Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a po co komu kolejna lista. Zgadzam się z Dodik, że będzie to kolejna bezsensowna lista z tą samą playlistą. Kiedyś charts były układane na poważnie, na podstawie sprzedaży singli. I na takiej zasadzie układali na Vivie Top 100 i przynajmnie miejsce klipu na liście decydowało o częstotliwości puszczania przez dany tydzień klipów na Vivie. Te od miejsca 1-20 były puszczane 25 razy w tygodniu - wystarczyło zajrzeć na Vivie do telegazety i zgadzało się to z listą.

Teraz te listy sąnienormalnie, bezsensowne, puszczają co chcą. Mam już dosyć tych list i nie potrzeba kolejnej. Niech dadzą Club Rotation wreszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos czy VivaPolska nadaje juz na czeskiej koncesji ? zastanawia mnie dlaczego cenzuruja wszystkie kontrowersyjne obce słowa typu '[beep]' , '[beep]' czy nawet te mniej kontrowersyjne typu 'bitch', cenzure tych polskich doskonale rozumiem, ale zeby zagraniczne wypikiwac, które i tak juz przeszły do codziennego obiegu? Ciezko sie słucha piosenek np takiego 50 Centa , gdzie co ktores słowo jest wyciete.. Eska TV mimo, ze ma polska koncesje nie stosuje takich praktyk, zagraniczne stacje typu TRACE TV również..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może listy z Konkretnego gatunku muzycznego coś np. Poniedziałek Rock wtorek Hi Hop środa Retro (albo 10 lat Viva Pl) czwartek Polskie a piątek Dance a Sobota top 10 najnowszych hitów ALE W TYCH LISTACH TYLKO TE GATUNKI A NIE ŻE W HIP HOP BĘDZIE SEXI CHICK hihihiihhi :)

 

Pora... yhm 20.00 była by dobra albo 21 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę to żałosne, że viva polska, dzięki której polski hip hop zdobył taką popularność, spowodowała, że odszedł do lamusa. Wiadomo czyja to wina, ale nie zmienia to faktu, że przez dobrych parę lat wogóle go nie puszczali i teraz fajnie sobie posłuchać te kawałki. Właśnie leci Pięć Dwa Dębiec i normalnie słowa z życia Polaków wzięte hehe - taki nasz hip hop zawsze był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mes & Numer Raz - Oczy Otwarte 2

Juanes - la camisa negra

3 Wymiar & Teka - Skamieniali

Eminem - The Real Slim Shady

52 Dębiec & Ascetoholix - To My!

Łzy - Anastazja Jestem

Pezet - Seniorita

Abradab - Rapowe Ziarno 2

Tymon - Biały Miś

WWO - Damy Radę

 

Same świetne utwory, mam nadzieję że program zagości na dłużej w ramówce Vivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ERA hip hopu się skończyła kilka lat temu i to nie dlatego że VIVA PL przestała go grać czy też samo MTV Networks po przejeciu VIVY tylko dlatego że przestał być modny i już. Z muzyką jest tak z ubraniami moda na nie się kończy i za kilka lat znowu się powraca do poprzedni trendów. Na pewno za kilka lat znowu hip hop wróci do łask ale na razie jes jak jest. Ja nie lubię hip hop tzn niektóre kawałki tak. Obecnie jest moda na muzykę rozrywkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż miło się patrzy na te tytuły i wykonawców:D. Dawno nie było na vivie tego typu muzyki. Żałuję, że nie obejrzałem tego programu.

@pablo21 Według mnie era hiphopu się nie skończyła, bo jakby nie było znam dużo ludzi w różnym wieku, którzy jednak go słuchają. Tak więc nie zgodzę się z tobą na temat hiphopu. Po prostu hiphopowi wykonawcy nie mają tyle kasy, żeby się promować w radio i tv tak jak wielkie wytwórnie zagraniczne, które zlecają mediom granie takich a nie innych artystów stad w dużej mierze brak innych gatunków muzycznych m.in w vivie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodik człowieku ale ty bzdury pleciesz. A co a kiedyś VIVA PL puszczała dużo hip hopu bo ci artyści mieli dużo kasy? :-) Z muzyką jest tak jak z ubrani jeszcze raz powtórzę. Jest moda na to i przemija i wypiera je co innego. Inna styl, inna moda. W tej chwili artyści wyszyli na muzyk rozrywkową bo jak widać tego chcą ludzie. Zresztą w tej chwili artyści hip hop eksperumentują z innymi gatunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo21 to Ty właśnie jakieś farmazony ostatnio dodajesz na forum. Porównanie muzyki do ciuchów i mody...Dodik ma też jakąś w tym rację. A muzyka rozrywkowa to niby jaka? Dance? Disney Stars? Nigdy nie będzie czegoś takiego jak popularność jednego gatunku muzycznego. Na początku lat 90-tych królował Eurodance, ale i tak MTV puszczało Rock i inne, bo teżsię tego słuchało. Ludzie słuchają wszystkiego. Nie tylko tej jakiejś tam rozrywkowej muzyki,jaką niby teraz jest tylko dance, pierwsze słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

W przyszłym tygodniu VIVA otrzyma zupełnie nową stronę internetową. Teledyski, fragmenty programów, gry - między innymi takie atrakcje będą czekały na internautów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rewelacja! Kolejny klip, który będą wałkować do grudnia. Zresztą co to za hicior. Lubię bardzo muzykę dance, ale oglądać te same klipy przez rok to przesada, poza tym lubię też rock, muzykę alternatywną, brakuje mi klipów z MTV Partyzone. Wiecznie coś odbierają, wycofują, a tak naprawdę nic nowego nie dają. Te nowe programy to albo programy, które wracają po latach tylko pod inną nazwą i jeszcze na dodatek ta sama playlista. Teraz leci Sexi Viva i to samo co tydzień temu, dwa tyg. temu....i tak w kółko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...