Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Top 10: muzyka dla zakochanych: http://www.viva-tv.pl/news/86381-top-10-muzyka-dla-zakochanych

 

Zobaczę tą reklamę ;)

 

@varsovie zauważ, że @michu_taki_taki napisał o tej samej godzinie co Ty. Jakby wiedział, że napisałeś to by nie pisał to samo ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widziałem tą reklamę :) Fajnie zrobione. Są tam widoczne utwory EDM i nie tylko, np. Ariana Grande - Focus czy Macklemore - Downtown. W tej reklamie nie słyszymy głosu Wiktora Brzozowskiego tylko kogoś innego. Ktoś rozpoznaje ten głos? Utwory w tle:

Zedd feat. Jon Bellion - Beautiful Now

Cascada - Reason

 

Jeszcze widziałem odświeżoną reklamę z tym piątkowym i sobotnim od 20:00 mixem najlepszych utworów EDM. I w tej reklamie chyba również to nie mówi Wiktor Brzozowski.

Utwór w tle:

Tiësto, Kshmr & Vassy - Secrets

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie w sumie ciekawi... Jak robicie te projekty to bardzo często używacie jako tła piosenek, które były popularne po zmianach, w latach 2012-2013, nie wiem czy to przypadek? :D I btw stare identy były bardzo fajne, ale skoro z nich zrezygnowali, to już raczej nie wrócą... Może by ktoś popróbował nowe czołówki w dawnym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o niej napisałem. Hasło pojawiło się już dużo wcześniej.

Wiem, że hasło było wcześniej, ale chciałem poinformować o tej nowej reklamie

@kacper130700 - głos tego co czyta sie nie zmienia :D aczkolwiek wydaje mi się po prostu, że nasz lektor, jest przeziębiony :D 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peterownys

Robię screena prosto z odtwarzacza, więc będzie letterbox  :wink:

 

@MIGUEL

Ja robiłem tą playlistę dla siebie i klipy dobierałem według mojego widzimisię, więc przypadek, że akurat te wybrałem do screena. Bardziej kierowałem się tym, gdzie lepiej widać efekt lusterkowego loga. Taka playlista zrobiona przeze mnie trwa nawet do 3 godzin i są tam klipy, które nie pojawiały się na VIVIE w ogóle. Jakby był ktoś zainteresowany to zapraszam na pw.

 

Wstawiam dla was zajawki, bo może ktoś lubi na to popatrzeć, a nawet jak nie lubi to i tak będzie patrzeć!  :popcorn:

Edytowane przez varsovie
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że firma VIMN PL zwolniła prezenterów z Vivy. Ostatnia była Kasia Kępka, za którą tęsknimy. Szkoda, że już nie wróci. Cóż, wszystko się zmienia. Jak myślicie, czy wrócą na Vivie prezenterzy?

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...