Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

gdybym mial przypuszczać jakąś realną wersję to moim zdaniem oni w tym momencie testują ustawienia nadawania, kompresję i takie tam badziewia, dostosowują parametry synału żeby uzyskać najlepszy efekt najmniejszym kosztem (patrz filmbox HD :) ), wynika to prawdopodobnie z licznych zastrzeżeń co do jakości sygnału a skoro już kogoś tam zatrudniają to niech też trochę zapracują na wynagrodzenia

 

ale mimo wszystko, analizując efekty, gdybym miał wybrać z tych dwóch wersji więcej postawiłbym na zdrapywanie rdzy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się nie podoba, ktoś inny ten serial lubi. Jeśli zaczęli emisję "Wzoru" to powinni ją kontynuować a nie przerywać po kilkudziesięciu odcinkach tak jak to Polsat ma w zwyczaju robić.

 

Dziś słyszałem komentarz Krystiana Sobierajskiego w zastępstwie Maurycego Kochańskiego i wolę jednak Pana Maurycego. Domyślam się, że to tylko w zastępstwie jest w ten weekend taka sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska music awards to była po prostu tragedia. Konferansjerka Dody była tragiczna, Karolak coś próbował rozkręcać, ale za każdym razem Doda w [beep]ki sposób go gasiła. Poza tym te różne głupawe odzywki Dody w kierunku tych "gwiazd". Po jakimś czasie zacząłem się śmiać z tego cyrku i wyłączyłem tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat! Myślałby kto, że taki dumny? Ostatnio całkiem przypadkowo przeglądałem program telewizyjny - tak w ogóle. I trawił mi się akurat Polsat. Ten tak bardzo od dawien dawna oczekiwany w TnK, czy też w C+ a nawet w e-n-ce. I wyszło mi, że Polsat to taki jeden "wielki" serial! Ze stałymi przerywnikami typu: Wydarzenia, od czasu do czasu transmisji sportowej i czasami dobrego, choć już wszędzie opatrzonego filmu.

Tyle. I aż tyle?!

Może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na słupki oglądalności

Spoglądam! I co widzę? Widzę ludzi, którzy mają wiele wolnego czasu? Aż ich nuda „zabija”! A przy okazji kochają? Seriale... – różne i te mydlane i te „kiepskie” – nie obrażając oczywiście Kiepskich z Ferdynandem na czele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...