Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas na VIVIE jest za dużo dziadostwa ja był wywalił 100% VIVA, VIVA TOP 5 i WEEK TOP 10, dla VIVA TOP 20 dałbym czołówkę od VIVA TOP 100 i dał nazwę VIVA SPECIAL TOP 20, dla MEGA TOP 10 dałbym czołówkę z SUPERCHARTS i zmieniłbym nazwę na VIVA SUPERCHARTS, dodałbym listę VIVA CLUBBING - DANCE CHARTS (TOP 20) z czołówką od VIVA HIGHLIGHT (obecnie przy MEGA TOP 10), pasma VIVA SOUNDS, NIGHT SOUNDS w którym puszczane byłyby głównie starsze klipy i z TOP 5 BEST OF VIVA zrobiłbym TOP 12 BEST OF VIVA, i nazwę POWERLISTA zmienić na VIVA WAKE-UP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że muzyka to dziadostwo, głównie chodziło mi o VIVA TOP 5, w którym można usłyszeć to samo co w 100% VIVA. U nas wiele list i pasm prezentuje ciągle te same klipy.

 

Chodzi o zmiany kosmetyczne.

 

100% VIVA zamienić na VIVA SOUNDS / VIVA NIGHT SOUNDS

Kosztem VIVA TOP 5 wydłużyć TOP 5 BEST OF VIVA

WEEK TOP 10 zamienić na VIVA SUPERCHARTS

 

...i inne zmiany, które wymieniłem w poprzednim poście.

 

Oczywiste, że też chciałbym też wywalić: Co na to tato, Next, Szał ciał, Chyba ich pogięło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA DJ NIGHT 20.08.2012



 

630x354_

 

#01. IDA CORR FEAT. FEDDE LE GRAND - Let Me Think About it

#02. ROBERT ABIGAIL & DJ REBEL FEAT. THE GIBSON BROTHERS - Cuba

#03. USHER - Scream

#04. DR. MOTTE & WESTBAM - Loveparade 1998 (One World One Future)

#05. SWEDISH HOUSE MAFIA - Save The World

#06. GALA - Freed From Desire

#07. GUSTTAVO LIMA - Balada (Regi Remix)

#08. MILK & SUGAR - You Got Me Burnin'

#09. MIKA - Celebrate

#10. MEMBERS OF MAYDAY - Massive Moments

#11. URBAN COOKIE COLLECTIVE - The Key, The Secret

#12. JACK HOLIDAY & MIKE CANDYS - Children

#13. DAVID GUETTA FEAT. RIHANNA - Who's That Chick?

#14. DARUDE - Feel The Beat

#15. STUDIO KILLERS - Eros & Apollo

#16. ABOVE & BEYOND FEAT. RICHARD BEDFORD - Sun & Moon

#17. NIELS VAN GOGH - Pulvertrum

#18. TIESTO FEAT. KRISTY HAWKSHAWK - Just Be

#19. GIGI D'AGOSTINO - La Passion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlatego temat VIVY jest tak długi?

 

Bo niektórzy zrobili z niego temat "spiszmy wszystkie klipy jakie puszczali". Nie bardzo to rozumiem, tak jak nie rozumiem, czemu krytykuje się stację taką jak VIVA za zmiany, które sprawiły, że cokolwiek da się tam oglądać (chociaż powinny pójść znacznie dalej)... ale widać rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy słuchałem tego klipu na fulla :P W VIVIE PL już go raczej nie zobaczymy, ale w 4fun.TV czasem leci.

Ostatnio został wyemitowany w Top5 Best of Viva.

Nie bardzo to rozumiem, tak jak nie rozumiem, czemu krytykuje się stację taką jak VIVA za zmiany, które sprawiły, że cokolwiek da się tam oglądać (chociaż powinny pójść znacznie dalej)... ale widać rzecz gustu.

A co tam takiego obecnie nadaje się do oglądania, że tak pochwalasz te zmiany :?: Next? Co na to tato?

Oprócz podziwiania wspaniałej grafiki kanału nie ma tam żadnej porządnej treści. Ja osobiście oprócz wspomnianego Top5 Best of Viva nie znajduję już kompletnie nic na tym kanale wartego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam takiego obecnie nadaje się do oglądania, że tak pochwalasz te zmiany :?: Next? Co na to tato?

Oprócz podziwiania wspaniałej grafiki kanału nie ma tam żadnej porządnej treści. Ja osobiście oprócz wspomnianego Top5 Best of Viva nie znajduję już kompletnie nic na tym kanale wartego oglądania.

Futurama. Ewentualnie "Chyba ich pogięło" i na tym się kończą warte uwagi pozycje, ale wcześniej nie było tam kompletnie niczego, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to już wisi co się z tą VIVĄ dzieje... Będą patrzeć jak im oglądalność spada to się nauczą, chociaż podobno gejowski Next się bardzo spodobał i podwyższa oglądalność. ;/

Nie mogę się doczekać wyników oglądalności kanałów muzycznych i muzyczno-rozrywkowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nowa VIVA Polska bardzo podoba i na pewno oglądam jej więcej niż kiedyś.. futurama, wębnięci itd są na duży plus.

 

A 10 razy lepszą muzykę mam w MTV Dance całą dobę i na nic niepotrzebna mi tu VIVA ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, ja jako osoba korzystająca z kablówki, gdzie jest MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, VH1 (a do tego reszta oferty "FTA" w postaci Eski, Rebel, 4fun itd) nie potrzebuje popłuczyn muzycznych w rodzaju Alexis Jordan i Honey na VIVIE - i tak nigdy nie było pokazywane tam nic odkrywczego.. a Futuramy nie było gdzie wcześniej obejrzeć :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...