Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Naucz się rozróżniać pojęcie - bycie gościem w audycji , a bycie współpracownikiem i dopiero potem zabieraj głos. Żakowski normalnie ma audycję w TOK FM . Na tej samej zasadzie mogę powiedzieć,że Kempa jest pracownikiem Lisa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie bez sensu. TVN wymęczył ten format do granic możliwości, a teraz przejmuje go polsat? Już ostatnie sezony w TVN były mizerne. Poza tym... znając polsat, który kompletnie nie potrafi takich programów prezentowac, jestem niemal pewny, że wyjdzie z tego zwykłe dziadostwo. Może 1-wsze odcinki będą miały dobrą oglądalność, bo każdy będzie chciał zobaczyć jak to wygląda. Ale później? Proszę Was...

 

Rozwalają mnie te teksty że TVN robi lepiej od Polsat bo to nie TVN robi tylko firma zewnętrzna najczęściej ta sama firma. Jak trzeba zrobić coś samemu to właśnie Polsat miażdży TVN

A mnie rozwalają teksy osób, które nie wiedzą dokładnie co i jak a zabierają głos. Taniec z Gwiazdami akurat produkowany był przez ekipę TVN, a nie przez żadną zewnętrzną firmę. Poza tym, nawet jak program jest produkowany od strony technicznej przez zewnętrzną firmę, to czuwa nad nim sztab ludzi związanych z daną stacją.

Dawid Wildstein nie ma żadnego programu w TV Republika, nie jest pracownikiem tejże stacji. Bywa tam jedynie gościem podczas dyskusji, na tej samej zasadzie jak np. pan Żakowski tam był. Naprawdę to doszukiwanie się zła w TV Republice mnie rozwala. Szukajcie dalej.
A skąd wiesz, że nie jest etatowym komentatorem stacji? Owszem, są osoby, które występują jako gość i nic z tego nie mają, ale są też osoby, które są stałymi komentatorami i mają już w związku z tym dochody z tego tytułu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokaż mi,że tak jest ,a nie snuj domysły. Trzeba udowodnić winę,czyli nepotyzm, który tu się zarzuca. Komentatorem jest się zazwyczaj w danej audycji - takim jest np. Terlikowski, Bronisław Wildstein czy Rafał Adam Ziemkiewicz w programie "Chłodnym Okiem". Skoro ktoś pisze Beronisław i Dawid Wildstein to on musi wykazać,że taki związek istnieje i pan Dawid Wildstein jest współpracownikiem i dostaje wynagrodzenie z tej stacji. Ja takich tez nie stawiałem i to nie ja mam wyszukiwać dowody. . To tak jak by prokurator oskarżył kogoś o morderstwo i to oskarżony musiał dowieść swojej niewinności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokaż mi,że tak jest ,a nie snuj domysły.
Ale co się rzucasz? Czy ja tu kogokolwiek oskarżam o nepotyzm? NIE. Zwracam jedynie uwagę na to, że komentatorzy też mogą być etatowi. Wielu takich jest w polskich mediach - podobnie może być w TV Republika. I na Twoim miejscu nie pisałbym czegoś, czego nie można jednoznacznie stwierdzić.
Dawid Wildstein [...] nie jest pracownikiem tejże stacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj film ,,Sara" w Polsacie był nadany w 16:9. Nie przyglądałem się, czy to była zrekonstruowana wersja?

Dokładnie, to był tylko przescalowany obraz. To można było na Polsacie SD poznać po logu i ograczeniu wiekowym, oraz po reklamach po komunikacie z nazwą programu: logo i ograniczenie było bardziej do środka ekranu, tak jak kiedyś, komunikat z nazwą programu było o 1/4 większe od loga, a komunikaty po prawej dolnej stronie ekranu co za chwilę były rozciągnięte do 4:3 i przycięte. A gdy wchodziła reklama to obraz się spłaszczał na ułamek sekundy i było widać czarne pasy filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieewicz dostała propozycję udziału jako uczestniczka ,ale odmówiła, będzie prowadzić kulisy "TZG". Szkoda,że nie będzie prowadzić tego show, duet Ibisz-Głogowska to będzie masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polszmacik oczywiscie na siłe próbuje być lepszy od konkurencji (TVP i TVN). Hell's Kitchen, Taniec z gwiazdami ([beep]ko zerżnięty z TVN który już nawet nad 14 edycją pracował :!::!::!: ) i Your Face Sounds Familiar tylko temu dowodzi. Top Chef się udał to teraz cos na partnerowanie, TzG nawet nie skomentuję a YFSF to kolejny, odgrzewany kotlet - było już Jak Oni Spiewają! Czyli Polszmacik jak zwykle się nie popisał... Moim zdaniem te starania Polsatu są na darmo bo i tak NIGDY nie dorówna do pięt TVP i TVN'owi. Ich lata swietnosci już DAWNO minęły! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z ostatnim zdaniem się zgadzam - lata świetności TVP i TVN już dawno minęły. Polsat jest dla mnie od wielu lat najlepszym ogólnotematycznym kanałem. Oczywiście nie mam zbyt wielkiego wyboru posiadając tylko 20 kanałów w NTC, ale Polsat gości na moim ekranie najczęściej, TVP czasami, a TVN właściwie wcale. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zacofanie technologiczne (brak oryginalnej ścieżki audio, HbbTV itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, Sentence. Ja kojarzę wszystkie panie, aczkolwiek Arlak dopiero po wpisaniu w Google. Szostak to oczywiście Karolina Szostak, znana prezenterka sportowa Polsatu. W ogóle niechlujnie strasznie wrzucona ta lista i przez to trzeba się domyślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzeni uczestnicy Tańca z gwiazdami

 

jury

Malitowski

Tyszkiewicz

Pavlović

znany aktor,narazie tajemnica

 

panie

Siwiec

Moro

Szostak

Zając

Arlak

Siwiec to ta niby znana modelka?

 

Z tej listy uczestników kojarzę tylko Anetę Zając.

Sentence nie oglądałeś serialu "Anna German"?? Joanna Moro grała tytułową rolę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnim zdaniem się zgadzam - lata świetności TVP i TVN już dawno minęły. Polsat jest dla mnie od wielu lat najlepszym ogólnotematycznym kanałem. Oczywiście nie mam zbyt wielkiego wyboru posiadając tylko 20 kanałów w NTC, ale Polsat gości na moim ekranie najczęściej, TVP czasami, a TVN właściwie wcale. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zacofanie technologiczne (brak oryginalnej ścieżki audio, HbbTV itd.).

Widzę ze sprytnie wykorzystał pan moje przejęzyczenie, brawa za to ;-) Rozumiem pana preferencje, sa gusta i gusciki i nic mi do tego. Ja na przykład nie znoszę Polsatu za to ze od wszystkich musza zgapiać, a ich polityki wobec innych kanałów (polityka wszy - tak to nazywam) nawet nie chce skomentować bo źle mi sie robi. Polsat niesie ze sobą najbardziej prymitywna rozrywkę (spośród wszystkich kanałów ogólnotematycznych). Ten kanał jest skierowany do niewybrednych małomiejskich ludzi którzy przyjmą bylejakość, byle by było do wódki i na imprezę. TVP i TVN sa znacznie bardziej profesjonalne i Polsat jest za nimi kilka lat w tył (pod względem nowoczesności, technologii, trendów i wymieniać mozna w nieskończoność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...