Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Joey39:

Ogladaleś MwCH ?? CHyba nie. Zgadzam sie ze Friends sa genialni i są JEDNYM z najlepszych seriali wszech czasów, ale są na 2 miejscu, zaraz za MwCH. Samo wejscie Al'a do domu powoduje smiech :P:lol2: Takiego seiralu juz nigdy nie bedzie. Aktorzy byli niesamowicie, kazdy grał swietnie i ich postacie byli genialni. ich teksty po prostu rozbrajały.

 

A co do "HEJPOLSAT" to byl przyklad, ale zgadzam sie z stwierdzeniem usera wyzej :brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FRIENDS
MwCH

Wiem, że się czepiam i nie obrażajcie się na mnie. Nie lepiej napisać "Przyjaciele" i "Świat według Bundych"? O ile co do pierwszego serialu od razu wiedziałem o co chodzi to dość długo trwało zanim rozszyfrowałem ten drugi skrót. Może jestem mało inteligentny i mało bystry ale w imieniu tych opóźnionych piszę ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to się zaczęło, ale zauważyłem, że @qqq w kilku tematach na siłę próbuje wszystkim wmówić, że jego poglądy są najważniejsze i najlepsze. Niestety zamiast dyskutować dochodzi powoli do niepotrzebnych obelg. Człowieku opanuj się bo jakiś administrator się w[beep]i i Cię zbanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, racja. Ja tylko w żartobliwy sposób i nawiązując do swojego nicka, napisałem, jakie jest moje zdanie, a qqq zaraz wyjeżdża z teoriami wyższości jego wyboru nad wyborem innych, konkretnie moim. Forum służy do wygłaszania SWOICH opinii i do dyskusji, a nie do przekonywania innych do swoich racji w tak błahych sprawach, jak ulubiony sitcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się czepiam i nie obrażajcie się na mnie. Nie lepiej napisać "Przyjaciele" i "Świat według Bundych"? O ile co do pierwszego serialu od razu wiedziałem o co chodzi to dość długo trwało zanim rozszyfrowałem ten drugi skrót. Może jestem mało inteligentny i mało bystry ale w imieniu tych opóźnionych piszę ten post.

Ja mam odwrotnie. Preferuję oryginalne tytuły amerykańskich seriali. Często nie znam nawet polskich tytułów, bądź muszę sobie przypomnieć np. na filmwebie.

Każdy wiec pisze jak mu wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się czepiam i nie obrażajcie się na mnie. Nie lepiej napisać "Przyjaciele" i "Świat według Bundych"? O ile co do pierwszego serialu od razu wiedziałem o co chodzi to dość długo trwało zanim rozszyfrowałem ten drugi skrót. Może jestem mało inteligentny i mało bystry ale w imieniu tych opóźnionych piszę ten post.

Ja mam odwrotnie. Preferuję oryginalne tytuły amerykańskich seriali. Często nie znam nawet polskich tytułów, bądź muszę sobie przypomnieć np. na filmwebie.

Każdy wiec pisze jak mu wygodnie.

 

Mam tak samo. Polskie nazwy seriali to kompletna kompromitacja. A co do tego kto co woli bardziej. Nikogo nie przekoncuje do MwCH. Moim zdaniem Friends sa rowniez genialne ale mniej od MwCH. Kolega napisal swoje zdanie, lecz ja sie go pytalem czy ogladal to drugie skoro tak twierdzi. To nie jest zadne wywyzszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyjęło by się bo ludzie ci co mają oglądać morning show to wybierają albo TVP2 lub TVN ostatecznie TVN24

 

A ja właśnie chętnie bym obejrzał morning show Polsatu. Ostatnio przełączając rano kanały natrafiłem na Poranek z Polsat News (w skrócie PZPN :D ) i wykonanie programu mi się bardzo spodobało. Ostatnim programem porannym, jaki uznałem za dobry i którego chętnie oglądałem był Puls o Poranku, a zazwyczaj rano, albo nie oglądam tv, albo oglądam coś innego, więc to, że PZPN mi się spodobał, świadczy o tym, że ten program jest warty emitowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, racja. Ja tylko w żartobliwy sposób i nawiązując do swojego nicka, napisałem, jakie jest moje zdanie, a qqq zaraz wyjeżdża z teoriami wyższości jego wyboru nad wyborem innych, konkretnie moim. Forum służy do wygłaszania SWOICH opinii i do dyskusji, a nie do przekonywania innych do swoich racji w tak błahych sprawach, jak ulubiony sitcom.

 

Wiesz, na stronie TVpolsat.info użytkownik qqq ma nazwę CP_SZLAG. A ta nazwa mówi sama za siebie. Chce narzucić swoje zdanie, bo widocznie nie przepada za tym kanałem. Skąd tak wnioskuję. Klika stron temu napisałeś posta, który jest bardzo, bardzo podobny do tego w tym temacie na tamtej stronie. http://tvpolsat.info/news.php?readmore=2277

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas Hotelu52 była rozmowa po angielsku więc leciały polskie napisy, a Polsat jak gdyby nigdy nic przyładował belkę reklamującą Moment Prawdy i zasłonił napisy :D. Mi to nie przeszkadzało bo dialog prosty jak budowa cepa, ale jednak czasem warto żeby nasze telewizje popatrzyły na to co emitują ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu 2010 w Polsacie pojawią się takie filmy:

- Śnieżne psy (Piątek, 2 kwietnia)

- Nowe imperium (Piątek, 2 kwietnia)

- Propozycja (Piątek, 2 kwietnia)

- Ktoś całkiem obcy (Sobota, 3 kwietnia)

- Barabasz (Sobota, 3 kwietnia)

- Jak długo jeszcze? (Niedziela, 4 kwietnia)

- Życie, którego nie było (Niedziela, 4 kwietnia)

- Maska Zorro (Poniedziałek, 5 kwietnia)

- Polowanie na Eagle One, punkt śmierci (Poniedziałek, 5 kwietnia)

- Spongebob Kanciastoporty (Poniedziałek, 5 kwietnia)

- Pana Magorium cudowne emporium (Poniedziałek, 5 kwietnia)

- Anna i Król (Poniedziałek, 5 kwietnia)

- Moja dziewczyna (Poniedziałek, 5 kwietnia)

- I kto to mówi 3 (Poniedziałek, 5 kwietnia)

- Zamachowiec (Wtorek, 6 kwietnia)

- Akta z Pentagonu (Wtorek, 6 kwietnia)

- Doktor Dolittle (Piątek, 9 kwietnia)

- Błękitny grom (Piątek, 9 kwietnia)

- Fanatyk (Piątek, 9 kwietnia)

- Karate na cztery łapy (Sobota, 10 kwietnia)

- Na linii ognia (Sobota, 10 kwietnia)

- Cywilizacja jaszczurów (Sobota, 10 kwietnia)

- Szalona małolata (Niedziela, 11 kwietnia)

- Niebezpieczne miasto (Niedziela, 11 kwietnia)

- Kod da Vinci (Poniedziałek, 12 kwietnia)

- Tajna sieć, cz. 1 (Poniedziałek, 12 kwietnia)

- Łzy słońca (Wtorek, 13 kwietnia)

- Nie oddam zamku (Wtorek, 13 kwietnia)

- Klik i robisz co chcesz (Środa, 14 kwietnia)

- Jackass numer dwa (Środa, 14 kwietnia)

- Na fali (Piątek, 16 kwietnia)

- Pijany mistrz (Piątek, 16 kwietnia)

- Nostradamus (Piątek, 16 kwietnia)

- W sieci pająka (Sobota, 17 kwietnia)

- Rytuał (Sobota, 17 kwietnia)

- Trudne słówka (Niedziela, 18 kwietnia)

- Sprawca zero (Niedziela, 18 kwietnia)

- Apocalypto (Poniedziałek, 19 kwietnia)

- Tajna sieć, cz. 2 (Poniedziałek, 19 kwietnia)

- Człowiek w ogniu (Wtorek, 20 kwietnia)

- Ich Ameryka (Wtorek, 20 kwietnia)

- Tylko jeden (Piątek, 23 kwietnia)

- Psi mistrz: Puchar Europy (Sobota, 24 kwietnia)

- Urodzeni mordercy (Sobota, 24 kwietnia)

- Ośmiornica (Sobota, 24 kwietnia)

- Nowe przygody Pippi Langstrumpf (Niedziela, 25 kwietnia)

- Wolny dzień pana Ferrisa Buellera (Niedziela, 25 kwietnia)

- Zimny jak głaz (Niedziela, 25 kwietnia)

- Armageddon (Poniedziałek, 26 kwietnia)

- Tajna sieć, cz. 3 (Poniedziałek, 26 kwietnia)

- Kolekcjoner kości (Wtorek, 27 kwietnia)

- Powrót do jaskini Batmana - Przypadki Adama i Burta (Wtorek, 27 kwietnia)

- Ewolucja (Piątek, 30 kwietnia)

- Strażnik Teksasu - próba ognia (Piątek, 30 kwietnia)

- Wielkie nic (Piątek, 30 kwietnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia pozycja mnie zaniepokoiła

 

W jakim sensie cię zaniepokoiła?

 

Opis filmu "Wielkie nic":

 

Rewelacyjna, surrealistyczna komedia twórców "Cube'a". Dla cynicznych Dave'a i Andrew nie ma znaczenia, że podążają drogą donikąd, jeśli tylko mają telewizor i kanapę. I wtedy zdarza się to. Cisza. Zapada martwa cisza. Gdy otwierają drzwi, niczego nie widzą. Jakby ktoś kompletnie wymazał ich świat. Nie ma ulicy, domów, nikogo i niczego. Nie ma nieba. Nic tylko nieskończona, jasna, nieskazitelna pustka. Co się stanie, gdy dwaj nieudacznicy dostaną zdolność zlikwidowania z powierzchni ziemi wszystkiego, czego nienawidzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza Apocalypto i Kodem da Vinci nic nowego nie dali, ale za to Dr. Dolittle po raz 3, Ewolucja po raz 5 i Armagedon chyba 10 :) resztę filmów nie znam a surrealistyczna komedia twórców Cube'a wcale nie zniwelowała mojego niepokoju ;)

 

szkoda bo okres wielkanocny to dobry czas na zdobycie dużej ilości widzów a co za tym idzie kasy z reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...