Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Źle nie wygląda....ale po co brać dekoder. Wystarczy tv z tunerem sat i mieć wszystko w tv, łącznie z C+ Online i na małe piwo w kieszeni zostaje 😁

Chyba, że komuś zależy na nagrywaniu 3 programów jednocześnie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nikt nie potrzebuje nagrywać 3 kanałów jednocześnie. Ale jeden oglądać, a drugi nagrywać to już co innego. Te moduły od C+ są dwustrumieniowe? Ile teraz kosztuje jakiś sensowny telewizor z podwójną głowicą DVB-S2? Tak że nie sądzę, że Ci zostanie kasa na małe piwo. Bo jeszcze SSD albo HDD 1 TB trzeba by dokupić. 

 

A przy okazji. Jest jakaś opcja włączenia autoodtwarzania własnych plików z pendrive'a albo z dysku podłączonego przez USB do tego dekodera? Mam z 400 teledysków ze starego MTV Europe, wczoraj sobie odpaliłem i każdy kolejny musiałem włączać ręcznie. W poprzednim sofcie było autoodtwarzanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nikt nie potrzebuje nagrywać 3 kanałów jednocześnie. Ale jeden oglądać, a drugi nagrywać to już co innego. Te moduły od C+ są dwustrumieniowe? Ile teraz kosztuje jakiś sensowny telewizor z podwójną głowicą DVB-S2? Tak że nie sądzę, że Ci zostanie kasa na małe piwo. Bo jeszcze SSD albo HDD 1 TB trzeba by dokupić. 
 
A przy okazji. Jest jakaś opcja włączenia autoodtwarzania własnych plików z pendrive'a albo z dysku podłączonego przez USB do tego dekodera? Mam z 400 teledysków ze starego MTV Europe, wczoraj sobie odpaliłem i każdy kolejny musiałem włączać ręcznie. W poprzednim sofcie było autoodtwarzanie. 

Nic ci nie da tv z podwójna głowicą. Będziesz mógł oglądać tylko 1 kanał i ten kanał oglądany nagrywać. Tv Sony który mam ma podwoją głowice, pociągnięte 2 kable i nici z tego. Moduł C+ jest jednostrumieniowy. Dlatego kupiłem pod ten moduł Vu+4K SE, włączone zadania modułu i viola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś wczoraj przycinki na lidzę+ exstra? 

Włączyłem wczoraj ligę+ ekstra ale bardziej jej słuchałem niż oglądałem bo musiałem robić coś innego, dziś odpaliłem nagranie z dysku i od czasu do czasu pojawiała się pikseloza (transponder ma 71% jakości sygnału) konwerter unicable i jak wczoraj zerkałem od czasu do czasu to zakłóceń nie było ale może coś przeoczyłem 

pytanie 
Antena,, konwerter, dekoder czy jakość transmisji  miał ktoś taką sytuacje że dekoder działał dobrze a nagrania były z zacięciami i pikselozą?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość sygnału utrzymuje się na 71 siła sygnału w zależności od pogody i pory dnia od 93 do 100 inne kanały na słabszych parametrach działają dobrze problem zauważyłem przedwczoraj na c+ premium i wczoraj na c+ sport nie wiem co jest nie tak a nie chce zepsuć ustawienia anteny
Co do różnicy technicolor vs adb to chyba możemy już o niej zapomnieć skoro lista ulubionych zapisuje się na dwóch dekoderach to znaczy że to ta sama wersja softu i jedyna różnica jaka teraz została to kolor diody…..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nie wygląda na antenę 
A na dekoder. 

Serio problem byłby z dekoderem c+ premium i c+ sport lecą chyba z tego samego transpondera bo maja u mnie te same parametry
Jeśli mam być szczery to wolałbym uniknąć wymiany dekodera ze względu na nagrania i listę ulubionych
Sprawdziłbym jak to wyglada na adb ale problem występuje raz na 30 do 90 minut wiec trudno na to od tak trafić ale ta stopklatka i brak dźwięku są bardzo denerwujące……
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będę z tym żył bo nie dość że gubi mi klatkę to jeszcze dźwięk i to jest naprawdę bardzo irytujące...... po prostu nie chce mi się wierzyć że głowica dekodera może powodować problemy z odbiorem kanałów tylko z jednego transpondera gdyby tak było na wszystkich to ok....... ale poobserwuje i pewnie z bólem serca w ostateczności wymienię;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...