Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Identy jesienne z Melą Koteluk to te same co były emitowane od grudnia z Mrozem, tylko że jest używana piosenka "1000 metrów nad ziemią". Z Melą Koteluk używane były tylko w zapowiedziach nowej ramówki jesiennej.

Potem zrobili zimowe identy z Mrozem i teraz letnie (nie było wiosennych) z Honey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem na wielu stronach w internecie czytając na temat Grupy MTV/Viacomu i odnoszę wrażenie że oni są strasznie niekonsekwetni/niezdecydowani w swojej polityce programowej. ( np.uruchomili 8 lat temu VH1 Polska,na początku się starali a potem zaorali merytorycznie ten kanał i zamnkęli zastępując go na krótki czas VH1 Europe i następnie go wskrzesili) Tych przykładów oczywiście mógłbym jeszcze wyliczyć dużo,ale chyba Polsat ze swoją polityką programową (np.wieczne powtórki,reklamy oraz robienie dużo kanałów na wzór Polsatu 2) to przy nich pikuś

P.S czytałem w Wikipedii że za granicą to oni uruchamiają jakiś kanał na 2-3 lata potem go zamykając (przy tym zapewne orając merytorycznie) i następny i od nowa to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to, żeby poprosić ich o powrót "Fristajlo" na antenę? To by mogło moim zdaniemmieć większą oglądalność, niż te goeno produkcji MTV.

Fristajlo było świetnym programem ! D jak dekiel co oni spiewają ? Telezakupy Kongo Gracjan Prostacki .... pewnie zeszło bo cała grupa operacyjna (której muzyki nie cierpię - ale w takim formacie kabaretowym jak najbardziej na tak) ale format jak najbardziej mógłby wrócić ;) Lepsze to od plot itd.

NP http://www.youtube.com/watch?v=3dNmqvaziQc

przeszło milion odsłonięć - to mówi ze format wart dalszego kontynuowania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to tam w większości lecą seriale, które u nas można zobaczyć na MTV

Zwróć uwagę na sam fakt, iż za VIVA PL nic nie dopłacasz :>

 

Według mnie VIVA GER jest 10 razy lepsza od VIVA PL. Większa różnorodność muzyczna, multum nowości muzycznych i dawka przeróżnych seriali o których @Marek1991 wspomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę VIVA GER, od VIVA PL, którą rzadko oglądam, bo jak widzę kolejny raz "Excused", "Szał Ciał", "Operacja stylówa" i inne badziewie, to mnie szlag trafia...

 

Na VIVA GER można zobaczyć wiele ciekawych klipów, których u nas się nie zobaczy i dużo nowości, a u nas sama komercja grana non stop i beznadziejna ramówka.

 

VIVA HU ma super rozkładówkę, bo programy niemuzyczne są od 11:00 i kończą się o 18:00, czasem nawet o 16:00, a max. trwają do 19:00 (zależnie od dnia).

VIVA HU przygotowuje się do gali VIVA COMET 2013, którą VIVA GER i VIVA PL mówiąc kolokwialnie "olała".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskozatrudnieni, American Dad, Crash Canyon, Futurama, Drawn Together, Catfish, Teen Mom - czemu na naszej VIVIE tego nie może być?

Walka gwiazd, Randka się opłaca, Spanie z gwiazdami, Ostre gadki, VIVA Pudelek - oh God, why?

 

Z naszych programów nadają się tylko te reality show, jak Piękna i Kujon, w którą trochę zainwestowali, bo pokazali najpierw 3 i 4 sezon wersji australijskiej, teraz 1, a potem jeszcze chyba będzie 2, a jeszcze potem startują z wersją amerykańską i to bez dnia przerwy.

 

Z tego co patrzyłem, to na Węgrzech lecą seriale z Nickelodeona, więc też nie najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskozatrudnieni, American Dad, Crash Canyon, Futurama, Drawn Together, Catfish, Teen Mom - czemu na naszej VIVIE tego nie może być?

Najwyraźniej wolą stawiać na show'y.

 

Jeszcze jeden argument na plus dla VIVY GER - mniej gier SMS, ponadto są one zdeterminowane w programie tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja też zauważyłem, że na MTV Dance czy Hits puszczają inny klip Iggy "Bounce". Widziałem "Work" tydzień temu raz na naszej Vivie.

Jak czytam wasze stękania odnośnie obu Viv to nie widzę różnicy. Jedna i druga to masakra - przez showy. Co z tego, że u nas lecą nasze produkcje, czy Piękna i Kujon, skoro na Vivie DE lecą te same showy co na MTV. Jeszcze fajny był program o modelkach i modelach z Australii, ale jakoś zniknął i jak się nie mylę to nie puścili go do końca.I tak na jednej i drugiej Vivie jest po prostu za mało muzyki!!!! Wieczorem nie mam po prostu co oglądać! A za Eską nie przepadam. Kanały MTV Dance i Hits też wałkują ciągle to samo, nawet te same Top 100 puszczają (może kilka klipów innych co jakiś czas). A jak już muzyka jest na Vivie to te smsy doprowadzają do szału. Lepiej nie będzie-niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze stękania odnośnie obu Viv to nie widzę różnicy. Jedna i druga to masakra - przez showy. Co z tego, że u nas lecą nasze produkcje, czy Piękna i Kujon, skoro na Vivie DE lecą te same showy co na MTV.

W VIVA GER leci więcej seriali, aniżeli show'ów. Co innego w VIVA PL. Większość to nietypowe konkursy.

I tak na jednej i drugiej Vivie jest po prostu za mało muzyki!!!! Wieczorem nie mam po prostu co oglądać!

Od ubiegłego roku w VIVA GER przybyły plus\minus 2 h muzyki w dni powszednie (14:00-15:50). Wieczorne pasmo wypadło, cóż.

A jak już muzyka jest na Vivie to te smsy doprowadzają do szału.

W VIVA GER jest ciekawiej, gdyż od 02:00 do 07:59 i 12:30 do 15:50 nie ma gier SMS w dni robocze. Było gorzej, ponieważ rok temu mag. "VIVA SOUNDS" również był zapchany grami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskozatrudnieni, American Dad, Crash Canyon, Futurama, Drawn Together, Catfish, Teen Mom - czemu na naszej VIVIE tego nie może być?

 

Gdyż część tych seriali i programów emitowana jest na kanałach partnerskich Vivy czyli Comedy Central czy MTV.

Szkoda tylko że Viva nie poszła w stronę programów typu "Weekendowe Historie", a emituje w prime time odgrzewane kotlety typu Piękna i kujon czy Nieustraszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... VIVA uderzająca w problemy nastolatków? Weekendowe Historie, True Life, Nastoletnie Matki, jakieś tam inne tego typu programy i seriale młodzieżowe typu Skins? Też mogłoby być. Z obecnych programów najgorsze to Wojna Gwiazd i Spanie z gwiazdami... Zamiast tego drugiego już wolałbym coś na wzór Cribs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...