Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie paradokumenty notują sukcesy i Polsat na tym jedzie od 8 do 18 (z przerwą na powtórkę Pierwszej miłości, Wydarzenia i Interwencję). Kiedyś przyciągali do TV w daytime, ale teraz tylko w prime time da się coś obejrzeć w Polsacie, kompletnie nie inwestują w daytime, może jakaś kreskówka, może jakaś telenowela dałaby sukces ;) Może jakiś fajny sitcom z USA - nie mówię o powtórkach, ale może coś nowego, kiedyś chyba emitowali "General Hospital".

 

A może jak w USA nagrają nowe odcinki MacGyvera, to może Polsat się skusi i tym urozmaici daytime? Choć prędzej myślałbym o prime time i okolicach godziny 21 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba nawet kiedyś mówiłem, ale powtórzę: ramówka dzienna Polsatu jest TRAGICZNA. I jest tak od kilku już lat, a zmiana jednego paradokumentu na drugi niczego nie poprawia. Myślę, że może kiedyś ludziom się to znudzi...

Ja będę się upierał,że są lepsze i gorsze. Lepszego Malanowskiego zmienili na gorsze dwa. Pewnie one są tanie i przyciągają większą widownię. Zresztą o paradokumentach mówi się od czasu "Dlaczego Ja?" Malanowskiego i słusznie do tej kategorii nie zaliczano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie żywiłem antypatii i wydaje mi się,że jestem obiektywniejszy. Wytstarczy porównać " Na ratunek 112" i "Malana" - myślę,że odpowiedź co lepiej się ogląda jest oczywista. Tak fatalnie zrobionego serialu w dziejach nie widziałem. Myślałem,ze będzie to coś a'la "Na sygnale" ,ale przy tym to ten dwójkowy to arcydzieło.

Jak oceniacie szefa Brysia?? Wolelicie Amaro czy może Bryś Was lepiej przekonuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznajmy, że w sprawie paradokumentów każdy ma swoje zdanie, i je nawzajem uszanujmy, ok? Bo odpowiedź na to, co się lepiej ogląda, wcale taka oczywista być nie musi :)

 

A co do Brysia - jak na razie sprawuje się moim zdaniem nieźle, wydaje mi się ostrzejszy od Amaro.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że lepiej Ci się ogląda "Na ratunek 112"?? Same setki, przegadane, bez składu i ładu?? Uważam,że twoja ocena może być lekko skrzywiona ze względu na antypatię do Cieślaka. Teraz taki "Malanek" dla mnie byłby idealny po powrocie z roboty,a tak to zostaje tylko " Szkoła".. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mi się źle ogląda i jedno i drugie, dlatego tego nie oglądam w ogóle :)

Czy jednak przekonałeś się o tym czy z góry założyłeś,że jedno i drugie jest równie złe? Ciekawią mnie wyniki oglądalności Polsatu w godz 16.30-17.00 obecnie i jak to wypadało w porównaniu z "Malanowskim"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak oceniacie szefa Brysia?? Wolelicie Amaro czy może Bryś Was lepiej przekonuje??

Zdecydowanie Brysia. Ma on charakter, jest bardzo wymagający, ale co z tego, jeżeli uczestniczki nie potrafią współpracować? Pisałem już, że Amaro był taki "teatralny" a obecny szef, pomimo krótszego doświadczenia, to prawdziwy szef kuchnii, którego można spotkać w większych restauracjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech oni coś zrobią z tym Hajto, bo jego się nie da słuchać. Dziś takie farmazony wygadywał, że po prostu tragedia. Do tego powtarzał się jak zacięta płyta, aż miało się ochotę dźwięk wyłączyć. Borek też miał parę dziwnych tekstów ni z gruchy ni z pietruchy, no ale ten koleś to już naprawdę przegina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech oni coś zrobią z tym Hajto, bo jego się nie da słuchać. Dziś takie farmazony wygadywał, że po prostu tragedia. Do tego powtarzał się jak zacięta płyta, aż miało się ochotę dźwięk wyłączyć. Borek też miał parę dziwnych tekstów ni z gruchy ni z pietruchy, no ale ten koleś to już naprawdę przegina.

Grosicki pojawia się i znika to słyszeliśmy minimum trzy razy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy to ten Mielewski co od trzech- czterech miesięcy robi za eksperta od piłki nożnej.. Wczoraj już na wstępie się "skompromitował" mówiąc,że Onyszko biegał po duńskich murawach, wracaj do siatkówki panie Mielewski!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...