Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie granie VIVY nie podoba. Niestety z biegiem czasu nic sie turaj nie zmienia, a jeśli nawet to na gorsze. Bloki z muzyka Dance mieli o niebo lepsze jeszcze za czasów, gdy nie byli stacją wyznającą EDM, przypomnijmy sobie chociażby ostatnie programy takie jak VIVA DJ Night, Club Charts czy potem VIVA Clubbing, który to program był mega fajna odskocznia od sieczki serwowanej w ciagu dnia, bo juz wtedy playlista była bardzo ograniczona. Gdy dowiedziałem sie o zmianach profilu na EDM, oczekiwałem od VIVY na prawdę dużo więcej, nie doczekałem się :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty oczekiwałeś od VIVY dużo więcej. Szkoda, że nie chcą poszukać klipów EDM, które mają w swoim archiwum. Skupiają się na nowościach, ale za mało dodawają. TY WYBIERASZ totalnie popsuli i CLUB CHART, gdzie od września lecą fałszywe wyniki.

 

Nowości na Vivie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie.

Kanał jest lata świetlne do tyłu od tego co było dawniej i nie zasługuje aby mieć nawet 100 stron postów.

A ma ich 540 hahahah, jedynie Polsaty Sport maja więcej.

Spuśćmy zasłonę milczenia nad tym [beep]em niech zniknie z 1 strony.

Taki mały apel.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś o 15:58.

Zaraz o 16:00 premiera nowego klipu Armina van Buurena "Heading Up High" na antenie Vivy.

EDIT: Szkoda, że nie miałem okazji zobaczyć tego utworu o 16:00, ale i tak zapewne niedługo znów poleci. Niech robią więcej takich premier.

Napisano dziś o 17:50.

Czwarta nowość na Vivie:

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej , ludzie ! Czy tylko mi się zdaje ? 

 

http://prasa.viva-tv.pl/news/86641-vh1-w-holdzie-davidowi-bowie

 

Jeszcze dzisiaj widziałem post z 18 sierpnia " Lato pełne muzyki na antenie VIVA Polska" serio ... Czyżby już ktoś się tam znalazł i zedytował ten nowy post na 11 stycznia ? :o

Edytowane przez JohnnyBravo97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto ten nowy klip Armina van Buurena, który leciał o 16:00 na Vivie. Wtedy to tylko na Vivie można było zobaczyć ten teledysk:


 

Top 10: latino:


Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle niektórzy tutaj się podniecają a to tylko jak zwykle parę nowości i Klip Armina Van Buurena. Jak zwykle nic z tego nie będzie. Ten kanał leży i to nie jest tylko aby się dop*******ć to są fakty. Od roku na playliście te same stare kawałki. Ja bym chciał zobaczyć na Vivie stary klip ale Agnes ''Release me'' czy ''On and On'' ''Ayo Technology'' Katerine, poprostu człowiek chciałby zobaczyć coś ze starych klipów, które nie były grane do tej pory a tego jest setki, ale wiadomo, że tego nie ma i nie będzie na tym kanale.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...