Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie ten całe muzyczne SZOŁ Polsatu jest już na przegranej pozycji. Słabe jury

 

Drugie to Prowadzenie ta Pani Paulina ... yhm ;/

 

Myslę że bój na muzyczne szoł Bedzie miedzy TVN A TVP2 .

 

TVN - Prowadzący Jarek IS THE BEST !! Jury dobre i w sumie specjaliści

TVP2 - Ciekawa koncepcja z tymi zespołami coś "nowego" tzn. inny casting itd.

 

Niestety Polsacie chyba nie poradzisz sobie z szołem muzycznym . a Szkoda reaktywacja idola była by może czymś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już w czwartek ruszają nowe odcinki dwóch najlepszych seriali Polsatu ostatnich lat - Hotel 52 oraz Szpilki na Giewoncie.Myślę że Polsat przespał dobry moment,powinni to dać już wczoraj,bo po zakończeniu 6 sezonu Dr House w czwartki nie ma nic ciekawego.Wiadomo w ogóle czy 7 sezon puszczą już wiosną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dwóch najlepszych seriali Polsatu ostatnich lat - Hotel 52 oraz Szpilki na Giewoncie"

 

prawda jest taka że wszystkie inne seriale było poziom poniżej dna aż tu nagle puścili jakiś denne filmiki i nagle są zachwyty jakie to wspaniałe produkcje.

Proponuje leczenie u specjalisty bo nikt rozwinięty nie potwierdzi tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w marcu 2011 roku:

50 pierwszych randek / Alosza / Alvin i wiewiórki / Amatorzy sportu 2 / American Pie / Bad Boys II / Bogate biedaki / Cela / Charlie Bartlett / Czarny świt / Czterej bracia / Dotknąć szczytu świata / Drapieżnik / Dzięki tobie, Winn-Dixie / Dzikie żądze 2 / Dzikie żądze: Nieoszlifowane diamenty / Dziś 13, jutro 30 / Epoka lodowcowa / Eskorta / Ewolucja / Fantastyczna czwórka / Get Rich or Die Tryin: Historia 50 Centa / Gothika / Hostel, cz. 2 / Inna niż wszyscy / Kawaler / Kiedy dzwoni nieznajomy / Kod da Vinci / Kot w butach / Krwawa uczta / Miłość potrafi ranić / Moja macocha jest kosmitką / Mój przyjaciel Marsjanin / Mów mi Dave / Niejaki Joe / Niewidzialny / Niewygodna prawda / Nigdy nie umieraj sam / Noriega - Wybraniec Boży / Obłędny rycerz / Ostrożnie z dziewczynami / Pies Ojca Chrzestnego / Pieskie szczęście / Piękny bokser / Poznaj moich Spartan / Protektor / Przeczucie / Reakcja łańcuchowa / Ricky Bobby: Demon prędkości / Robin Hood / Rozdroża - opowieść o przebaczeniu / Rycerze Południowego Bronksu / Scooby Doo i śnieżny stwór / Shackles / Skradziony notes / Smocze wzgórze / Spider-Man 3 / Stary, gdzie moja bryka? / Straż nocna / Strzelec wyborowy / Totalny kataklizm / W stronę słońca / Wielki Biały Ninja / XXX: Następny poziom / Zabić prezydenta / Zatopieni / Zębate ostrze / Zgon na pogrzebie / Znak Zorro / Zwykła procedura operacyjna .

 

Nowościami będą:

- "Trudne sprawy" (Poniedziałek-Piątek, godz. 14:45)

- "Teraz ty" (Środa, godz. 0:30)

- "Kobiecy Klub Zbrodni" (Czwartek, godz. 23:00)

- "Tylko muzyka. Must be the music" (Sobota, godz. 20:00)

- "Linia życia" (Poniedziałek-Piątek, godz. 19:30).

 

Nowe odcinki:

- "Malanowski i partnerzy" (Poniedziałek-Piątek, godz. 16:30) [6 sezon]

- "Dlaczego Ja?" (Poniedziałek-Piątek, godz. 17:00) [4 sezon]

- "Pierwsza miłość" (Poniedziałek-Piątek, godz. 18:00) [20 sezon]

- "Świat według Kiepskich" (Środa, godz. 20:00) [10 sezon]

- "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" (Czwartek, godz. 20:00) [6 sezon]

- "Hotel 52" (Czwartek, godz. 21:00) [3 sezon]

- "Szpilki na Giewoncie" (Czwartek, godz. 22:00) [2 sezon]

- "Magazyn LM UEFA" (Sobota, godz. 9:45)

- "Ewa gotuje" (Sobota, godz. 10:15) [12 sezon]

- "Dom nie do poznania" (Sobota, godz. 13:45) [7 sezon]

- "Przygody Merlina" (Sobota, godz. 17:45) [3 sezon]

- "Daleko od noszy 2" (Sobota, godz. 19:30) [3 sezon]

- "CSI Kryminalne zagadki Miami " (Niedziela, godz. 20:00) [8 sezon]

- "Kości" (Niedziela, godz. 21:00) [5 sezon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokaż mi serial który nie dawno wyprodukował Polsat żeby był lepszy od tych dwóch.Może Ludzie Chudego,którzy zamiast śmieszyć irytują albo ŚWK,serial bez pomysłu ,w którym śmieszą tylko przekleństwa ?

 

A dlaczego sądzisz, że i te seriale sa cos warte? Polsat od lat w serialach jest na poziomi dna i te seriale, ktore wymieniles swiadcza o tym doskonale. Ostatni dobry serial Polsatu to Ekipa i Daleko od noszy ( nie to co teraz tylko wczesniejsza seria ). Aby cos wiecej napisac, to trzeba siagnac wstecz jakies 10 lat do Miodowych Lat, 1 sezonu 13 posterunku i poczatkowych sezonow ŚwK. Taka jest prawda.

 

Polsat od lat ma problemy z dobrymi serialami ( a raczej ich brakiem ) i marnymi "show", ktore mialy byc hitami a okazaly się klapami i dnem dna. Nie bede przytaczal nazw, bo szkoda na to palcow. Polsat utrzymuje się tylko dzieki sportowi, ktory emituje na glownym Polsacie ( F1, LM, najwazniejsze mecze Polakow w siatkowce, gale boksu ). gdyby nie to ... ten kanal bylby na poziomie Pulsu.

 

Kolejna sprawa jest to, że Polsat bedzie mial spore problemy z nowymi serialami od ATM, gdyz jak wiemy startuja ich kanaly i raczej beda robic swoje nowe seriale wlasnie dla swoich kanalow. Polsat moze miec problem, bo wiekszosc seriali ma wlasnie od ATM. Te co maja pewnie dalej beda produkowane, jednak z nowymi to ciezko powiedziec czy ATM bedzie sie zajmowalo realizacja dla innych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bzdury wypisujesz, że aż przykro się czyta. Polsat utrzymuje się tylko dzięki sportowi, który emituje na głównej antenie ? Odsyłam cię do badań oglądalności i zapewniam cię, że są filmy i seriale w Polsacie, które mają oglądalność po dwa miliony widzów i więcej. Przypominam, że ostatnio sport w Polsacie przegrał przy okazji MŚ w siatkówce gdzie mecz Polska-Brazylia, był tylko w Polsacie Sport ponieważ serial "Hotel 52" i "Szpilki na Giewoncie" miał większą oglądalność od siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niesamowity genialny news!

Od soboty na Polsacie najlepszy na świecie serial animowany "Przygody Animków" nieemitowany w Polsce grubo ponad 10 lat~! Mam nadzieję, że będzie ze starym genialnym dubbingiem. Do tego na Polsacie Pies Huckleberry i Sylwester i Tweety na tropie ! Polsat ma u mnie plusa jak stąd do Berlina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo to już od dawna, plus do tego co wymieniłeś - Nowe przygody Scooby'ego (emitowane na Boomerangu po angielsku, jeden odcinek został wydany na DVD z dubbingiem), Tom i Jerry, Miś Yogi.

Swoją drogą, w tą niedzielę miało być "The Loony Tunes Show" na Polsacie, jeszcze przed premierą w USA - jednak nie wyemitowali zamiast tego poszły Kacze Opowieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...