Jump to content

Recommended Posts

@Falcon: tak się składa, że ponad rok  temu, pisząc do Inei, wspominałem m. in.o paczce Viastaów, a  także o CI. Oczywiście, dostałem odpowiedź, że dziękują za sugestie dotyczące oferty programowej.  Starają się, aby oferta była  jak najatrakcyjniejsza.No, i..  nastała jedna, wielka cisza.

Jakoś innym operatorom  opłaca się raz na  kilka miesięcy wprowadzić  do oferty nowy kanał/y, albo  dodać istniejący, tylko w  HD.
Inea zawsze z  tyłu.

Edited by aadacho250
Chęc dodania dwóch zdań do istniejącego posta

[mention=34675]Falcon[/mention] podpisze się pod tym co napisałeś, ale te 30%, które powinny być usunięte, to zdecydowanie duble SD/HD, a dopiero później zabrałbym się za kanały „śmieciowe”.
Od czego jest lista ulubionych?

@radierco do samego dekodera, to sprawa jest prostsza do posortowania listy, ale już przy module CAM przy takim bałaganie na głównej liście, to bez exportu danych do komputera nie obejdzie się.

Czy wiecie może jak w tej chwili wygląda oferta utrzymaniowa?

Siedzę od ponad 3 lat na umowie na czas nieokreślony z pakietem Super HD PVR + Multiroom HD, Net 250 i telefon 10000 (nie używam) na światłowodzie za 137,80 zł.

Chętnie podwyższyłbym sobie internet na 600 Mb lub nawet 1Gb, jednak z tego co widzę, w grę wchodzi chyba tylko pakiet ekskluzywny za 219,90zł lub sam internet za 109,90 zł + satelita.

Są jakieś ciekawe oferty dla stałych klientów? A może warto poczekać na te nowe dekodery, itp?

Edited by Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Jakby kogoś interesowało to przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

24m, 80zł/m-c , TV Ultra,  internet 60Mb/s.

Jeszcze Multimedia, Vectra, Jambox i dopiero wtedy My:-)

Jak dla mnie TOYA, idzie w tym kierunku, gdzie My już tutaj od dawna podpowiadamy Inei. Czekamy, Mikołaj już za 2 dni:-)

Niepotrzebnie podgrzewacie atmosferę, przez to będzie duże rozczarowanie. :-) Ja tam na nic nie liczę. 

W dniu 26.11.2018 o 11:28, shark napisał:

Zbliża się chwila prawdy przed ich decyzjami, bo nie wątpię, aby przed świętami nic nie przygotowali dla swoich klientów, ale bardziej się obawiam, że skierują uwagę na "okno otwarte", a niżeli dodadzą nowe kanały (pożądane przez klientów).

Nadal podtrzymuje swoje słowa z przed ponad tygodnia temu. Zrobią okno otwarte i dodadzą kilka „kanałów śmieciowych”.

@andi: albo kolejne TVP..

@shark:dlatego  powoli będę rozglądał się za inną alternatywą. 

Ostatnio zasugerowałem, aby  Inea wprowadziła  na stronie internetowej możliwość sprawdzenia maksymalnej prędkości internetu pod danym adres,- tak  zrobiło np. :UPC,Orange. Dlatego, że  porównywarki cen usług internetu i TV, nie zawsze mają aktualne oferty ( wiem z autopsji ).

Niestety, skończyło się  tylko na podziękowaniu za sugestie.

Myślę, że  taki szczegół byłby sporym udogodnieniem zarówno dla nowych, jak i  dotychczasowych klientów :)

Edited by aadacho250
Poprawa postu

@aadacho250 proponuje to co ja mam, czyli nc+ jeżeli masz możliwość założenia talerza, a tutaj w INEA czekaj do końca

umowy, złóż wypowiedzenie, postaw warunki jak najniższego abonamentu jeżeli chcesz sobie pozostawić na „gorszą” pogodę :-)

@andi

My, abonenci, to sobie możemy chcieć nowych kanałów, dopytywać.
Moja ostatnia rozmowa  na  ten temat została skierowana  na temat  nowej prędkości internetu. Dlatego nie chce mi się już dopytywać odnośnie  czegoś nowego  odnośnie TV, ponieważ to nie ma najmniejszego sensu.

@shark:
U mnie na osiedlu jest jeszcze jeden operator kablowy. Patrząc na ofertę, ma wszystko, co by mi odpowiadało i więcej niż Inea. No, może poza Inea Stadion, którego nawet nie mam w ulubionych  :) Plus do tego wszystkie  Eleveny ( jako pakiet premium ).

Mam możliwość założenia talerza,  ponieważ  zanim  zdecydowałem się  dokupić telewizję w Inei, korzystałem z  usług CP, a jeszcze wcześniej  z usług Cyfry+( dwa lata po fuzji z Wizją TV i pierwsze dwa lata  byłem w    NC+).

Dokupiłem  telewizję Inea, ponieważ  miałem już    internet półtora roku, z którego byłem i jestem zadowolony do dzisiaj. Myślałem, że z telewizją  będzie podobnie. Po roku, po tej akcji z  Extreme Sports i Motowizją, oraz   kiedy   dowiedziałem się, że  tych  kanałów nie ma nawet w pakiecie Ekskluzywnym -  poczułem duży niesmak i rozczarowanie.

Pisałem chyba  dwa dni  temu, że w sąsiednim bloku weszło Orange ze swoimi usługami  po światełku. Zobaczę, może u mnie w bloku, będzie możliwość podłączenia. 

Wytrzymam do końca okresu lojalnościowego- w sumie dużo mi nie zostało :)

Planuję jeszcze  wymienić laptopa   na nowszy, z wejściem gigabitowym :)  

Jako abonent NC+, mógłbyś coś więcej powiedzieć o  kanale Epic Drama?
Ciekawe są tam  filmy?

Edited by aadacho250
literówka

@aadacho250 Epic Drama HD - kanał jak dla mnie  średni, nie należy do moich ulubionych, ale obserwując forum ma wielu przychylnych widzów. Napewno nie ma wielu konkurentów wśród gatunku, który reprezentuje.

@shark: pytam dlatego, ponieważ zastanawiam się, czy fajnie byłoby, gdyby znalazł się w Inea.
Dzięki za opinię. :)

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Prywatne kwestie należy poruszać za pomocą systemu Prywatnych Wiadomości (PW) na forum.

Moim zdaniem INEA raczej nic nie doda ale mogę oczywiście się mylić. Ktoś ostatnio wspomniał że testują kilka kanałów m.in. AMC i TOP KIDS. 

Edited by mati1987nt

W dniu 1.10.2018 o 14:00, gigablue napisał:

Panowie, z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że INEA testuje obecnie kilka kanałów, które ma wprowadzić do oferty.

Są to m.in. Romance TV HD, Bollywood HD, Top Kids HD oraz 2x2 HD.

W najbliższym czasie rozpoczną też testy AMC HD i znowu CBS Action.

Niestety nie wiem na kiedy planowane jest ich uruchomienie.

Aczkolwiek spodziewam się, że to pewnie będzie coś na Mikołajki.

Dokładnie, kolega @gigablue wspominał o tym 1.10 br.

Poczekamy za oficjalną informacją  z ramienia INEA, choć jak to bywa z doświadczenia wiemy, że forumowicze wyprzedzą operatora i dadzą info tutaj na forum SK.

• Haha 1
  • Upvote 1

@shark i to jest najciekawsze.Forumowicze wiedzą więcej, niż osoby, które zajmują się oficjalnymi socjal mediami operatora. Rzadko kiedy coś wiedzą :/

Osoby zajmujące się social mediami wiedzą, ale nie mogą Ci oficjalnie nic powiedzieć - jeżeli Inea nie chce czegoś podać, to w social mediach nie poda, ale tylnym wejściem zawsze jakoś wyjdzie ;)

Z tą wiedzą osób obsługujących Social Media to bym tak nie był pewien. Po części obsługuje to agencja, a po części pracownicy INEA. Jednak z tego co wiem to wszystkie wiadomości o nowościach dostają na ostatnią chwilę.

• Like 1

Czy ktoś z Was posiada wykupioną usługę zmiennego zewnętrznego adresu IP przy nowych symetrycznych ofertach internetu stacjonarnego GPON?

A jeśli tak, to czy możecie sprawdzić w pewnym dłuższym okresie czasu jak często owo IP Wam się zmienia na inne?...

Z góry dziękuję za obserwacje i podzielenie się spostrzeżeniami.

Edited by Gaspar

W dniu 5.12.2018 o 22:44, macmaxx napisał:

Zrobili jednak niespodziankę na Mikołaja. Kino Polska jest już w HD. :)

W sieci kablowej Multimedia Mikołaj już dotarł.

Ciekawe, czy wpadnie na A2 i dotrze do Wielkopolskiej Inei?

U mnie dzisiaj w dekoderze rano pojawiło się ”info”, że usunięto 2 kanały: R6 oraz KSW, także chyba nie w tę stronę idzie.

No i mamy... wielkie nic. Oj, przepraszam, jakieś konkursy z telewizją Puls i MiniMini.
Smutne to, że nawet na Mikołaja INEA się nie popisała.