturniejów, programów, które uczą, bawiąc, itd. Jest za to masa ogłupiających show. I tak będzie, dopóki będzie utrzymywała się ich oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w moim odczuciu cała TV spadła na przysłowiowe psy(...)

Pełna zgoda. Dla mnie stacje ogólne już prawie nie istnieją. Mamy mnóstwo stacji tematycznych, gdzie każdy może sobie wybrać czy chce obejrzeć film/sport/serial albo dokument więc stacje ogólne nie są już tak interesujące jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @Karol wspominał. Póki nie było konkurencji było wszystko ok. :)

 

Według mnie POLSAT miał się czym chwalić do 2004 roku max. POLSAT miał bardzo dobre teleturnieje: "Idź na całość", "Awantura o kasę". "Życiowa szansa". No i przede wszystkim polskie seriale, które gościły przez pewien okres co wieczór w ramówce. Można tutaj wymienić chociażby: "Miodowe lata", "Rodzinę zastępczą", "13 posterunek", "Graczykowie" czy "Świat według Kiepskich", który utrzymuje się na antenie do dnia dzisiejszego. Wiadomo - były seriale lepsze i gorsze, które kończyły się po jednym sezonie, ale można przyznać, ze seriale komediowe POLSAT-owi wychodziły. Z innych niż komediowe można wymienić "Hotel 52" czy "Fala zbrodni". POLSAT miał tez swój talk-show "Na każdy temat", wypromował "Kubę Wojewódzkiego". Z reality-show chyba tylko "Bar" im wyszedł, chociaż "Dwa światy" uważam za trochę nie docenione, być może przez fakt wielkiej popularności "Big Brothera". No i z muzycznych - "Idol". Wprowadził też modę na "Pokemony" czy wypromował muzykę disco polo.

 

Od 2004 roku, no może trochę później, jakby zapał im spadł. POLSAT raczej zaczął według mnie iść na łatwiznę. Kasował seriale i teleturnieje i zastępował je filmami. Zniknęły wszelkie talk-show. Zaczęto stawiać na seriale z zagranicy. Sam się dziwię, że POLSAT dał sobie oddać tak wiele formatów dzięki czemu TVN zyskał popularność. Mam tutaj na myśli "Taniec z gwiazdami", "Mam talent", "You can dance", "X Factor", "Wyprawa Robinson", "Big Brother" czy też "Kuchenne rewolucje" (tym bardziej, że sami zaczęli pokazywać programy Gordona Ramsaya w sobotnim pasmie popołudniowym). Wymieniać można dużo. POLSAT proponował nam za to gnioty, które znikały po jednym sezonie jak chociażby "Gwiezdny cyrk"; "Fabryka gwiazd", "Muzyczna winda", "ShowTime!" czy "Tylko nas dwoje". Jeżeli chodzi o rozrywkę to tylko chyba zasłynęli "Jak oni śpiewają" i ostatnio wbrew pozorom udało i się z "Must be the Music: Tylko muzyka" i "Got tu dance: tylko taniec". Jednak to niewiele patrząc na dokonania konkurencji. POLSAT też zawsze spóźniał się z kanałami tematycznymi i wielu uważa, ze są gorsze niż te ze stajni TVN.

 

Oczywiście nie, że popieram tylko TVN. POLSAT ma znacznie bogatszą bibliotekę filmową i ogólnie moim zdaniem lepsze filmy, częstsze premiery niż niebieska konkurencja. Starają się pokazywać amerykańskie seriale o normalnych godzinach, jednak nieporozumieniem jest dla mnie pokazywanie "Układów" w nocy z poniedziałku na wtorek o 1 w nocy. A serial jest bardzo dobry. No i sport. Boks, KSW, formuła1. Ale to chyba wszystko. No i seriale "Dlaczego ja?" i "Trudne sprawy", które też dały im dodatkową widownię.

 

Na dzień dzisiejszy uważam, że w POLSACIE jest za mało produkcji własnej i zdecydowanie za dużo filmów. Brakuje mi jakiegoś niedzielnego talk show z gwiazdami i jakiegoś poruszającego ciekawe tematy społeczne, magazynu śledczego, fajnego teleturnieju, ciepłego serialu rodzinnego czy dobrego serialu komediowego czy sensacyjnego. Chciałbym też żeby mieli jakiś dobry program publicystyczny podsumowujący wydarzenia tygodnia. Mimo że mamy POLSAT News.

 

Ogólnie tęsknie za czasami kiedy telewizje POLSAT czy TVN pokazywały więcej teleturniejów, reportaży, talk-show, miały swój cotygodniowy program publicystyczny, swoje wieczorne/nocne wydania dzienników (w sumie ostatnie wydanie jakiegoś serwisu informacyjnego w TV to 23 w POLSAT News, a są osoby, które wracają jeszcze później z pracy) czy kreskówki w porannych pasmach. Jednak po dominacji kanałów tematycznych kanały ogólnopolskie pokazują w sumie tylko seriale własnej produkcji, filmy, seriale paradokumentalne, telenowele i duże programy rozrywkowe i jeden serwis informacyjny. Wszystkie te produkcje pokazywane są w stacjach ogólnopolskich, bo albo nie stać na nie stacje tematyczne (duże show) albo im się nie opłaca (chociażby codzienna telenowela).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło zapewne o zmiany w jego postaci.

Tak, o to mi chodziło. Dziękuję za wytłumaczenie ;-)

 

Nie mogę się jednak zgodzić - późniejsze sezony nie są już przynajmniej serialem o [beep] dla [beep].

Właśnie wolałem jak morał był [beep]nie głęboko ukryty i przy okazji świrowali pawiana, a nie to co teraz, że morału można się domyślić, a nudy jak nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Kiepscy byli lepsi od czasu gdy reżyserował ten serial Okił Khamidov, a gdy serial zaczął reżyserować Patrick Yoka to całkowicie zepsuł ten serial, Ferdek z zabawnego stał się nudny i poważny, Paździoch już nie jest tą samą postacią jak przedtem, a mało jest Boczka, jedyną wnerwiającą postacią w tym serialu jest Pupcia i jej głupi śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakieś opóźnienie jest na Polsacie. 18.10 i dalej się nie rozpoczęła Pierwsza miłość. Nie wiem czy to spowodowane tym blokiem reklamowym czy czym innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osób oglądało dzisiaj mikołajkowy blok reklamowy? W tamtym roku chyba prawie 7 milionów.

Zgadzam się z kamilem2505 , że polsat powinien pokazywać więcej produkcji własnych np. seriali kryminalnych czy sensacyjnych bo takich ostatnio w naszej tv jest strasznie mało.

No i oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku w ''Mikołajkowym bloku reklamowym'' zostały wyemitowane poszczególne reklamy:

-DeLonghi, Monte, Ibuprom, PZU, Lindt, Playstation, Invest Bank, Jogobella, Liberty Direct, Stoperan, KFC, BZ WBK, Nikon, Milka, Millenium Bank, Coca Cola, Plus, Biedronka, Fairy, Cyfrowy Polsat, Vibovit, Head&Shoulders, Play, Pampers, Alior Bank, Orange, Wella, Plus, Invest Bank, Warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...