Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stare odcinki były suto zakrapiane alkoholem i pełne jakże ambitnej filozofii życiowej "jak zarobić by się nie narobić". Ferdek Kiepski stał się dla części Polaków bohaterem i wręcz wzorem. Tak, jak on, siedzą przed telewizorem z piwkiem w ręku, szukają sposobów na dorobienie i są leniwi. Czy jest to aż tak pozytywny przykład? Według mnie dobrze się stało, że scenariusz uległ zmianie. Poza oczywistym zmęczeniem pierwotnej fabuły Polsat swego czasu zaczął się odcinać od przeszłości i tego, co emitował do około 2000 roku. Dziedzictwo disco-polo i badziewia w ramówce teraz nie pozwoliłoby konkurować z TVN-em i innymi stacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale jak wiadomo oglądalność tych starszych odcinków jest zdecydowanie lepsza. Mi ten serial podobał się bardzo do odc. jakoś 275 i potem już coraz mniej. Wszystko przez Yokę. Irytuje mnie ta cała Pupcia. Walduś już też tak nie śmieszy, Ferdek najczęściej ponury i zły a najlepszy jest chyba obecnie genialny Ryszard Kotys, grający Paździocha, któremu stukła w tym roku 80-tka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare odcinki były suto zakrapiane alkoholem i pełne jakże ambitnej filozofii życiowej "jak zarobić by się nie narobić". Ferdek Kiepski stał się dla części Polaków bohaterem i wręcz wzorem. Tak, jak on, siedzą przed telewizorem z piwkiem w ręku, szukają sposobów na dorobienie i są leniwi. Czy jest to aż tak pozytywny przykład?

Czy ty w serialu komediowym, w dodatku komercyjnej stacji telewizyjnej szukasz jakiejś misji czy pozytywnych przykładów? To co będzie misją czy pozytywnym przykładem w serialu Breaking Bad? Jak zacząć produkować narkotyki?

 

Dajże spokój. Dla mnie serial komediowy taki jak Kiepscy, to taki, do którego siadam właśnie z piwkiem w ręku i oglądam żeby się trochę pośmiać i wyluzować. I właśnie te pierwsze sezony Kiepskich takie były. Jak dla mnie zdecydowanie najlepsze. Obecnie obejrzę tylko pojedyncze odcinki, a i to często bez większej chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial mi się podobał jak reżyserował Okił Khamidov, ale gdy jego miejsce zajął Patrick Yoka to serial stał się nudniejszy niż śmieszniejszy, Ferdek jest poważny, Waldek już nie jest śmieszny, bardzo mnie denerwuje postać żony Waldka Pupci, jedynie tylko Paździoch, Boczek, Badura, Malinowska i prezes Kozłowski może jeszcze mają poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne upodobania. Mi się podobały też odcinki bez babki i Waldusia. Dało się robić śmieszne odcinki z głównym trio: Ferdek, Paździoch i Boczek. Dzisiejsze odcinki też lubię oglądać i nie wymagam cudów ani na siłę powrotu do przeszłości (Walduś sprzed 2004), ale jednak wymagam humoru, aby serial nie nudził.

Ostatni premierowy odcinek "Psychuszkin" był tak nudny, że gdyby nie przerwa reklamowa to bym zasnął przed telewizorem. W tym odcinku nie było prawie żadnego humoru na jakimkolwiek poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmy w Polsacie w sierpniu 2012 roku:

Anna i Król / Apartament dla orangutana / Atrakcyjny pozna panią / Azyl / Biegając z nożyczkami / Blackjack / Boski żigolo w Europie / Candyman / Casper: początek straszenia / Cela / Chłopaki na bok / Czyściciel / Daleko jeszcze? / Dwa w jednym / Ekspres śmierci / Eskorta / Gargantua / Geniusze w pieluchach / Głębia oceanu / Godzilla / Hudson Hawk / Jak długo jeszcze? / Jerry Maguire / Klejnot Nilu / Kontakt / Król Kalifornii / Lawstorant / Linia czasu / Małe jest piękne / Miłość, szmaragd i krokodyl / Mordercza zaraza / premiera Mój najlepszy przyjaciel / premiera Mroźny wiatr / Mściciel z Laramie / premiera Nick i Nora / Niecne uczynki / Okruchy dnia / Ostatni telefon / Otchłań / Pamiętnik dla Nicholasa / Piotruś Pan / Planeta małp / Prezydencka córka / premiera Przerwana cisza / Prześladowca / Quigley / Rekrut / Rozmowy nocą / Rykoszet / Samotny jeździec / Skok do wody / premiera Spalone mosty / Spider-Man / Superdzieciaki. Geniusze w pieluchach 2 / Szeregowiec Dolot / Szkoła uwodzenia / Ślepa furia / premiera Śmierć siedemnastolatka / Śmiertelne wizje / Tajna broń / To musisz być ty / Tylko jeden / Urodzeni mordercy / Wieczór kawalerski - Ostatnie kuszenie / Wyspa Nim / Z Archiwum X / Zakon / Zakręcony / Zemsta [beep]ów - zakochane [beep]y / Złoto dla naiwnych: Z powrotem w siodle / Złoto MacKenny / Znamię / Zygfryd.

 

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, który zostaną wyemitowane 15 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo premier jak na wakacje. TVN jedna, ale za to zacna
Nie należy myśleć kategoriami, kto da więcej, bo nie ilość się liczy, a jakość. I nie zamierzam oceniać czy te filmy są dobre czy nie, póki nie obejrzę. W Polsacie widzę tylko 3 premiery, bo filmy "Mój najlepszy przyjaciel" oraz "Nick i Nora" był już emitowane i w Polsacie i w Polsacie Film. Rozumiem, że osoba tworząca listę sugerowała się repertuarem ściągniętym z biura prasowego, ale takie kwiatki będą się zdarzać. Raz napisanego opisu nie będą raczej jak widać aktualizować i dopiski premiera pewnie będą zostawać. Proponuję w innych źródłach sprawdzać premiery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...