Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że Polsat jednak prawa przedłuży. Świetnie pokazują F1 - obszerne studio, dobre materiały itd. Te podziękowania miały pewien podtekst, ale mam nadzieję nie chodziło o całkowite pożegnanie z F1, a co najwyżej z Polsatem głównym i kanałami otwartymi.

 

Trwa jeszcze studio w Polsacie Sport News, może coś jeszcze powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, żę to będzie oznaczało spotkanie z Polsatem, nieważne jakim. Ale widzieliście jak się wszyscy pięknie na koniec zebrali i podziękowali za 7 lat? To jednak coś musi znaczyć, nie było takich pożegnań poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Polsat jednak prawa przedłuży. Świetnie pokazują F1 - obszerne studio, dobre materiały itd. Te podziękowania miały pewien podtekst, ale mam nadzieję nie chodziło o całkowite pożegnanie z F1, a co najwyżej z Polsatem głównym i kanałami otwartymi.

Ja też do Polsatu nic nie mam. Jeszcze wtedy gdy Kubica startował to studio, materiały, wywiady i w ogóle cała ta otoczka wyglądały bardzo fachowo (zwłaszcza w PS Extra). Potem się to z wiadomych względów nieco odmieniło.

W. Zientarski w PSN - "Do zobaczenia na wiosnę"

Może Zientarski zmienia pracodawcę? :lol2:

Może nc+ i wyścigi w TVN Turbo ? ;)

F1 nawet pasowałoby do TVN Turbo, tylko, że ja nie posiadam wersji HD tego kanału więc jestem na nie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Polsat i tak ma prawo pierwokupu praw jak jest przy wielu dyscyplinach, gdy jakiś kanał transmituje coś przez wiele lat, a następnie jego oferta jest rozważana jako pierwsza. W każdym bądź razie miłe pożegnanie - dziwne z drugiej strony.

 

EDIT: Szkoda, że Grzegorz Jędrzejewski już się na forum nie udziela, bo może by coś podpowiedział, a może właśnie dlatego już nie pisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło rezygnacje z FTA, tym bardziej, że przecież jest jeszcze RTL ( do końca roku) na HB. Nie było to niestety opłacalne dla Polsatu i nie raz wieczorne wyścigi kolidowały z innymi programami. Pożyjemy, zobaczymy. Po ostatnich przetasowaniach praw wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Polsat to może Orange Sport, Fox Sports albo Eurosport. Byle nie nc+, poza tym F1 nie pasuje do ich portfolio. A może TVP zaskoczy. Dawno temu F1 była w publicznej, komentowali Borowczyk i Zientarski. Kurczę szkoda, że Polsat nie chce jednak przedłużyć praw, bardzo dobrze pokazywali F1 przez te wszystkie lata. No ale biznes jest biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddali najlepsze prawa jakie mieli jeszcze (F1) :( co za stacja żenująca... niech jeszcze wszystko oddadzą, spadają na psy! Niech oddadzą Eredivisie, stracą Ekstraklape i niech zostanie im ta zapyziała siatkówka na którą patrzec się nie da ! Brawo Polsat, super działacie....

TVP niech się trzyma z daleka od F1. Gdzie teraz tka świetnie pokaża F1 jak na Polsatach ? NIGDZIE!!

Ale się wkurzyłem czytajac te dzisiejsze doniesienia że jednak zrezygnowali z F1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szkoda, że Polsat nie chce jednak przedłużyć praw, bardzo dobrze pokazywali F1 przez te wszystkie lata. No ale biznes jest biznes.

 

Podobno Polsat chce przedluzyc prawa do F1!

 

Jak dowiedział się Sport.pl, Polsat nie rezygnuje z walki o F1, jednak FOM (właściciel praw do transmisji) musi zgodzić się na duże obniżenie kosztów.

 

Kto moze kupic prawa?

 

Jeszcze niedawno w Formule 1 obowiązywała zasada, że cały sezon powinien być pokazywany w otwartej telewizji. Bernie Ecclestone stopniowo jednak od niej odchodzi - w Wielkiej Brytanii, jednym z największych rynków dla sportów motorowych, F1 pokazuje telewizja Sky, która połowę wyścigów wyświetla w otwartym paśmie, połowę koduje. Podobnie jest we Francji (wszystkie wyścigi w kodowanym Canal+), Kanadzie i większości państw azjatyckich. Zyski są większe, choć popularyzacja dyscypliny zatrzymała się.

 

Nadal nie wiadomo, czy będziemy mogli śledzić wyścigi z polskim komentarzem. Teoretycznie do walki o prawa transmisyjne mogą włączyć się nc+, Orange Sport i debiutująca na polskim rynku telewizja Fox Sports, która pokazuję Formułę 1 m.in. w Azji i USA.

 

http://www.sport.pl/F1/1,131904,1501165 ... le_1_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonUnitedxD: Zgadza się, F1 to były właściwie najlepsze prawa Polsatu. Zostaje im jeszcze MotoGP do końca 2016. Z reszty to siatkówka mnie oprócz ważniejszych imprez nie interesuje, piłka ręczna i koszykówka podobnie, z piłki nożnej te ligi co mają też niezbyt (do tego tracą Ekstraklasę), łyżwiarstwo zupełnie nie, jedynie boks lubię oglądnąć, KSW (jeśli nie w PPV) i jeszcze tenis. Jakby nie patrzeć tracą bardzo wiele i jeśli chciałem brać CP to przede wszystkim dla F1. Teraz to już nie wiem co będzie, no smutno [beep]nie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jesteśmy w trakcie rozmów na temat przedłużenia licencji dotyczącej pokazywania wyścigów Formuły 1. Należy przy tym jednak pamiętać, że Formuła 1 bez Roberta Kubicy ogromnie straciła na swej wartości na rynku polskim w ostatnich latach. To wszystko, co mogę na obecną chwilę przekazać - powiedział Tomasz Matwiejczuk w rozmowie z SportoweFakty.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...