Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą Viva dała jak zwykle popis.

Miał być na miejscu 10 Eminem - The Way I Am, a oni ni z gruszki ni z pietruszki dają kawałek Akona, który nic nie ma wspólnego z programem "Specjalista-Eminem"

Zresztą ostatnio coraz gorzej z VP, w programie Viva Hits Polska i 10 na 10 lecą ciągle te same teledyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki klip Akona leciał? Jeśli to było "Smack That" to ma wspólnego z Eminemem, zresztą nie dziwię ci się, że się wkurzasz, bo takie pomyłki Vivy to nie przypadek tylko można by już powiedzieć standard.

10 na 10 też już nie oglądam bo rzeczywiście już w kółko to samo leci. Krychę Aguilerę "Fighter" widzę przynajmniej raz w tyg w 10 na 10. A przecież klipów to ona ma nie mało.

Inna "10 minutes" też już widziałem, zgadza się, leci - było na #5 w Download Charts. To już drugi jej klip bez napisu. Wkurza to ostro!

Co do formatu, to może Viva chce go zmienić jak ma Eska czy 4 fun?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki klip Akona leciał? Jeśli to było "Smack That" to ma wspólnego z Eminemem, zresztą nie dziwię ci się, że się wkurzasz, bo takie pomyłki Vivy to nie przypadek tylko można by już powiedzieć standard.

 

Nie to był kawałek Right Now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że na Vivie.................................. Nie "lansują" Gośki A. z wojowniczką..... zeszłe wakacje co otworzyłeś Vive....to otworzyłeś oczy razem z Gośką A. :) hihihi

 

Pominięty klip Katarzyny Cerekwickiej....tylko w Polskiej liście....

 

a oby 2 panie występowały w teledysku na 10 lecie Vivy..... i były "blisko" vivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to akurat bardzo dobrze :) Dwie kiepskie piosenki a w tym jedna kiepska piosenkarka.

 

Wczoraj na vivie leciała specjalista z Eminemem w tym kilka starszych jego klipów;) Fajnie się to oglądało. Co do 10 na 10 to nieoglądałem tego od ponad miesiąca a widzę, że z Waszych opinii wynika, że lecą tam ciągle te same piosenki - jeżeli tak jest to szkoda, bo program ma fajną formułę a teledysków z 10 lat jakie leciały na vivie (głównie sprzed 2005 roku) jest tysiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

cóz VP też na wakacjach więc się nie przykładają do roboty, pewne wszystko wróci do normy od września :)

Ponadto mogli by zacząć nadawać w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek ale może się niekonkretnie wypowiedziałem.....nie ma tych piosenek w ich codziennej playliście. Następnym Polskim pominięciem muzycznym jest Ramona Rey - Lubie cie kawałki tej pani również były "lansowane" na vivie...a teraz..........................

 

Oj coś Vivo pomijasz polskich artystów ostatnio szerokim łukiem ...... a miało być promowanie w akcji "VIP"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone Gitary i Viva .. ?? Wiem że w Polsce brakuje właśnie takiej stacji muzycznej która by grała muzykę .... nie w stylu Eski. Coś nowszego i coś starszego lata 80' ...90' ...ale Viva i Eska nastawione są na "komercyjne hity"

 

Myślę że Ramona rey...akurat ma coś do pokazania innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 17 sierpnia na VIVIe jakaś nowa lista "DISCO POLO CHART" o 20 we wtorki. Chyba to nie jest lista Disco Polo?

 

Jeśli to prawda to Viva upadła tak nisko że niżej się nie da.

To już wolę MTV z serialami niż stację muzyczną promującą Disco Polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...