Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepski program.Niczym nie zachwycil.Jak juz ktos wspomnial, strasznie "sztuczny".Jurorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia, ciezko sie ich slucha...

Nie. Jest robiony w starym studiu Tańca z Gwiazdami, a ono nie należy do TVN-u. Wg mnie program był fajny.

Czyli program jest realizowany w moim Ursusie? :D Szczerze mowiac nie wiedzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego co piszecie to sie czytac nie da. SUKCES JOŚ ?? Jaki sukces? 1 edycja byla w miare PRZYWOITA i ogladalo ja 4-5 mln ludzi. Kolejne edycje to istna zenada a program byl krecony tylko dlatego ze nic lepszego polsat nie mial w zamiam. Teraz pojawilo sie "tylko we dwoje" wiec mieli okazje zlikwidowac JOŚ i tak tez uczynili. Pozostale edycje JOŚ byly bardzo slabe i ogladalnosc spadala na leb na szyje. W pewnym momencie byla nawet na poziomie 2 mln ludzi. O jakim sukcesie tu mowimy. SUkces mozna nazwac Mam Talent! TVN-u, ktory oglada zawsze 5-6 mln ludzi a final kazdej edycji blisko 7 mln. SUkces to rowniez IDOL polsatu, wszystkie 5 edycji byly MegaPopularne i ogladalnosc byla na poziomie 5 mln. Tylko oczywiscie Polsat jest tak denny ze skasowal kure znoszaca zlote jajka, bo talentow muzycznych w polsce mamy co niemiara. Jakos w USA leci juz o ile dobrze kojarze 12 edycja American Idol i w kazdej sa talenty i kazda edycja jest ciekawa. Wiec nie rozumiem KASOWANIA IDOLA.

 

CO do TYLKO WE DWOJE to tak ja sie spodziewalem. Zal, Zal, Zal. Program denny i gorszy od JOS. Prowadzacy staraja sie byc byc naturalni i smieszni ale nie wychodzi im to. Cichopkowa to w ogole skad sie tam wziela. JOS prawadzila w miare poprawnie ale tylko dlatego ze miala niesamowitego Krzyśka. Ten Maryjusz czy jak mu tam to w ogole nie porozumienie. CO chwila sie myli z nazwiskami i imionami -> zenada. JURY to jakas paranoja. DODA jak zwykle wszystko pod publiczke, wiocha totalna a te aluzje do seksu to juz na prawde na poziomie gimnzajum a nie programu LIVE, ktory mialbyc HITEM. Karolak o dziwo jako tako byl OK i do niego nie mam "ale", Santor Madame nic ciekawego nie powiedziala ale ona chyba jest tam tylko dlatego, ze to "SANTOR" i same nazwisko ma przyciagac. W ogole jury nie dalo sie sluchac bo praktycznie nic nie mowili o wykonaniu piosenek. Zenada.

 

"Nauczyciele" sa w miare dobrzi i tutaj nie mam zastrzezenia. Nasze "GWIAZDY" to juz kopletny skandal. Poza Pudzianem, Halama i Czubówną nie jest nikogo. Bo przepraszam bardzo - Kochanek to jaka z niego gwiazda, zwykly tancerz i niczym sie nie wyroznia, o pozostalych to w ogole nie slyszalem i mowic o nich "gwiazda" to chyba jakas metafora. A z ta pogodynka to na prawde zenada. GOLYM OKIEM WIDAC, ze polsat chce miec tvn-owska GARDIAS. Robi wszystko aby miec tki sam "towar" i nie byc gorszym od TVN. Poza tym "pogodynka" byla w 2 edycji IDOLA wiec spiewac potrafi i to nie fair wobec innych.

 

Studio i cala otoczka jak zwykle nienaganna. Wszystko dobrze i OK. Program bardzo slaby i spodziewam sie po tym odcinku widowni ok 4 mln. Kolejne odcinki na 100% beda miec mniejsza widownie i poznije spadnie gdzies do 2,5-3 mln. Program slaaaaaaby i nie zamierzam go juz ogladac. Spodziewam sie to 1-wsza i jedyna edycja tego "show" podobnie jak z Gwizdnym CYrkiem i Star Academy ( ktora byla bardzo dobra ). To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ El Loco Tak, w Ursusie. Tele Tydzień pisze:

"Co ciekawe 'Tylko nas dwoje' transmitowane będzie z tego samego studia w Ursusie, co 'Taniec z Gwiazdami'.

 

@qqq To z ta pogodynką to tak chyba każdy, kto się zna na mediach będzie wiedział, że taki sam ruch jak w TVN. Ale czy to coś złego? Jak chcą mieć swoją gwiazdę w swoim show. A tak poza tym to uważam, że show to jest w szczególności dla kobiet i uwierz mi mojej cioci, która zaprosiła 4 koleżanki, to całej piątce się podobało. A co do prowadzących to też uważam, że są niewyrobieni. No bo Cichopek raz źle podała nr pod który wysyłać sms-y. A Mariusz to trochę mu takie tryki kabaretowe zostały. Tylko powiedz mi na jakiej podstawie sądzisz, że Ci prowadzący starają się być naturalni? Bo po prostu nie rozumiem. A co do Jury, to czego się spodziewałeś po Dodzie? Irena Santor i Tomasz Karolak wg mnie dobrze ocenia. Faktycznie zauważyłem, że narazie Jury mało mówi o śpiewie, ale mam nadzieję, ze to się wkrótce zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz313 -> naturalni w sensie ze nie sztywni, tylko staraja sie na luzie prowadzic program ale nie udaje im sie to najlepiej. JURY bardzo malo mowi o spiewaniu. Tak jak mowilem STUDIO i otoczka OK, ale jedno WIELKIE ALE. Ten pokoj "gwiazd" to po prostu MEGAZENADA. Golym okiem widac ze jest po RANKINGU GWIAZD z jesieni 2008. To samo ulozenie te same schody, doslownie wszystko. To wielki MINUS gigantyczny. Dla mnie to nieporozumienie totalne. Program slaby i z pewnoscia go nie bede ogladal. Powiem wiecej, wole 11 edycje TzG od tego badziewia. Chociaż tez juz chce aby TzG wreszcie sie skonczylo.

 

Nic nie mowimy o nowym sezonie Daleko od Noszy. Mnie osobiscie podobal sie bardzo. Widać ze pomysly sa i realizwacja jest Bardzo Dobra. Wielki PLUS za ta sama obsade i dolaczenie 2 osob to obsady. Tylko boje sie jednego. Ten nowy Lekarza JAMS, aktor ktory go gra wystepowal w Grzesnych i Bogatych TVn-u. To moze oznaczac ze Grzeszni i Bogaci pewnie nie wroca juz. A powiem jedno. Te 4 odcinki tego serialu byly ZAJEEBISTE po prostu. Wzorowo odwzorowana Moda na Sukces. I czuje, ze to moglby byc HIT na miare Kasi i Tomka TVN. Dla mnie ten serial byl najlepsza produkcja komediowa od Czasow skonczenia Miodowych Lat w 2003 roku ( nie liczac spin offu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko ładnie w DALEKO OD NOSZY, ale.. po co oni wrąbali do obsady tego beznadziejnego Kryszaka. Sorki ale jego osoba tak strasznie mnie irytuje. Popsuł i tak saby serial "Synowie" i na dodatek jeszcze wsadzili go tutaj :/

 

A co do programu "Tylko nas dwoje" to naprawdę słabiutko. Szczególnie ten cały Maryjusz. A jury. Za bardzo nie oceniało śpiweu tylko tą całą piosenkę bądź wokalistę. Szczególnie to Karolak. W ogóle nie powinni go wziąć do tego programu. A studio jest za bardzo niebieskie. Może jesienią przywróca Idola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie co z IDOLEM ?? Tyle szumu bylo ze wraca a teraz cisza. Osobiscie uzwazam ze IDOL bylby strzalem w dzisiatke bo on emisji ostatniej edycji minelo 5 lat i nowe talent na pewno sa i to sporo. I wiadomo, to sprawdzony format o wysokiej widowni ktora mial. Teraz rowniez byłaby na pozioemie 5 mln. Tylko co z JURY ?? OSobiscie marzy mi sie takie jak bylo czyli : kuba, Jacek Cygan, Ela i Robert Leszczynski, ale wiadomo ze ten 1-wszy to impossible. Ale pozostal 3-ka powinna sie zgodzic na udzial. CO do 4 miejsca w JURY to proponuje DODE, poniewaz w takim czyms moglaby byc na prawde dobra. Jest troche podobna do Kuby w ripostowaniu, ale oczywiscie to nie ten sam poziom. WIadomo, ze inaczej ona traktuje "gwiazde" a inaczej zwyklego czlowieka. WIec w takim czyms moglaby byc dobra. Oby tylko to nie byla GORNIAKOWA, bo to bylaby zenada. A ostatecznosci powrot MALENCZUKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dopiero zaczęła się wiosenna ramówka, a Wy już myślicie o jesienniej. No trochę się opanujcie. Jeśli "Tylko nas dwoje" okaże się klapą pod względem oglądalności, to tylko się cieszyć, bo się zakończy na jednej edycji. Co do Edyty, to się nie martw @qqq wątpię by miała czas na jeżdżenie po Polsce i szukania nowych talentów muzycznych. Poza tym ona bardzo dobrze się zna na śpiewaniu, a to że się czasami popłaczę i palnie coś głupiego, to zdążyliśmy się przyzwyczaić przez ostatnie 20 lat. Zresztą wątpię w reaktywację Idola prędzej bym się spodziewał X-Factor. Nie spodziewałbym się nawet by Terentiew dopuściła Leszczyńskiego do jakiegoś programu. Za duży konflikt ich łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ona bardzo dobrze się zna na śpiewaniu, a to że się czasami popłaczę i palnie coś głupiego, to zdążyliśmy się przyzwyczaić przez ostatnie 20 lat.

No, dokładnie :] Na mundialu w 2002 roku, Edyta G. pokazała, że na śpiewaniu zna się jak nikt inny :lol2: A razem z (jeszcze) naszym obecnym prezydentem stworzyliby idealny duet :twisted::mrgreen: Aż żal, że Polsat zatrudnia takie "gwiazdy", jak Górniak, czy Dodę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację? Może nie? Znam inne „gwiazdy” – które kuchennymi drzwiami weszły do telewizji. I za „chiny” nie chcą stamtąd wyjść. Trzymają się kurczowo, choć nigdy, w tym co robią nie błyszczeli. Nie! Nie wymienię ich z nazwiska, bo nie zasługują. „Gwiazdy” gotowe pomyśleć , że ich dowartościowuję. Wszak i tak każdy wie o kogo chodzi.

PS.

Swoimi odpowiedziami nie próbowałem nikogo odwodzić od tez zawartych w pierwszym pytaniu tego wątka (wąty=wątpliwości) jakkolwiek by były fałszywe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ona bardzo dobrze się zna na śpiewaniu, a to że się czasami popłaczę i palnie coś głupiego, to zdążyliśmy się przyzwyczaić przez ostatnie 20 lat.

No, dokładnie :] Na mundialu w 2002 roku, Edyta G. pokazała, że na śpiewaniu zna się jak nikt inny :lol2: A razem z (jeszcze) naszym obecnym prezydentem stworzyliby idealny duet :twisted::mrgreen: Aż żal, że Polsat zatrudnia takie "gwiazdy", jak Górniak, czy Dodę :?

 

Człowieku jesteś żałosny skoro twierdzisz, że Edyta Górniak nie potrafi śpiewać, tylko dlatego że dała gafę na Mundialu. Od razu widać, że nie miałeś okazji nigdy jej posłuchać na żywo ani nawet przez "szkło". Edyta Górniak była, jest i będzie gwiazdą, i dlatego każda stacja będzie się o nią bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel 52-ciekawy dobry serial ale nadawany o złej porze,ponieważ jest LE a jak nie to Dr House. Jeszcze do tego Ojciec Mateusz też zabiera widzów,choć pewnie więcej osób ogląda go w niedzielę

 

Hotel 52 i tak ma sporą oglądalność a oto dowód...

 

"Hotel 52" zadebiutował 25 lutego o godzinie 21.00. Konkurował m.in. z "W-11 - Wydział Śledczy", filmem pełnometrażowym, a także transmisją z Olimpiady i "Housem". Mimo to pierwszy odcinek "Hotelu 52" obejrzało 3,82 miliona widzów - jak wynika z badań AGB Nielsen Media Research przeprowadzonych dla wirtualnemedia_pl.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nowy serial Polsatu wyemitują kilka odcinków a potem znowu Świat Według Kiepskich wróci na antenę. Tak samo było z Bestią że przerwali specjalnie Skazanego na Śmierć żeby po kilku odcinkach Besti znowu go wznowić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...