Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Borek też stał się chodzącą kompromitacją. Co jak co, ale jego meczów z udziałem Borussii i Realu NIE DA SIĘ słuchać, gość jest tak stronniczy, że szczęka opada (wczoraj tylko podnietki Realem i ględzenie jaki to mocny klub, a podjazdy na Bayern. W meczach Borussii, np ze Stuttgartem 4:4 to o mały włos się nie popłakał, że Stuttgart wyrównał). Kołtoń to samo. A eksperci w nosie mają to, że Bayern zasłużenie wszedł do finału tylko zastanawiają się czy by nie zorganizować meczu o 3 miejsce, pewnie dla dobra futbolu :lol:

 

Rozumiem, że to też człowiek i ma swoje sympatie, ale no bez przesady. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie,Bayern był przecież bardzo chwalony przez komentatorów Polsatu i było stwierdzone,że Bayern zasłużył na awans. I tak dalej. Dla mnie to najlepsza para komentatorska w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wciąż wątpiących:

3538nqt.jpg

:mrgreen:

Poza tym kto ogląda Bundesligę na Eurosporcie 2 to wie, że Mati obok zwycięstw Dortmundu nie przechodzi obojętnie, a ich niepowodzenia autentycznie przeżywa i lamentuje.

 

Roman Kołtoń w przypadku ligi niemieckiej (czy na blogu, czy okazyjnie jak wczoraj) jest lepszy i bardziej wyważony, ale wiadomo, że jest za polską trójką w BVB (szczególnie za Lewym, kto pamięta jego odloty jak grał w Lechu to wie). Kowalczyk jest za to zadeklarowanym Katalończykiem, więc też ma czasem problem z zachowaniem obiektywizmu.

 

Ogólnie mogliby się troszkę postarać o lepsze wykonywanie swojej pracy, a mniejsze ujawnianie osobistych sympatii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no chyba nie :)

Borek jest kibicem Realu Madryt. Kołtoń to "ekspert" od Bundesligi.

Ja nie twierdzę,że Borek nie jest kibicem Realu . Po prostu słuchałem wczoraj uważnie jego komentarzy i wychwalał Bayern Monachium,a także poszczególnych graczy tego zespołu,a także stwierdził,że Real dał z siebie za mało by awansować do finału. A Dortmundowi kibicuje ze względu na Polaków, kiedyś o tym dylemacie mówił Szpakowski w "Dużych dzieciach" w odniesieniu do finału Milan-Liverpool z 2005r. kiedy to jeden z fanów MMilanu zarzucił mu nieobiektywny komentarz. Po prostu w komentatorach odzywa się patriotyzm gdy jakiś Polak może odnieść sukces i może stąd jest ta radość czy może lekki smutek. Ale ważne,by uczciwie relacjonował mecz,a to wczoraj miało miejsce,bo Borek nie miał wątpliwości co do karnego Bayernu.

Co do Kowalczyka to mi się to podoba,że przynajmniej od razu się zdeklarowuje,a nie udaje obiektywnego. Ja bym tak chciał,żeby Lis,Pospieszalski ,Olejnik,Zaleska i inni powiedzieli wprost jesteśmy za tymi,a tamtych tępimy i było by jasne. A tak to oni się robią za mega obiektywnych,uczciwych dziennikarzy. Tylko,że Kowalczyk potrafi zjechać Barcelonę tak jak wczoraj,że nie miała prawa stracić bramki w 45 minutach meczów i jest sama sobie winna i wcale nie pomstuje na rywali,że zamurowali bramkę. Ja bym bardzo chciał,żeby dziennikarze polityczni byli tak nieobiektywni jak Borek czy Kowalczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was również spadła jakość Polsatu głównego? U mnie w Cyfrowej Vectrze przekaz Polsatu SD osiągał nawet 9 MB/s, rozdzielczość 720x576 i 256kb/s dźwięku. Obecnie jakość obrazu wynosi od 2,5(!) do 3,9 MB/s, rozdzielczość i dźwięk takie same jak wtedy. Drastycznie jakość uległa pogorszeniu. Napisałem to w wątku tutaj a nie o Cyfrowej Vectrze, bo może inni mają z tym problem. Napiszcie, czy u Was jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...