Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Nie wiem kto wymyślił, żeby GP Singapuru komentował Krystian Sobierajski, ale lepiej żeby nigdy więcej nie wpadał na ten pomysł. Sergio Pereza przedstawiał jako "Serżio", "Serdżio" i "Serchio". Poza tym komentator tego typu zawodów powinien wiedzieć, że zaraz po odegraniu hymnu dla kierowcy, grany jest hymn dla zwycięskiego teamu. A Sobierajski co? Wpiepprzył się z tekstem, jaki to zmęczony ale szczęśliwy jest Sebastian Vettel.

 

Podobno Borowczyk i Zientarski są teraz na Rajdzie Polski, dlatego nie ma ich w Polsacie. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie na GP Japonii wrócą do starego składu, a Sobierajski to co najwyżej niech F1H2O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kilku portalach wyczytałem że Borowczyk jest w szpitalu bo miał zawał. nie wiem ile w tym prawdy.

EDYTUJ: Dodam jeszcze że moje źródło jest zbliżone do Borowczyka i nie sądzę że to kłamstwo. Linka nie podam bo usłyszałem to bezpośrednio od osoby, dodam że nie tylko tej jednej. Ktoś inny też potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kilku portalach wyczytałem że Borowczyk jest w szpitalu bo miał zawał. nie wiem ile w tym prawdy.

EDYTUJ: Dodam jeszcze że moje źródło jest zbliżone do Borowczyka i nie sądzę że to kłamstwo. Linka nie podam bo usłyszałem to bezpośrednio od osoby, dodam że nie tylko tej jednej. Ktoś inny też potwierdził.

Czyli brak szczegółów, a o takich rzeczach jak się nie wie nic na pewno nie powinno się pisać, bo pisanie o kimś nieprawdy jest czymś karygodnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkarki są bardzo źle traktowane,z tego co czytam na Polsacie. Dodam,że dzisiejszy mecz nie będzie w ogóle emitowany na głównej antenie. To jest mecz formalność,więc jeszcze mogę wybaczyć,ale wszystko wskazuje na to,że bardzo istotny ,bo ćwierćfinałowy mecz Polek nie będzie pokazany,bo jest zaplanowany na godzinę 20.00 w czwartek,a jak już nieraz przekonaliśmy pasmo serialowe(Hotel52 i Szpilki Na Giewoncie,a teraz także Ludzie Chudego) jest nie do ruszenia. Tylko niech potem mądre portale medialne nie porównują oglądalności ME z tegorocznych ME i poprzednich. Zresztą u mężczyzn też porównanie moim zdaniem było niemiarodajne,bo mecze w większośći były rozgrywane w kiepskich porach dla kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona polsatsport.pl nie jest stroną wiarygodną. Podawała np. informację,że mecz Śląsk- Lech zostanie pokazany w Polsacie sport,co prawdą się nie okazało,bo był mecz siatkarek Chorwacja-Włochy. Polsat pokazuje zapowiedzi filmu spider-man2. Zresztą to jest mecz grupowy i już od dawna było wiadomo,kiedy i o której godzinie będzie mecz.Gdyby były plany transmisji tego spotkania to już dawno to było by uwzględnione w programie,jak np. mecz grupowy naszych siatkarzy Polska-Słowacja,który był rozgrywany w poniedziałek 12 września o godzinie 18.00. Więc dzisiaj będą normalnie stałe propozycje Polsatowe: 18-Pierwsza Miłość, 18:50 Wydarzenia, 19:30- Linia Życia i 20:00 mega-hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg obecnego programu o 19:50 będzie mecz POLSKA- SERBIA

Meczu w Polsacie raczej nie będzie! Musiałby się cud stać żeby zrezygnowali z seriali

Chociaż z drugiej strony Polki dobrze grają...

Mecz POL-SER powinien być w Polsat Sport News

Początkowo miało go nigdzie nie być ze względu na LE Polsat Sport,Extra,Futbol i HD miały zaplanowane transmisje, a w programie były jedynie.. powtórki meczy na Polsat Sport news

Wydawało się że PSN jest po to aby pokazywac to co nie miesci sie na pozostalych antenach- jak widać była to bujda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem wiadomość,która się ukazała w serwisie Satkuriera. Można się zastanawiać skąd wzięli taką informację. Bo niestety nie okazała się ona prawdziwa. Mecz Polska-Serbia jedynie w Polsacie Sport.Cudu nie było. Seriale są święte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ja i Trudne Sprawy to całkiem dobry pomysł, nawet aktorzy nie grają tak tragicznie jak na te pieniądze co za udział w programie dostają. Reżyseria i kamery też nie najgorsze. Jakby się scenarzysta bardziej przyłożył do wątku i dialogów (czyli nawiasem mówiąc wszystkiego co w scenariuszu) to wyglądałoby to całkiem przyzwoicie. Więc może zamiast paradokumentu jeszcze jednego, popracować nad tym co jest? Chyba że pojawienie się tego programu oznacza koniec Dlaczego Ja i Trudnych Spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...