Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawnie poprawnie. A na ich stronie w listach przebojów cały czas niepoprawnie.

===========================

100% DANCE - 18.06.16. (14:00 - 15:00)

 

TUNGEVAAG & RAABAN - WOLF (2016)

SNOOP DOGG - SWEAT (SNOOP VS. DAVID GUETTA REMIX) (2011)

THE CHEMICAL BROTHERS FEAT. Q-TIP - GO (2015)

ROBIN SCHULZ FEAT. AKON - HEATWAVE (2016)

ELLIE GOULDING - BURN (2013)

SUPERFUNK - THE YOUNG MC (2000)

SAK NOEL - TRUMPETS (2016)

C-BOOL - NEVER GO AWAY (2016)

KLANGKARUSSELL - SONNENTANZ (SUN DON'T SHINE) (2013)

DAVID ZOWIE - HOUSE EVERY WEEKEND (2015)

FAIS - HEY (2016)

SIGALA FEAT. JOHN NEWMAN & NILE RODGERS - GIVE ME YOUR LOVE (2016)

BAKERMAT - ONE DAY (VANDAAG) (2014)

 

===========================

TOP 10: PO PRACY: http://m.viva-tv.pl/newsy/92301-top-10-po-pracy

===========================

CLUB CHART - 18.06.16. (15:00 - 16:10)

 

#15. THE CHAINSMOKERS - ROSES -1 (2015)

#14. INNA - RENDEZ VOUS P (2016)

#13. RICO BERNASCONI & LOTUS FEAT. NICKI MINAJ, SHILOH & GRAVY - MAKE A MIRACLE = (2015)

#12. MIKE POSNER - I TOOK A PILL IN IBIZA (SEEB REMIX) = (2016)

#11. MARTIN GARRIX FEAT. JOHN & MICHEL - NOW THAT I'VE FOUND YOU -8 (2016)

#10. FAIS - HEY -3 (2016)

#9. DVBBS & SHAUN FRANK FEAT. DELANEY JANE - LA LA LAND -7 (2016)

#8. STEVE AOKI & FELIX JAEHN FEAT. ADAM LAMBERT - CAN'T GO HOME N (2016)

#7. MARGARET - COOL ME DOWN P (2016)

#6. DISCO FRIES FEAT. HOPE MURPHY - BORN READY (HALOGEN MIX) = (2016)

#5. ROCHELLE - ALL NIGHT LONG +5 (2016)

#4. SAK NOEL - TRUMPETS +7 (2016)

#3. TUNGEVAAG & RAABAN - WOLF N (2016)

#2. SIGALA FEAT. JOHN NEWMAN & NILE RODGERS - GIVE ME YOUR LOVE +2 (2016)

#1. DJ ANTOINE FEAT. JAY SEAN - WEEKEND LOVE N (2016)

 

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na fejsie do Vivy post z zapytaniem, dlaczego okłamali w sprawie letniej ramówki. Jeśli wywiną kolejne numery i głupoty lub nie wyjaśnią tej całej sprawy - dostają u mnie wielkiego minusa. Viacom jest teraz ''nieprzyjazną'' firmą, a pracownicy to lenie i przede wszystkim - oszuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad_am Dokładnie, tak niestety już jest z Vivą zniszczoną przez jakieś mądrego (tutaj każdy może się domyślić o czym mowa) z VIMN, a firma zewnętrzna kierująca ich social mediami (bo raczej skoro to korporacja, to mają pewnie wynajętą do tych celów agencję), gdzie cudem jest uzyskanie odpowiedzi, a jeśli już to piszą sztywne teksty pokroju "dzięki za sugestię, pomyślimy nad tym" albo "przekażemy do działu programowego", co jest tylko mydleniem oczu dla naiwnych... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wreszcie dzisiaj rano odpowiedź od Vivy na FB(bardzo głupią, wręcz żałosną) :

,,Drodzy, zerknijcie na datę artykułu z naszej strony prasowej. Jest on archiwalny, pochodzi z zeszłego roku i zeszłego roku dotyczy. Tego lata możemy obiecać jednak duuuużo świetnej muzy i świeżych, wakacyjnych przebojów. Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy udanych wakacji - już wkrótce!''

Teraz VIVA PL i VIMN Polska przegięli totalnie, jeśli chodzi o wciskanie kłamstw z tą ramówką na wakacje. Nie ma co ufać ''leniwym'' pracownikom takiej korporacji jaką jest właśnie Viacom. Nie słuchają widzów i tyle. VIVA De jakoś umie słuchać swoich widzów, a nasza to co? Ma czyjeś zdanie gdzieś głęboko w poważaniu... Po co było sprzedawać dobry kanał muzyczny ''najgorszej'' obecnie firmie, która zatrudnia samych leni, nierobiących nic? Dla mnie VIVA Polska nie będzie miała szans na dalszą działalność. Niech zamkną całkowicie ten [beep] bądź zastąpią innym kanałem. Łatwe do zapamiętania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Lenie z nich. Myślą, że zyskają widzów? Zapomnijcie o tym VIACOM. Jesteście jedną z najgorszych firm. Jakbym tam pracował to bym porządek zrobił. Nie chce im się odkopywać z archiwum piosenek EDM. Na pewno w wakacje nie postarają się o nowości muzyczne. Znowu będzie z 4 nowości co tydzień. Jestem lepszy od nich. Znam lepsze utwory EDM od nich :mrgreen: Ludzie. Omijajcie ten kanał. Jest niegodny uwagi.

 

Ciekawe czy jutro poleci oficjalny hymn UEFA EURO 2016 na Vivie? :grin:

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacper, już prawie kiepską oglądalność ma VH1. Jeśli VIVA Polska nie zacznie się słuchać widzów, to im oglądalność spadnie. A te ich pasma to teraz są istną katastrofą!(zwłaszcza TY WYBIERASZ, gdzie leci oprócz EDM trochę popu).

Tęsknię za starą Vivą, bo obecna jest do bani!

https://www.youtube.com/watch?v=ptrE621bS6E

 

W wakacje odpuszczę sobie oglądanie VIVY, bo nic ciekawego i nowego nie ma :(

 

@Peterownys, włączę teraz Vivę, żeby zobaczyć te nowe reklamy.

 

NOWOŚĆ NA VIVIE: TUNGEVAAG & RAABAN - MAGICAL:

https://www.youtube.com/watch?v=GN8zUPYivuQ

Edytowane przez Barti
Czy jest możliwość spadnięcia w górę? ;-) Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że grają ten utwór. Ten duet ma naprawdę fajne utwory.

Jeszcze przed 8:00 widziałem tylko te stare reklamy.

Na Vivie wróciła reklama z VIVA! ZRÓB TO GŁOŚNIEJ! z utworem Zedd - Beautiful Now i Cascada - Reason.

Widziałem tą odświeżoną reklamę: "W piątki i w soboty od 20:00..." z mottem VIVA! ZRÓB TO GŁOŚNIEJ! (druga aktualna z tym mottem). Utwory w tle:
DIPLO & SLEEPY TOM - BE RIGHT THERE
MARTIN SOLVEIG & TKAY MAIDZA - DO IT RIGHT
SEEB FEAT. NEEV - BREATHE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 10: O MIŁOŚCI: http://m.viva-tv.pl/newsy/92326-top-10-o-milosci

Jak się uwzięli na SAK NOEL - TRUMPETS  :/

Nowość na VIVIE:



Jak to fajnie wygląda na VIVIE - dwa polskie utwory pod rząd przed chwilą: CLEO - ZABIORĘ NAS (BASTO REMIX) i C-BOOL - NEVER GO AWAY.

Trzecia nowość w tym tygodniu na VIVIE:


Czwarta nowość na VIVIE: Axwell /\ Ingrosso - Thinking About You:


I znowu fajnie to wyglądało na VIVIE - znowu dwa polskie utwory pod rząd na VIVIE: C-BOOL - NEVER GO AWAY i MARGARET - COOL ME DOWN. Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na Vivie bardzo rzadko grany utwór: Avicii - Silhouettes.

Dla mnie i tak mało nowości wrzucają. Łącznie na razie w tym roku wrzucili do playlisty tylko około 80 utworów.

 

TOP 10: HOT BODY: http://www.viva-tv.pl/newsy/92410-top-10-hot-body

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie do końca ich rozumiem, Bogata biblioteka - zarówno muzyczna, jak i programowa, świetna oprawa graficzna, doskonała dostępność i marka - a mamy coś takiego. 

Wyniki spadają z miesiąca na miesiąc, a zmian żadnych jak nie było, tak nie ma.

 

Może to jest właśnie ten czas, by coś z tym zrobić? Wkrótce Eska zamieni się w Ósemkę TV. Warto pomyśleć o tej widowni i może powrócić do muzyki popularnej z domieszką dance? Chociaż z drugiej strony patrzeć - nawet na taki 4Fun Fit&Dance. Stacja podobna tematycznie do dzisiejszej VIVY, a mimo to (w przeciwieństwie do VIVY) potrafi zyskiwać widownię.

 

Chociaż problem pewnie tkwi w samej strategii programowej. Jak wielu wspomina - dodają znacznie mniej nowości niż konkurencja i jadą na utartym schemacie. Ale przecież podobnie jest w siostrzanych stacjach - MTV czy Comedy Central. Ten ostatni jest szczególnie ciekawy - 2-3 premierowe odcinki seriali w niedziele i przez cały tydzień w kółko to samo. Weźmy chociażby serial "Przyjaciele" - lubię ten serial, ale jest on tak wałkowany na CC i CC Family od wielu miesięcy, że już ma się dość.

 

Według mnie VIVA powinna bardziej postawić na muzykę tzw. "popularną", w weekendowe wieczory pozostawić dance, dodać z dwugodzinne pasmo z popularnymi programami chociażby z MTV ("Catfish", "Ekipa..."). Wszystko to skomponować w oprawę, która weszła zaraz po wielkich zmianach z 2012 roku. No i zrobić odpowiednią promocję. Powinno być lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA też gra trochę popu :)

 

W piątek do głosowania TY WYBIERASZ wrócił utwór: CALVIN HARRIS FEAT. DISCIPLES - HOW DEEP IS YOUR LOVE.

 

W głosowaniu TY WYBIERASZ zmieniono zdjęcie przy utworze KYGO FEAT. ELLA HENDERSON - HERE FOR YOU.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pop na VIVIE skoro gra go VH1? Tak samo po co powtórki programów MTV skoro gra je MTV? Po co zabijać różnorodność i tworzyć kilka kanałów na jedno kopyto?

VH1 i MTV to kanały, które wciąż są pakowane do wyższych pakietów u operatorów telewizyjnych i satelitarnych - natomiast VIVA jest wszędzie w pakiecie najniższym. 

 

Poza tym trzeba się zastanowić skąd te ciągłe spadki oglądalności. Dlaczego inni zyskują, a oni wciąż tracą? Stąd też moja powyższa propozycja. Próba przejęcia widzów Eski (w obliczu zbliżającego się przekształcenia w Ósemkę TV) i 4FunTv. Do tego promocja programów MTV na antenie VIVY. Podobny model (przynajmniej do niedawna, bo nie wiem jak jest obecnie) funkcjonował na VIVA HU - dużo muzyki, 3 godziny show (z czego jedna rano i dwie wieczorem) do tego ciekawe programy muzyczne. 

 

Chyba, że faktycznie wolą iść po najniższej linii oporu.

 

Szkoda mi tylko tego, że oprawa graficzna u nas nie jest wogóle wykorzystywana. Wielka szkoda! Bo oprawę mają naprawdę rewelacyjną (z tego co wiem niemiecka VIVA wciąż z niej korzysta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, przepraszam. To wszystko przez ten nowy teledysk Calvina Harrisa ;) Oczywiście, że DISCIPLES :) Już poprawiam :)

 

Coś myślę, że ten hymn UEFA Euro 2016 (najlepiej jakby był polski teledysk) poleci, kiedy skończą się te Mistrzostwa Europy 2016 w piłce nożnej.


Na komputerze mojego kolegi strona viva-tv.pl w dziale Muzyka pokazuje wszystkie programy muzyczne niemieckiej VIVY :o U mnie jest normalnie to co było zawsze ... :/ Możecie sprawdzić ? :)

Na początku pisałem, że u mnie tak nie ma jak u twojego kolegi, bo sprawdzałem na telefonie. Przed chwilą sprawdziłem na laptopie i rzeczywiście w dziale Muzyka jak się najedzie myszką to są wszystkie programy muzyczne niemieckiej VIVY. Na dodatek jak się najedzie na dział Programy to jest niemiecka ramówka. Ale tylko można najechać, bo jak się naciśnie to jest takie coś: "UŁA! CZEGOŚ TU BRAKUJE...".

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...