Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czołówka Planet VIVA, kiedyś poszukiwana, nie wiem czy już widzieliście.. :

 

Ta czołówka jest ode mnie. :) Ale to nie moje konto YT.

 

nazwy programów w końcu wyśrodkowane :)

 

Ja im to zgłosiłem, że nie wszystkie nazwy programów są wyśrodkowane na fejsie. ;) Podczas Futuramy napisali, że sprawdzali i jest ok. Odpisałem im, że ten problem występuje tylko przy krótkich nazwach programów, i w końcu to naprawili.

 

=====

 

Nie ma ktoś z was Intro i Outro listy DOWNLOAD CHART i 4 GIRLS ONLY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO widzowie! Program "Next" jest najchętniej oglądaną pozycją w kanałach muzycznych, gromadząc 174 000 widzów :!: Uczmy ich tak dalej, to za parę miesięcy w ogóle nie ujrzycie muzyki na VIVIE, która stanie się kalką MTV.

Niestety wolę "NEXT", niż audycję "100% VIVA" z gierkami SMS na "pół" ekranu i denną muzyką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wolę "NEXT", niż audycję "100% VIVA"

Od tego masz MTV. Nikt nie każe ci oglądać 100%VIVA.

 

Poza tym:

i denną muzyką
ta denna muzyka leci nie tylko w 100% VIVA ale w większości czasu muzycznej ramówki ;)

 

Dzisiaj popisowy numer ze strony VIVY. Kolejno odlicz czyli VIVA 10 naj ostatni odcinek sezonu, a zaraz po nim dokładnie ten sam odcinek Kolejno odlicz czyli VIVA 10 naj. Nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego masz MTV. Nikt nie każe ci oglądać 100%VIVA.

Należy zaznaczyć, iż MTV PL jest kodowana. Pozostałym nikt nie każe oglądać bardzo nietypowych konkursów MTV.

denna muzyka leci nie tylko w 100% VIVA ale w większości czasu muzycznej ramówki ;)

Tylko "VIVA Dj Night" trzyma poziom.

Kolejno odlicz czyli VIVA 10 naj ostatni odcinek sezonu, a zaraz po nim dokładnie ten sam odcinek Kolejno odlicz czyli VIVA 10 naj. Nieźle.
Pod koniec lipca była podobna wpadka. Z tym, że wtedy cofnięto program o 10 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

VIVA w nocy wygląda naprawdę nieźle. Stare, dobre kawałki starego, dobrego Black Eyed Peas (m.in. "Where Is The Love?"), 50 Cent ft. Snoop Dogg "P.I.M.P.", 50 Cent "In Da Club" i masa innych, nawet Sabrina Washington i jej "OMG" dobrze brzmi w tej playliście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DJ Night leciał Prince Ital Joe & Marky Mark "United" (rok 95!), później w nocy bez cenzury Enrique Iglesias "Tonight (I'm [beep]in' You)" - tytuł też bez żadnych gwiazdek.

Muza na Vivie jest bardzo dobra: Green Day "Oh Love" (nareszcie jakaś różnorodność). Ciekawe co dziś będzie w Top 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA w nocy wygląda naprawdę nieźle. Stare, dobre kawałki starego, dobrego Black Eyed Peas (m.in. "Where Is The Love?"), 50 Cent ft. Snoop Dogg "P.I.M.P.", 50 Cent "In Da Club" i masa innych, nawet Sabrina Washington i jej "OMG" dobrze brzmi w tej playliście ;)

 

To chyba tylko późnej nocy można trafić na takie starsze klipy od 2 do 3 nie ma nic ciekawego ,to co zawsze leci np: wczoraj w ''100%Viva'' dali tylko dwa inne klipy '' avicii feat. sebastien drums my feelings for you " i ''alex c - love in the morning'' a tak to były nudne i oklepane klipy ,na początku po 17.07 często puszczali starsze klipy dance w ''100%Viva'' teraz tylko godne polecenia jest pasmo ''Dj Night'' i czaami coś starszego polskiego puszczą w ''Viva Hits Polska'' .

 

Tak Bytesize a przedwczoraj w ''Dj Night'' dali " vinylshakerz - hypnotic tango ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA DJ NIGHT 19.08.2012



 

630x354_

 

#01. EDITORS - Papillon (Tiesto Remix)

#02. USHER - Scream

#03. CALVIN HARRIS FEAT. EXAMPLE - We'll Be Coming Back

#04. SEBASTIAN INGROSSO & ALESSO FEAT. RYAN TEDDER - Calling (Lose My Mind)

#05. BASSHUNTER - All I Ever Wanted

#06. PATRICK MILLER - Dancing In London

#07. PRINCE ITAL FEAT. MARKY MARK - United

#08. LASGO - Sky High

#09. RUDIMENTAL - Feel The Love

#10. ALCAZAR - Burning

#11. CHERYL COLE - Call My Name

#12. PETER LUTS - The Rain

#13. MICHAEL MIND PROJECT FEAT. DANTE THOMAS - Felling So Blue

#14. ENRIQUE IGLESIAS FEAT. LUDACRIS & DJ FRANK E - Tonight (I'm [beep]in' You)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...