Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może VIVA odpowiednio przerabia teledysk na wersję telewizyjną, bowiem w oryginale trwa on prawie 9 minut (8:44). Podobno fanom artystki nie podoba się wersja eska.tv.

Kolejny dowód, że niektóre klipy puszczane są u nas wcześniej: wczoraj w Niemczech była premiera takich klipów jak: Akon- Oh Africa czy Cheryl Cole- 3 words

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie kosztuje, viva jest nadawana z UK i zanim trafi do nich polski klip i przejdzie akceptacje dyrektora muzycznego troche potrwa, do tego musi przejsc specjalne badania, jak jest oceniany przez reprezentatywna grupe widzow. poza tym klipy nie kosztuja, to wytwornie smarują pod stołem takim stacjom za promocje danego artysty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie nadawania dwóch nowych teledysków (Lady Gaga i Katy Perry) VIVA emitowała... Parota. Wielki minus dla niej, bo specjalnie śpieszyłem się, aby zdążyc na ich emisję. Jeszcze Alejandro jest tak okropnie przycięte. Z podpisami wszystko OK, jednak czy ktoś wie, kiedy VIVA przestanie nadawac tę urodzinową oprawę? Wkurza już mnie ona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza szóstka notowania "Twoja VIVA Weekend" przedstawia się następująco:

 

#06- HIM- Join me

#05- Lady Gaga feat Beyonce- Telephone

#04- Ewa Farna- Cicho

#03- Linkin Park- Somewhere I Belong

#02- Eminem- Lose Yourself

#01- Doda- Dziękuję

 

miejsce 1.- bez komentarza. Mogli dac Katarsis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście żałosne! To straszne, przecież oni puścili rockową piosenkę :o Puścić im coś normalnego, a oni, że żałosne :) Brawo dla Vivy, szkoda tylko że 1 kawałek i że to okres kilku tygodni wspominania 10 lat.. Linkin Park ze swoimi piosenkami potrafili nawet pół roku trzymać się na szczycie listy Vivy, która leciała na TVNie, to były czasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to żadnego znaczenia skąd nadają. Gdyby chcieli to telegazeta byłaby dostępna. Nie ma co biadolić bo i tak jej nie będzie. Marzenia lepiej zostawić dla siebie. Argumenty przeciwko telegazecie bo jest EPG są nietrafione bo jak EPG działa nie trzeba chyba nikomu mówić. Bardzo często i w wielu przypadkach zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co komu txt na Vivie? W dobie internetu to przeżytek, poza tym co niby mieliby tam zamieszczać? To samo co na ich stronie internetowej? Co do wczorajszej listy top 100, trochę pooglądałem w okolicach miejsc 65-55 i niestety ciągle przewijają się te same piosenki w tych wszystkich listach. Brak jest szerszego wyboru teledysków niestety. Co do urodzinowej oprawy też mnie już ona denerwuje, abstra[beep]ąc od tego że wogóle mi się ona nie podobała. Pewnie następny motyw to będzie wakacyjny z taką samą grafiką a chwili zmiany loga na inny kolor będzie się pojawiało słoneczko, okulary przeciwsłoneczne, itp :D Słaba i tania grafika, która bardzo szybko się nudzi. W ten weekend z tego co mi się o uszy obiło będzier tematyczny weekend z wakacyjnymi hitami? Mam nadzieję, że dadza naprawde prawdziwe wakacyjne hity, z motywem przewodnim plaży, słońca i innych w stylu Mr. President - Coco Jambo, Fun Factory - Dont go away, itp a nie to co zawsze w każdej liście - co niestety na 90% obstawiam, że tak właśnie będzie.

Ps. Widziałem Eminem - Not afraid na vivie - za[beep]ista piosenka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co komu txt na Vivie? W dobie internetu to przeżytek.

Nie każdy siedzi przed komputerem przez 24 h. Wciśnięcie przycisku na pilocie jest o wiele łatwiejsze i nie trzeba czekać dwóch minut na włączenie komputera.

 

Tradycyjne problemy z grafiką. Dzisiejszy "Zrywacz" nie zawsze znikał na czas wyświetlania belki z nazwą teledysku. Stawał się bardzo przezrozczysty i dwie grafiki były na sobie jednocześnie. Problem już usunięto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to żadnego znaczenia skąd nadają. Gdyby chcieli to telegazeta byłaby dostępna. Nie ma co biadolić bo i tak jej nie będzie. Marzenia lepiej zostawić dla siebie. Argumenty przeciwko telegazecie bo jest EPG są nietrafione bo jak EPG działa nie trzeba chyba nikomu mówić. Bardzo często i w wielu przypadkach zawodzi.

 

 

To niech poprawią EPG, a nie od razu telegazeta. Skoro tego nie umieją dobrze zrobić, to co dopiero cała telegazeta. I co by w niej miało być, oprócz programu? Nic ciekawego. Może jakiś maleńki minus, ale nie ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...