Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ma tego philipsa pvr 250 (od 16 miesięcy) od około miesiąca zaczął się trochę dziwnie zachowywać znaczy nie nagrywa zaplanowanych na kilka dni do przodu nagrań znaczy jak dzisiaj zaplanuję nagranie na cały tydzień premier na C+ film hd to dzisiejsza i jutrzejszą mi nagra a o późniejszych tak jagby zapomni znaczy będą widniały w zaplanowanych nagraniach ale ich nie nagra dodam że na dysku jest miejsce 80% wolnego. Byłem w punkcie cyfry i w jednym mieli tylko 500 gb i nie mogli mi wymienić a w drugim mieli 250 gb ale nie chcieli mi wymienić gdyż uznali że ten dekoder tak ma działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder zaktualizowal sobie czas dopiero po pierwszym wlaczeniu. Tak wiec jesli byloby nagranie od powiedzmy 1000 do 1130 to dekoder sie wlaczy o godzinie 1000, po czym stwierdzi, ze juz jest 1100 i nagra pol godziny audycji, w przypadku nagran krotszych niz 60 min nic sobie nie nagra. Nastepne nagrania sa juz OK.

Stwierdzone doswiadczalnie dzisiaj rano :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej, ostatnio ciągle mi się pojawia brak sygnału na kanałach HD (chodz z tej samej anteny na innym tunerze jest ok), pojawia się napis, a po przełączeniu na zwykłe kanały w SD obraz się pojawia ale napis o braku sygnału jest cały czas - pomaga dopiero wyłączenie i ponowne włączenie - też tak macie czy może jest to powód do jakiejś reklamacji itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

mam pytanie, posiadam splitter WireLink kablowy na dwa tunerki, jeden tak jak w temacie philips hd pvr i stary Pioneer 1330. Sprawa wyglada tak, ze pioneer elegancko współpracuje ze splitterem, wszystkie kanały działają i jest elegancko, natomiast philips, mając komf + c+, nie wyswietla canal+ i jednego z discovery... Co moge zrobić w takiej sytuacji? Już programowałem karty, tzn na nowo wkladalem do serwera karte kliencką i cameleona, problem ustaje dosłownie na 10 min, albo nie ustaje od ręki, zazwyczaj nie chce mi wyświetlać któregoś kanału z paczki canal+ oraz jednego innego... Co moge zrobić w takiej sytuacji? Aktualizacja oprogramowania na splitterze? NIe mam interfejsu... Jakieś inne propozyje?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem:

Podczas przeglądania kanałów, dekoder się restartuje. Dzieje sie to po przełączeniu około 10-15 kanałów (robiąc tkzw. przegląd)

Dzieje sie to za każdym razem podczas przełączania kanałów.

Czy wiecie może co może być przyczyną takiego zachowania i jak można temu zaradzić? (Oczywiście poza wyłączaniem terminala z prądu na jakiś czas ponieważ takie procedury nigdy nie skutkowały w przypadkach pojawiających sie jakichkolwiek problemów z tym dekoderem).

Bardzo proszę o pomoc jeżeli wiecie co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!

 

MAm ten sam problem z restartujacym sie pvr?po przelaczniu kilku kanalow resttart.Ktos ma jakies pomysly!!Bylem w cyfrze koles podlaczyl i twierdzi ze mam konwerter uszkodzony ale widze ze to jakas globalna awaria pvr.A jak wymusisc pobranie softu jeszcze raz?Moze to rozwiaze problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...