Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymaliśmy informację, że 30 sierpnia udostępnimy grupie Abonentów (ok. 1000) nową wersję oprogramowania dla dekodera 4K UltraBOX+ serii ITCA. Dekodery zaktualizują się automatycznie. Proces może potrwać do 25 minut. W czasie aktualizacji nie należy odłączać dekodera od zasilania, ani instalacji antenowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj C+ psuje kolejny dekoder dla wybrańców. 

 

Nowa wersja softu to nr B3.0.21, wersja aktualizacji to 0x96 lub 0x97.

 

Zmiany:

· Usprawnienia mające poprawić działanie dekodera.
· Możliwość zarządzania Trybem HDR/HLG.

· Aktualizacja zabezpieczeń.
· Naprawa błędu zaników audio i wideo po zmianie kanału.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też nie widzę zaniku przy przełączaniu, najwyraźniej programiści coś widzą, i obawiam się że może to być kolejny zepsuty dekoder, który jako jedyny jeszcze działał. Aż strach pomyśleć co się stanie po aktualizacji, pewnie i operator sam tego nie wie dlatego puszczają aktualizację na tylko 1tyś dekoderów i będą czekać co się wydarzy u wybrańców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj i odziwo o 12 w południe dokładnie 12:01 a zazwyczaj było w nocy lub nad ranem,ale zauważyłem że mam 2 opcje HDR a nie 3 tak jak w jada,  u mnie niema opcji "zawsze" i ogólnie zauważyłem poprawę funkcjonowania nie muli go tak jak ostatnio od kilku dni strasznie się zawieszał od wczoraj jak na razie tego niema i chodzi płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Daro1 napisał(a):

Obawiam się jednak że dekoder po aktualizacji będzie mieć problemy jak reszta dekoderów CANAL+

Myślisz że tak będzie? Po wpadce z JADA mieli dość dużo czasu na reakcje i poprawki, oby tylko nic nie popsuli ale czort ich tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może być, że pojawią się problemy z dekoderami ITCA po aktualizacji. 

W dniu 31.08.2023 o 07:59, Bunio Bunio napisał(a):

Ja dostałem wczoraj i odziwo o 12 w południe dokładnie 12:01 a zazwyczaj było w nocy lub nad ranem,ale zauważyłem że mam 2 opcje HDR a nie 3 tak jak w jada,  u mnie niema opcji "zawsze" i ogólnie zauważyłem poprawę funkcjonowania nie muli go tak jak ostatnio od kilku dni strasznie się zawieszał od wczoraj jak na razie tego niema i chodzi płynnie.

Jak działa dekoder po aktualizacji? Nie ma problemów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr.STech tak,miałem przez kilka dni przed aktualizacją. 

@Daro1 umnie wogole niebyło i niema pikselozy mam instalacje jednokablowa. Tak jest tryb HDR ale tylko opcja Nigdy i Adaptacyjna a słyszałem że w Jada są 3 opcje, że jest jeszcze 'zawsze'.

Edytowane przez Bunio Bunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder ITCA od około 2 tygodni, i jakieś tam sporadyczne drobne zawieszki systemu się pojawiają ale po chwili mu przechodzi. Kolega pisze że po aktualizacji dekoder działa jak należy, co mnie bardzo cieszy, i czekam więc aż mój dekoder zostanie zaktualizowany. Prawdopodobnie jeśli wszystko z nową aktualizacją będzie jak należy to w ciągu około 2 tygodni wszystkie dekodery ITCA zostaną zaktualizowane. 

Czy technicy po aktualizacji poprawili kolor diody czy dalej świeci na biało w stanie pracy i spoczynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z dyskiem w moim dekoderze, wczoraj wyskoczył jakiś błąd HDMI i zrobiłem restart dekodera i od tego momentu jest problem z dyskiem.Mianowicie dekoder widzi dysk ale nie wglądu do żadnych nagrań , tak jakby był czysty.Odłączyłem też dysk i podłączyłem to wyskoczył komunikat że urządzenie jest zbyt wolne aby mogło dobrze wspołpracować z urządzeniem. Czy zostaje tylko wymiana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...