Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat znowu zarabia u mnie wielkiego minusa.

Koniec filmu, napisy końcowe, a oni zamiast puścić je w normalnej formie z piosenką końcową w tle, zaczynają wyliczankę jakież to "wspaniałości" będzie można obejrzeć u nich jutro, w środę, w czwartek, w piątek i tak dalej.

Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie już normą będzie i należy się przyzwyczajać powoli.

I właśnie na to liczą taki Polsat, TVN czy TVP, że ludzie to zaakceptują pomimo bezczelnego łamania w ten sposób ustawy medialnej. Ja nie zamierzam tego akceptować!

Cieszę się, że wielu osobom również się to nie podoba i zachęcam ich do lektury tematu Nowa ustawa medialna, a przestrzeganie zapisów przez stacje, jak również pisania w tej sprawie skarg do KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że KRRiT nie dała jeszcze kary, nie znaczy że jej nie da. Ludzie tego do tej pory nie zgłaszali, bo większość w ogóle nawet nie wiedziała o ustawie medialnej, która tego zabrania.

Inni z lenistwa, bądź akceptujący ten proceder.

Jak widzicie jest tego coraz więcej - Polsat reklamuje już cały tygodniowy repertuar!

Jeżeli KRRiT w końcu nie zareaguje, to nie zdziwię się gdy za jakiś czas taki Polsat czy TVN odważy się powrócić do wyświetlania w trakcie audycji wyskakujących co kilkanaście minut grafik ze zwiastunami swoich programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat znowu zarabia u mnie wielkiego minusa.

Koniec filmu, napisy końcowe, a oni zamiast puścić je w normalnej formie z piosenką końcową w tle, zaczynają wyliczankę jakież to "wspaniałości" będzie można obejrzeć u nich jutro, w środę, w czwartek, w piątek i tak dalej.

Żenada.

Nie widzę w tym nic dziwnego. Brytyjska BBC od dawna tak robi. Wiele innych stacji w Europie, a zwłaszcza w USA podczas napisów dzieli ekran i w "głównym" ekranie prezentuje zapowiedzi innych programów, a napisy na małym ekraniku. W USA to nawet stacja premium - Showtime dzieli ekran podczas napisów końcowych. U nas przynajmniej jeszcze stacje premium tego nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN tak nie ma. Oglądałem ostatnio dwie częsci Shreka i napisy koncowe lecialy normalnie. Przynajmniej mozna bylo posluchac swietnego soundtracku z filmu :) Polsat zawsze był, jest i będzie stacją, która sie kompromituje. Nie zmienisz tego. Wszystko co złe to Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety również dobijają te zapowiedzi podczas napisów końcowych praktycznie każdej pozycji. Zgapili to od TVN, ale mocno przegieli, całkowicie popsuli.

Cieszę się, że będzie w końcu nowa czołówka PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN tak nie ma. Oglądałem ostatnio dwie częsci Shreka i napisy koncowe lecialy normalnie

I na pewno czytasz te napisy z zapartym tchem :lol2: . Ja to czasami nawet epilogu filmu nie oglądam a co dopiero napisy końcowe :D

 

A co do nowej czołówki PM to faktycznie długo się grzebią a to jeszcze trochę i koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w maju 2012 roku:

21 / 44 minuty / Amatorzy sportu 3 / Anioły i demony / Apocalypto / Babcisynek / Bliskie spotkania trzeciego stopnia / Brudne sprawy / Bye Bye, Love / D.A.R.Y.L. / Dwa w jednym / Dzieci lwicy z afrykańskiego buszu / Dziecko / Egzorcysta III / Elza z afrykańskiego buszu / Faceci w czerni 2 / G. I. Jane / Gorzkie gody / Hancock / Hot Shots II / Hot Shots! / Już nadchodzi / K2 / Karate kid / Karate Kid 2 / Kelnerka / Komandosi z Navarony / Kontrola gniewu / Legenda Zorro / Łowcy wampirów / Marci X / Matczyna obsesja / Mel / Na fali / Nagi peryskop / Noc kawalerów / Obudzony duch / Odwaga i nadzieja / Operacja Dunaj / Populacja: 436 / Przeczucie / Przynęty: Uwiedzenie / Punisher: strefa wojny / Rusłan / Sezon na leszcza / Shutter - Widmo / Skazaniec / Straż wiejska / Strażnik / Surfer z Nicei / Święty szmal / Telefon / Totalny kataklizm / Trzymaj się z daleka / W pułapce ognia / Wieczny student / Wielkie kino / Wściekłe psy / Zabójcze ryzyko / Zbuntowana klasa / Flicka 2 / International / Outlander / Stepfather.

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostaną wyemitowane 1 i/lub 3 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj, bo jakoś TVN przygotował premiery na sezon wiosenny:

Aeon Flux, Księżyc w nowiu, Śmiertelna cisza, Ty będziesz następna, Atramentowe serce, Kłamstwo (2005), Kac Vegas (2009), Nigdy nie mów nigdy, Szept, Baśń z tysiąca drugiej nocy, Bokser, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Miasto cienia, Nieproszeni goście, Ninja zabójca, Ochroniarz amator, Potwory kontra Obcy, Przypadek 39

 

A nawet w sezonie zimowych w TVN były premiery, wprawdzie mniej, ale były obecne, więc jeżeli polsat daje ciała to nie znaczy, że inni też. W TVP też są raczej premiery - wprawdzie tylko jeden oglądałem tej wiosny, ale to ze względu, że repertuar TVP często mi nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...