Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat prowadzi taka "polityke" odnosnie Titanic'a juz chyba od 5 lat. Ostatni raz kiedy widzialem Titanic'a na Polsacie w calosci jednego dnia był to chyba rok 2005 na swieta Wielkanocne. Nie rozumiem tego, gdyż Titanic nie jest takim dlugim filmem, aby go dzielic na czesc. Rozumiem jakby puszczaliby Przeminelo z Wiatrem, bo film trwa dobre 4 i pol godziny ( film puszczalo niedawno TVN7 od 14 do 17 i od 18 do 20 ) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać,że ten odcinek MBTM Tylko Muzyka był troche słabszy od poprzednich.Mam nadzieje,że będzie lepiej i jeszcze lepiej w następnych,również w tych na żywo. :wink:

Polsat prowadzi taka "polityke" odnosnie Titanic'a juz chyba od 5 lat. Ostatni raz kiedy widzialem Titanic'a na Polsacie w calosci jednego dnia był to chyba rok 2005 na swieta Wielkanocne. Nie rozumiem tego, gdyż Titanic nie jest takim dlugim filmem, aby go dzielic na czesc. Rozumiem jakby puszczaliby Przeminelo z Wiatrem, bo film trwa dobre 4 i pol godziny ( film puszczalo niedawno TVN7 od 14 do 17 i od 18 do 20 ) :lol2:
Widzom ten film się strasznie podoba,tak samo jak Kevin sam w domu,Kevin sam w Nowym Jorku itp. itd... :) Polsat dzieli go na części,gdyż cały film trwa kilka godzin i dzielą go,bo oni też mają swój czas antenowy i swoje programy ewentualnie filmy do wyemitowania. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Otoz w filmie ktory trwal 105 minut, reklamy trwaly 52 minuty!

Jestem w lekkim szoku, ale w sumie, gdy ostatnio oglądałem film na Polsacie (był to któryś z Obcych) to pamiętam dwie albo trzy przerwy po 20 minut tylko, że tego nie zsumowałem i stąd moja nieświadomość oraz dzisiejszy szok. ;-) Podsumowując. Skandal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zamiast meczu 6 kwietnia Chelsea Londyn-Manchester United ma byc Szachtar Donieck-FC Barcelona,jesli okaże się to prawdą to brak mi słów,żeby opisac to co Polsat robi,powstała nawet specjalna petycja,niżej podaje link:

 

http://devilpage.pl/index/news/komentar ... z_chelsea/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, puszczą mecz wedle życzenia jakiegoś @reddevil z forum SK. Ludzie opamiętajcie się! Bitwa o Anglię właściwie, co tydzień jest w lidze angielskiej. Ileż można oglądać to samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możecie pomyśleć? Polsat wydaje dużą kasę na badania opinii publicznej. Może te badania pokazały, iż mecz Barcy więcej ludzi obejrzy.

Druga sprawa to , że ostatnie potyczki z cyklu Bitwa o Anglię nie były zbyt widowiskowe. Przynajmniej w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gdy zobaczyłem serial Pierwsza Miłość, to chciałbym aby twórcy serialu zmienili czołówkę, w której powinni dołączyć Grażynę Wolszczak, Karola Strasburgera, Pawła Okońskiego i Marię Pakulnis, a z czołówki by się pozbyli Ewę Skibińską która odeszła z serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna oglądalność trzech programów muzycznych pokazuje, że nie mieli rację ci, którzy wywyższali X-Factor, a mocno krytykowali Must be the Music. To programy podobne pod każdym względem. Coś mi się wydaje, że zwycięsko z tej batalii programów muzycznych może wyjść Bitwa na Głosy. Jak wynika z tych danych już w tamtym tygodniu zanotowała praktycznie taką samą oglądalność, jak X Factor, a możliwe jest, że w tym jej oglądalność będzie większa. Sam coraz częściej przełączam właśnie na BnG, rezygnując z fragmentów MbtM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gdy zobaczyłem serial Pierwsza Miłość, to chciałbym aby twórcy serialu zmienili czołówkę, w której powinni dołączyć Grażynę Wolszczak, Karola Strasburgera, Pawła Okońskiego i Marię Pakulnis, a z czołówki by się pozbyli Ewę Skibińską która odeszła z serialu.

Na stan obecny powinny być dołączone następujące postacie do czołówki - w nawiasie dodałem aktorów grających ich role :

- Berenika Gajewska-Kulczycka (Maria Konarowska)

- dzieci Żukowskich (czyli dzieci grające Tomka i Danusie)

- Aneta Wróbel-Pałkowska (Maria Pakulnis)

- Marian Śmiałek (Paweł Okoński)

- Izabela Czaja-Kulczycka (Joanna Kupińska)

- Stefani Konopka (Magdalena Margulewicz)

- ppłk. Grzegorz Król (Jan Jankowski)

- Błażej Król (Paweł Krucz)

- Aleksandra Król (Dominika Kojro)

- Karol Weksler (Karol Strasburger)

- Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak)

- Sabina Weksler (Urszula Dębska)

- Renata Tomczak (Agnieszka Kawiorska)

- Malwina Florek (Agnieszka Wielgosz)

- Wiktoria Dąbek (Halszka Lehman)

- Mikołaj "Mikser" Serczyński (Błażej Michalski)

- Marian Śmiałek (Paweł Okoński)

- Henryk "Kaśka" Saniewski (Michał Koterski)

- Ewelina Kłosek (Magdalena Górska)

- Anna Bilewska (Agnieszka Włodarczyk)

Ale to wiązało by się zapewnie z poszerzeniem muzyki do czołówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta obsada, co napisałeś to powinna być dołączona do czołówki serialu, a po za tym słyszałem że Pierwsza Miłość jest teraz kręcona w Berlinie, cóż gdy chodziłem po mieście to zobaczyłem ekipę serialu, w tym Anetę Zając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Must Be the Music jednak ogladalnośc ma przyzwoitą. Praktycznie 4 mln co tydzien. Jednak przegrywa z Bitwą na głosy, nie mowiąc już o rywalizacje z X-factor, bo tutaj nawet nie ma co prównywać ... to zupelnie inna klasa. Ale po wynikach ogladalność można spokojnie myslec o kolejnym sezonie MBtM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wlasnie przez fakt ze Real moze zaczac rezerwami wydaje mi sie ze to Tottenham moze jeszcze przynajmniej napedzic stracha ekipie SpecialOne. Bo ze Inter strzeli 4 bramki na wyjezdzie jakos nie chce mi sie wierzyc. Z Bayernem sie udalo ale to byla tylko 1 bramka roznicy. Moim zdaniem zmiana meczu nieuzasadniona. Mial byc Tottenham- Real i tak powinno byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...