Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nagrywać ale myślałem, że VIVA zostanie FTA... Moim dekoderem chyba nie da rady, bo jak od razu zakodują sygnał to na kompie nie odtworzę nagrania z zakodowanego kanału ;/ Chyba, że nie zakodują od razu po wprowadzeniu nowej oprawy, to wtedy się uda... a jak nie to spróbuję aparatem. :) Mi się wydaje, że o 06:00 wystartuje nowa oprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy będzie tak samo... Mnie najbardziej ciekawi czy będą belki z Vivy De i czy każdy program muzyczny będzie miał w końcu czołówkę...

A tak poza tym co myślicie o weekendzie "Najlepsi z najlepszych" ? Jak na razie same nowości (00s, 10s) ale zazwyczaj w tego typu weekendach pojawiają się gdzieś inne kawałki np. Nirvana czy Metallica. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 100 było jakieś słabe... 90% to nowości, które "wałkują" codziennie typu: Pitbull - Back In Time...

 

Co do nowej oprawy to mam nadzieję, że będą belki jak na VIVIE DE i że każde pasmo będzie miało swoje intro i outro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest już ostatni dzień starej Vivy już od jutra będzie zupełnie inna, niestety :( .

Była stara oprawa - wszyscy narzekali, aby ją zmienić. Wprowadzają nową - wieczne narzekanie. Inna, nie zawsze może znaczyć "gorsza".

Nadal nie wiem, wstać czy nie wstać? Ktoś z was planuje zobaczyć przejście ze starej do nowej vivy?

Naprawdę ciężki problem. Pilot do ręki i ustawiasz nagrywanie z timerem (jeśli jest taka możliwość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentece to że zmienia się oprawa i logo oraz w końcu przechodzą na 16/9 to mi wcale nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie bardzo mnie cieszy tylko czemu wpadli na tak idiotyczny pomysł żeby dodawać showy z MTV i przez te głupie programy będziemy mieć zakodowaną Vive. I boję się że jesienią może być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego z góry zakładasz, że idiotycznym pomysłem jest dodawanie programów MTV? Póki co ramówka na początku nie zmieni się nie do poznania. A później...? Się zobaczy. Jeżeli widzowie odchodzą od muzyki, to trza coś zrobić, aby ich zatrzymać. W tym wypadku wybrano serial pt. ,,Futurama" i pozostałe produkcje. Jeżeli chodzi o mnie, to mogą nawet zapchać całą ramówkę serialami. Dlaczego? Dlatego, iż nie trafia do mnie komercyjna papka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, że będą nowe programy z MTV, to żenującym faktem jest też to, że od 23:30 do 1:00 będą niepotrzebne powtórki Futuramy, Webniętych i Chyba ich pogięło. Przecież w tych godzinach mogliby wprowadzić pasma muzyczne:

23:30 Sexy Viva / 100% Hip-Hop

0:30 Viva DJ Night

1:30 Night Sounds

4:00 Chill Out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentece to że zmienia się oprawa i logo oraz w końcu przechodzą na 16/9 to mi wcale nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie bardzo mnie cieszy tylko czemu wpadli na tak idiotyczny pomysł żeby dodawać showy z MTV i przez te głupie programy będziemy mieć zakodowaną Vive. I boję się że jesienią może być gorzej.

Kolego, jeśli jesteś abonentem jakiejś platformy satelitarnej, to Ci dostępu nie zabiorą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrze ja tak ogólnie napisałem. Powtóki są nie tylko po 23 ale zauważcie że w środę o 21:00 jest powtórka 1 odc. futuramy a o 22:00 Webniętych itd. z poprzednich dni i jeszcze w weekendy więc owe seriale są powtarzane w tygodnia aż 3 razy. I po co tyle? Jeżeli będą mieli zamiar dodawać jakieś nowe seriale to by mogli w ramach powtórek a jak jest już futurama to chciałbym również Family Guy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne Top 4 weekendu "Najlepsi z najlepszych":

 

4 – Carly Rae Japsen - Call Me Maybe

3 – Adele – Rolling in the deep

2 – Ewa Farna – EWAkuacja

1 – SMOOTH CRIMINAL – MICHAEL JACKSON

 

A nie mówiłem, że jakiś klasyk na pewno będzie na pierwszym miejscu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażający jest jutrzejszy maraton z programem "Kolejno odlicz". Na szczęście w inne dni nadawane są po 2 odcinki.

Na tv.pl mamy po jednym odcinku "reality show":

lhiWq.png

 

edit: widać że program na twoim screenie jest niepełny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...