Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 lutego 2011 w warszawskiej Hali Expo XXI odbędzie się czwarta gala Viva Comet 2010. Nagrodzeni zostaną najlepsi artyści minionych 12 miesięcy, których wybiorą widzowie Viva Polska w internetowym głosowaniu.Ceremonia Viva Comet organizowana jest od 2007 roku. Statuetkę Comet w poszczególnych kategoriach otrzymują artyści, którzy zdobędą najwięcej głosów widzów stacji. Zwycięzcy dotychczasowych edycji to Doda - dziesięciokrotna laureatka, Ewa Farna - dwukrotna triumfatorka, a także Feel, Afromental, Agnieszka Chylińska czy Mrozu.- Cieszy nas, że w ciągu trzech lat

Comety urosły do rangi jednych z najważniejszych nagród muzycznych w Polsce

, cenionych zarówno przez samych artystów, branżę muzyczną, jak i przez fanów, którzy co roku oddają dziesiątki tysięcy głosów na swoich idoli. Po czwartej edycji widzowie na pewno mogą spodziewać się występów topowych polskich gwiazd

oraz wielu muzycznych niespodzianek, dzięki którym gala ma szansę na długo pozostać w ich pamięci - komentuje Agnieszka Kubiak, Senior manager music channels w MTV Networks Polska.

 

Listę nominacji do Viva Comet 2011 poznamy połowie stycznia. Wtedy też ruszy głosowanie na stronie

internetowej. Nazwiska wykonawców, wręczających statuetki oraz prowadzących galę zostaną ogłoszone w nadcho

 

http://media2.pl/media/73145-viva-polsk ... comet.html

 

Więc chyba nowa grafika możliwa już na wiosnę ... po Gali ( bo logo z gali jest z teraźniejszej oprawy Vivy PL) albo dopiero na jesień ....

 

PS. Proszę moderatorów o usunięcie wpisu powyżej tego ... net mi coś znikł i się wysłał niepotrzebnie w takiej formie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy się cieszycie jak małe dzieci? Pablo - tobie chyba odpisali tak tylko na odczepkę ;-) bo zobaczysz, że najpóźniej za pół roku zmienią grafikę na taką jaka jest w DE. Te ich maile są bez pokrycia,bo oni piszą jedno a za chwilę i tak robią co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodik zobaczymy? :-)

ciekawe info pojawiło się na stronie VIVY Polska

"INFORMACJE O NADAWCY KANAŁU VIVA POLSKA:

Nadawcą kanałU VIVA Polska jest MTV Networks s.r.o.

Adres korespondencyjny: Prague 4, Na strzi 65/1702, PSC 140 62

Republika Czeska

Numer wpisu do rejestru handlowego: 289 70 438

Licencjodawca kanału/Regulator: RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání)"

 

http://www.viva-tv.pl/info/kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow! W Night Spocie puścili najbardziej zakazany teledysk Madonny "Erotica". Jestem w szoku, że wogóle coś nowego w tym programie leci i jeszcze taki klip!

Pisałem do Vivy maila odnośnie grafiki i nie tylko i oczywiście olali odpisanie. Przeglądałem ramówkę Vivy DE i porażka, cud że mamy naszą Vivę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to viva teraz spadła na psy.... Popatrzcie jakie za[beep]iste kawałki kiedyś puszczali...

http://www.youtube.com/watch?v=jzulwTUz ... 45&index=3

 

było czego posłuchać

a teraz ?? kto rządzi ??

 

 

ŚMIECH NA SALI.... (żal.pl)

pozdrawiam blesss.... a może ktoś zna jeszcze jakąś normalną muzyke z vivy z tamtych lat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wyemitują 4 odcinek "Disco ponad wszystko" bo jak na razie w koło wałkują 3 odcinki. A kasa z reklam wpływa na bieżąco. Chodź też może zmienili prowadzącego i nagrywają nowe odcinki ja bym w tym miejscu dał Andrzeja Kozińskiego obecnie pracuje w Radio HIT w latach wcześniejszych pracował właśnie w VIVA Polska. Ostatecznie duet Ania Włodarkiewicz i Maciek Dobrowolski prowadzili razem DPL na Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek DPW 16 stycznia. Co do prowadzącego to najlepszy byłby Tomasz Samborski, DJ Pietrek lub właśnie w/w przez Ciebie para. Ale znając VIVE, która nie przykłada się zbytnio do swych produkcji to nie ma szans. Ostatnio na FB pisali, że w nast. odcinku "będą same hiciory"... no zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco Ponad Wszystko według mnie jest aktualnym hitem anteny Vivy !!! . Przemyślana Formuła i ma bardzo szerogi target (TZN. Dużo ludzi to ogląda - bo Lubi DP , a druga część żeby się ponabijać) Drao - lepiej sobie radzi niż w o co kaman ( te jego yhm ... komentarze bynajmniej tam pasują :D ) Coś innego , nowego , świeżego w telewizji z najlepsza oglądalnością ( w swojej grupie tematycznej)

 

tylko z kąd mają te teledyski mają jakiś kontrakt z daną wytwórnia bo grane są teledyski gdzie np . na ITV czy Disco bandżo nie ma . hihihi

 

PS. Nie jestem wielkim fanem DP ale naprawdę aż czasami miło sobie odpocząć muzycznie bez gagi RIHANÓW ITP. hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy klip DAVID GUETTA FEAT. RIHANNA - WHO'S THAT CHICK już hula u nas na VIVIE a na kanałach MTV UK i nawet w Niemczech na VIVIE jeszcze go nie ma. Czy to nie dziwne? Zawsze to kanały zachodnie MTV Net. puszczały wcześniej nowe klipy a tutaj w tym przypadku odwrotnie. Nawet na MTV Dance UK nie leci jeszcze ten klip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy bluźnią swoją VIVę za zmiany a jeśli chodzi o naszą VIVE PL to chwalą za pozostanie przy obecnej grafice i za duża dawkę muzyki zwłaszcza Dance i Pop. Na ich VVIE dominuje jeżeli juz puszczą muzykę to Rock, Hip Hop, R'N'B i trochę Pop-u i Danc-u.

Na VIVA germany nie ma już listy Club Rotation Dance Chart a wszystko przez te zmiany w profilu i ramówce stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza na vivie ciągle powtarzane viva królowie densfloru, hot or not itp. Teraz też kiedy nie włącze to lecą powtórki disco ponad wszystko. Tego jest zdecydowanie za dużo. Nie lepiej zamiast tego powtórkowego szajsu dać po prostu planet viva?

Pablo zapodaj jakiś link gdzie niemcy chwalą polską vivę, bo jeszcze się z czymś takim nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś to wklejałem ... Porównanie Niemca naszej Vivy do ich ... jak nie znasz niemieckiego wujek translator google pomoże ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=VLjhZmKNggw

 

a odpowiednikiem Sat Kuriera jest http://forum.digitalfernsehen.de/forum/ ... bird-news/

 

Można poczytać o różnych naszych stacjach z punktu widzenia niem,ca ... i bardzo często chwalą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...