Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już kiedyś odpowiadałem na to pytanie - TVN stawia na różnorodność od czasu wprowadzenia na swoją antenę Mam Talnet. Zresztą jak byś sensownie pomieścił w jednym sezonie Mam Talent, X Factor, Top Model, You can dance, Masterchefa, Surowych rodziców, Ugotowanych (czyli programów emitowanych raz na sezon)? Proszę, następnym razem pomyśl, a nie insynuujesz, że TVN'u na to nie stać, bo to wierutna bzdura. TVN i tak bardziej inwestuje w ramówkę niż Polsat, który ma tylko kilka pozycji w porównaniu do kilkunastu TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu Polsat może robić edycję za edycją MBTM i GTD a TVN ma jedno show na rok. Polsat na to stać? Już niedługo castingi do V edycji MBTM, a program wystartował 5 marca 2011.

W działalności TVN nie ma akurat nic dziwnego. Największe stacje w USA też robią jedną edycję Idola, X Factora czy The Voice na rok, a nie wiosną i jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFROmaniak, tylko, że przez wprowadzanie jednej edycji za drugą mogą szybcniej zmęczyć format i znudzić widzów. Gdybym miał pokierować swoją stację w temacie takich talent shows to zrobiłbym dokładnie tak samo jak TVN. Mam talent już tak długo na antenie, a nadal zachowuje świeżość, właśnie dzięki tym rocznym przerwom w emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony pewnie tak,ale jakoś tam wolę Sykut z Rockiem niż duet Hołownia-Prokop,po prostu mimo moich najszczerszych chęci nie mogę oglądać Mam Talent. Muszę pochwalić Sykut,bo widzę,że się wyrobiła i już nie uśmiechała się sztucznie przez cały czas,tylko stała się bardziej naturalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Sykut jako zwykłą pogodynkę. Rozwinęła się wygrywając Tylko nas dwoje - Just the two of us. Jej pierwsze wejścia na żywo nie były zbyt udane, ale wyrobiła się, wygryzła Cichopek i teraz jest jak dla mnie świetna. Rock też jak najbardziej i razem tworzą najlepszy duet Polsatu. Prokop i Hołownia też są spoko, ale jakoś nie zbyt chęnie oglądam Mam talent.

 

Najbardziej ostatnio ubolewam nad tym, że nie ma już Się kręci. Rock, Dowbor, Popielewicz i Sykut - to aż chciało się oglądać. Studio Weekend to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy film Idealny dzień miał się zacząć o 1:45 a zaczął się o ponad godzinę wcześniej. Żenada. A Polsat w ogóle nie koryguje ramówek. Jak jest coś do 1 publikacji podane z błędem to w ogóle to nie jest korygowane. Dlaczego w TVP uaktualniane jest na bieżąco a Polsat rażących błędów nie raczy poprawić? O 1:45 kiedy film miał się zacząć to już była końcówka. A przed ten nie było żadnych transmisji na żywo co mogły by przyspieszyć niespodziewanie. Fuszera ludzi odpowiedzialnych za ramówkę. Na Polsacie to jest stały numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loreen będzie gościem specjalnym dziesiejszego odcinka must be the music, zapewne wykona Euphorię, którą wygrała eurowizję w tym roku.

Znając życie to pewnie było zrealizowanie zaległości powstałej po odwołanym występie Loreen w tegorocznym letnim festiwalu sopockim organizowanym przez Polsat. Oglądając ten występ było mi szkoda Polsatu - ta stacja mogłaby wejść do Europejskiej Unii Nadawców i wziąć się za konkursy Eurowizji w Polsce nie jako ucząc niedołężną Telewizję Polską (a dokładniej TVP1) zajmowanie się nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolą dać "Szklaną pułapkę" powtarzaną po raz n-ty niż sport na żywo.

N-ta powtórka "Szklanej pułapki" będzie miała większą oglądalność niż wyścig F1 na nowym torze. Odkąd nie ma Kubicy Formuła 1 już nie przyciąga takich tłumów. Ale mogliby wyścig pokazać przynajmniej w Polsacie Sport News. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są też takie sytuacje, że na jednej reklamie zarobisz więcej niż na kilku czy kilkunastu reklamach. Wszystko zależy od tego jaką popularnością cieszy się dana audycja przy której emitowane są reklamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Polsat zapłaci karę za nietransmitowanie zawodów F1. Czyli jak widać da się nie relacjonować F1 ,a mi wmawiano,że nie można pokazać Isi w finale Wimbledonu bo między innymi Formuła 1 ,którą trzeba wyemitować bo kary.. Standardy TVP w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kurka wodna nie będzie F1? To chyba jakieś jaja są. Kanada i Brazylia jakoś może być. Nie no nagrywam wszystkie wyścigi, kwalifikacje i co teraz? Jestem maniakiem Formuły 1 i nie mogę oglądnąć wyścigu i to na nowym torze, bo jakieś Szklane pułapki w kółko lecą. Żal.pl i nagana dla Polsatu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj natknąłem się na polsacie na reklamę kwalifikacji do gp USA, które zapowiadane były na sobotę o 21.55 jako transmisja na żywo. Albo polsat celowo wprowadza ludzi w błąd, albo w co raczej nie wierzę przygotowujący reklamę nie wiedzieli, że polsat pokaże te kwalifikacje w retransmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...