Jump to content

Recommended Posts

Mieszkam w bloku i mam sieć 5ghz z pełnym zasięgiem w całym mieszkaniu. To wieszanie się dekodera jest tylko po WiFi czy po kablu też?

16 minut temu, JerzyK napisał:

Mieszkam w bloku i mam sieć 5ghz z pełnym zasięgiem w całym mieszkaniu. To wieszanie się dekodera jest tylko po WiFi czy po kablu też?

Ja mam po kablu podłączone dwie sztuki. Raz na jakiś czas trzeba je faktycznie restartować. Ale nie jakoś super często w moim przypadku. Intekowi, którego miałem wcześniej musiałem to 4x częściej robić.

W dniu 21.10.2019 o 18:56, radier napisał:

Dziś pojawiła się nowa aktualizacja dekodera HiWay.

dc351e2117345426ca267752678e20a9.jpg

Witam, możesz zrobić screen z zakładki informacje. Chciałbym zobaczyć jaką masz wersję softu, bo u mnie do dzisiaj nic się nie pojawiło. 

56 minut temu, radier napisał:

Proszę.b6d5d18a0415ed8fa51537f2f1f8c5c5.jpg

Dzięki, widzę że są dwie różnice 

1 to grupy ty masz fut a ja inea_cus

2 to informację u ciebie 2.2.8 a u mnie 2.1.4

Powiedz czy zaobserwowałeś jakieś zmiany w działaniu hiway. 

Nic nie zauważyłem na pierwszy rzut oka.

Grupa fut to pozostałość po testach. Widać dalej jest podział na testy i komercję.

Inea mi odpisała na reklamacje odnośnie działania dekodera hiway bo ma błędy.... mam uzbroić sie w cierpliwość bo ich programiści prowadzą prace nad poprawieniem oprogramowania .... jedyne co udało im sie narazie zrobic to instrukcja obsługi której nie było .inea przyznała sie ze wielu klientów ma problem z hiway.  Bubel wciskają ludzią za duże pieniadze ale kiedy cos sie zmieni nie potrafili podać terminu kiedy coś sie poprawi

Edited by polinik18
  • Like 1
  • Upvote 1

Serio, pojawiła się instrukcja? Niesamowite, jednak INEA potrafi zaskoczyć. Po paru miesiącach jest instrukcja. Brawo

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

• Sad 1

cyt. "Jeszcze tylko dzisiaj 4 kanały dokumentalne w oknie otwartym dla klientów telewizji cyfrowej INEA – koniecznie zobacz! Od jutra (06.11), kanały dostępne będą w nowej paczce DOCU PACK. Zamów telefonicznie już dziś i ciesz się extra porcją wiedzy dostępnej z Twojego telewizora. Koszt nowej paczki to tyko 9,90 zł. "

Nie wiem, czy śmiać się czy płakać z tej ich polityki...w sumie to chyba śmiać bo przez te kilkanaście dni żadnych ciekawych treści tam nie było. Większość to odgrzewane kotlety sprzed kilku lat. Podobnie jak na innych tego typu kanałach, które są już dostępne. Nie mając więc tego cudownego czterokanałowego pakietu chyba nic się wielkiego ne traci. Niektórzy z Was na tym forum przewidzieli takie coś już wcześniej. Gratuluję ;)

#bartez1983
A skąd masz to info? Na FB nie widzę

Czyli kolejne strzyzenie baranow ... INEA w tym jest najlepsza :D czyli full pakiecik bez neta dobije do 180 zl za tv ??

@andi  fb jest info 

39 minut temu, andi napisał:

#bartez1983
A skąd masz to info? Na FB nie widzę

na e-maila dostałem dzisiaj taką wiadomość ;)

1 godzinę temu, andi napisał:

#bartez1983

cyt. "Jeszcze tylko dzisiaj 4 kanały dokumentalne w oknie otwartym dla klientów telewizji cyfrowej INEA – koniecznie zobacz! Od jutra (06.11), kanały dostępne będą w nowej paczce DOCU PACK. Zamów telefonicznie już dziś i ciesz się extra porcją wiedzy dostępnej z Twojego telewizora. Koszt nowej paczki to tyko 9,90 zł. "

...

Podeślij rzut ekranu.

Edited by michalx1974

37 minut temu, michalx1974 napisał:

Podeślij rzut ekranu.

Niestety nie mam takiej możliwości bo od razu nieistotne maile usuwam trwale ze skrzynki. Ale jeśli nie wierzysz to na FB ktoś o tym wspomniał w komentarzu i inea odpowiedziała na niego.

aa84e20b7ef5f7cfgen.jpg

To było do przewidzenia.

To może Inea zacznie sprzedawać pojedynczo.

Edited by michalx1974

#JerzyK
Niestety ale posiadacze "starego" pakietu ekskluzywnego przestali być zasilani nowościami. Inea w ten sposób chce "przekonać" starych do przejścia na nowe, droższe warunki

• Upvote 1

Z tego co widzę na stronie inea.pl to pakiet Exclusive w hiway zawiera wszystkie dodatkowe pakiety czyli : movie pack, kids pack, sport pack +, gold pack. Pewnie docu pack też będzie.

Zastanawiam się w takim razie dlaczego posiadacze pakietu ekskluzywnego w tej samej cenie czyli 170 zł na koncentryka są "wykastrowani" z dodatkowych pakietów?

Zastanawiam się co na to UOKiK?

Ja też mam pakiet exclusive i tez mi zablokowali. Idioci!!! A za 9,90 zł to według za drogo ponieważ są dwa SD I dwa HD kanały a w tym że Polsat Viasat History i Explore powinny być teź w HD  a nie w SD.