Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt tego "lusterka" powoduje, że momentami loga nie widać w ogóle, a wy dalej płaczecie, że wam nie pasuje.

Polakowi nigdy nikt nie dogodzi :P

Mi się ten efekt podoba, bo jest że tak powiem "mało spotykany".

Znając życie, po logo lusterkowe zasięgną konkurencyjne stacje w Polsce. W Niemczech podobnego stosuje IM1.

Warszawa, pokazana w obiektywie Arka Staniego i Piotra Onopy, spodobała się również za granicą. Tak bardzo, że 19 identów - oryginalnie przygotowanych tylko dla polskiego oddziału Viva - trafiło także do innych europejskich oddziałów stacji. A wszystko to przy akompaniamencie kawałka "Varsovie" Moniki Brodki. Oprawa, zrealizowana przez Papaya Films na potrzeby nowej odsłony VIVY w Polsce, debiutuje już 17 lipca.

Identy są świetnie wykonane. Tylko żeby nie skończyło się na początkowych identach... Przez 3 lata te same... :lol:

Oby nie na niemieckiej

Uzasadnić to już nie łaska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identy są super i dobrze, że kręcone w naszej pięknej Polsce! Oczywiście na wiosnę, jesień i zimę będą inne. :)

Nie płaczcie już za VIVĄ, bo te dobre czasy VIVY już nie powrócą... I tak u nas jest jeszcze 60% muzyki w dniu, a poza tym, to mamy jeszcze parę kanałów music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lcniko Spowodowane było to tym, że zostały uruchomione belki z tzw. opóźnieniem. Nie wiem czy zauważyliście, ale VIVA ma dwa rodzaje belek końcowych. Jedne są takie które pojawiają się wcześniej i są one najczęściej używane w normalnych pasmach i takie które pojawiają się z opóźnieniem, które używane są najczęściej przy pasmach z SMSami :D Nie pamiętam czy wczoraj w VIVA Dj były SMS czy nie, ale zawsze do tego pasma używana jest ta belka z opóźnieniem. I gdy spotyka się ona z belką "Za chwilę" niestety tak się dzieje. Ale kiedyś było gorzej, bo gdy belka tytułowa spotkała się z belką za chwilę, to belka tytułowa zacinała się i nie znikała aż do następnego teledysku, kiedy to pojawiała się nowa belka. Teraz zrobili tak że wszystko znika nawet przy zacięciu, więc chyba zdają sobie z tego sprawę i im to nie przeszkadza, mi zresztą też nie ;) Dla mnie zawsze fajnie wiedzieć co będzie za chwilę a to że na końcu coś się zatnie, i tak wszystko jest czytelne, nie ma co sie czepiać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Clubbing także bez wstawek z Natalią...

 

Zapytałem VIVĘ na FB dlaczego Natalii nie będzie na Akcji Lato, ale oczywiście mi nie odpisali... Oby nie okazało się, że skończyli z nią współpracę... i niestety w to lato nie obejrzymy Natalii w bikini... ;/ Wolałbym żeby Kępkę wywalili z VIVY, denerwuje mnie...

 

Poza tym to kiedyś gadaliśmy o czołówce ''Planet VIVA''. Mam ją w miarę dobrej jakości (dzięki użytkownikowi @natan3322 z tego forum) i jakby ktoś chciał to mogę udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...