Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O nie ! Niech ten "[beep] Maker" w takim wydaniu co był czyli ....5 minut łączenia się ( z Niemcami?) potem zacofana nie aktualizowana lista piosenek... w takim wydaniu jak był niech nie wraca. Poprawiony jak najbardziej :D

 

Programy na naszej Vivie które naprawdę są ok to : 10 na 10 , Viva Hits Polska , Power Lista , Tip -Top Lista.

 

Eska TV na dłuższą metę ... jest monotonna . Ciągłe umcy umcy znudzi się .... 0 100% lepszy jest już 4 Fan TV. ale to temat o Vivie więc ciiiiszz... hihi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tego loga na VIVA PL ! po co zmieniać coś co jest dobre i dopracowane? niedawno była u nas zmiana ;) mam nadzieję, że to logo "tylko dla niemców"aha i takiej ramówki też nie chcę ! :D

 

Nowość na VIVA:

 

Lazee ft Mohombi - Do It!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam własnie ten program z muzyka disco polo.. mało tam fajnych klipow, niektore zenujace typu "biały mis" a przeciez jest tyle fajnych typowo discopolowych klipów Redox - Balanga , Denis - Powiem Ci jedno, DBomb, Cliver, Akcent ... słaby dobor repertuaru nie wroze programowi sukcesu z takim wyborem muzycznym. Prawda jest taka, że tego pseudodance, który dzisiaj puscili słuchaja najwiecej ludzie ze wsi, studenci na juwenaliach bawia sie przy Boysach, Akcencie, Cliverze, Shazie, Tarzan Boy itp , poza tym powinni zobaczyc co ile ma wyswietleń na Youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA zaczęła się psuć jak przejęło stację VIACOM - wolą tworzyć kanały za które chcą kasę. ( MTV POLSKA niczym nie odbiega od VIVY, MTV DANCE i MTV HITS mają to co VIVA miała kiedyś) a szkoda. Jest za jeden plus załej tej sytuacji przez działania VIACOMu powstają nowe stacje tv i to FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No program sam w sobie nie jest zły. Ogromny plus to całość teledysków, choć drażniło mnie to, że czasem nie były one właściwie "ustawione" tzn. rozciągnięty obraz albo jak w przypadku Skalara czy Jorrgusa obraz wycięty z panoramy i poobcinane głowy. :/

Ale na minus dla mnie to sprawa prowadzącego i tej jego "otoczki" w postaci tych dwóch dziewczyn. Miałem wrażenie czasem, że redaktor Daro robi łaskę ludziom, że musi to prowadzić. Nie wiem, ale miałem takie wrażenie parokrotnie, nie mówiąc już o nastawieniu wyżej wymienionego do tego "zjawiska" czy muzyki, jak kto woli...

Ale ogólnie program dla mnie na 4,0 (mogli dać więcej klasyki, a nie tylko fragmencik Maxela na wstępie), no ale jak to mówią - lepszy rydz niż nic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie te laski bardzo się podobały ... oj bym chciał je... :D:D

I bardzo dobrze, że nie puszczają starych klipów. To jest stacja na czasie i tak ma grać :P

A reklam to nigdy tyle nie widziałem podczas programu jedno godzinnego. Pewnie przeczuwali, że program może mieć wysoką oglądalność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosłem dziwne wrażenie ta osoba w ogóle tam nie pasuje to już mówię na wstępie, Reklam od groma na to wygląda że tym programem się dorobią również przydały by się nie co starsze teledyski jak i pozdrowienia od Widzów. Jeżeli program nagminnie będzie przerywany reklamami to może zniechęcić to część widzów. a Przypomnę że nie dawno wystartowała "Gospoda Radia Kaszebe" w CSB TV która w ogóle nie jest przerywana reklamami i również przepuszczam że pojawią się tam wszystkie Teledyski :) Emisja o 21:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program "Disco ponad wszystko" zupełnie inaczej podchodzi do tematu disco polo niż programy w innych stacjach. Daro w trochę prześmiewczy sposób prezentował teledyski. Myślę, że to dobre pogodzenie fanów i przeciwników tej muzyki. Fani będą szczęśliwi, że widzą swoje ulubione teledyski a przeciwnicy popiją browarka i pośmieją się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co znalazłem na stronie Boysa:

Disco ponad wszystko dziś miało premierę na Vivie ! i co się okazało ? ze program przekroczył oczekiwania producentów miał największą oglądalność w godzinach 11-12 ze wszystkich stacji muzycznych. ! I w niecałą godzinę prawie 150 wyświetleń odcinka na stronie VIVY ! a od następnych odcinków Top Lista Disco Polo.

 

VIVA wywaliła taki program i jest oglądalność ! tym bardziej ze jest to kanał FTA

 

VIVA TAK TRZYMAĆ ! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem urywki tego programu na podanej przez was stronie Vivy i muszę stwierdzić, że Viva jak mało kiedy postarała się. Program fajny, lekki i przyjemny. Muzyka - to rzecz gustu - inna niż te ciągłe Rihanny, Lady Gagi, itp., Jak dla mnie duży plus, program oceniam na 4,5/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...