Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karol aleś pojechał. Nie chce ktoś oglądać danej pozycji, to jej nie ogląda. Proste. O ile to co się teraz bedzie działo, jest spoko, o tyle mozna się martwić o przyszłość. Jakby miały wejść produkcje z Comedy Central i Nickelodeon, to by tak dobrze już nie było. Chociaż skoro VIVA ma być kodowana, to raczej to nam nie grozi. Chociaż kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt Ci nie broni wyrażać swojego zdania. Wspomnień o tym jaka VIVA Polska była kiedyś też nikt Ci nie odbierze. Świat się zmienia, a wraz z nim rynek. Stacje mają zrabiać. To jest biznes. Gdyby emitowanie samych teledysków 24/7 było opłacalne, to MTV dzisiaj byłoby 100% muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja na to poradzę że tak ciężko mi się z tym pogodzić a teraz to się kończy i już nigdy nie wróci . On się z tym pogodził i zrozumiał to nie znaczy że ja muszę .

No właśnie to jest biznes a mój problem polega na tym ,że ja traktuje tą stacje jakby nadawała dla swojego hobby (co jest głupie) przyznaję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja na to poradzę że tak ciężko mi się z tym pogodzić a teraz to się kończy i już nigdy nie wróci ...

 

Ja też się z tym pogodziłem (co nie oznacza, że nie ubolewam nad tym co się stało z VIVĄ)... Po prostu będę oglądał pasma muzyczne, futuramę, webniętych i chyba ich pogięło, a resztę będę omijał. Oprócz VIVY jest kilka kanałów z muzyką 24h/dobę 7dni/tydzień. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam. że teraz nawet bedzie lepiej niż było. Hot or Not i Kłiiiz odpadną. Kolejno odlicz niestety też. Wejdą: Futurama, Webnięci, Chyba ich pogięło (te wejścia na plus), niestety wchodzą też: Next i Szał ciał. Według mnie wychodzi na zero. Także nie ma co biadolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Hot or Not'' zostaje ,''Kolejno odlicz'' też ,szkoda że w tym roku nie dali czegoś takiego jak ''hity gorącego lata'' lub tak jak 2 lata temu ''melanż starter''

Karol nie pisz że taka forma się sprzedaję świetnie ,może się sprzedaje ale nie wiadomo jak to będzie wyglądać na viva pl i czy takie zmiany się przyjmą ,jaki spadek ma teraz MTV bo emituje coraz więcej takich seriali ,tego jeszcze nie wiadomo ,poczekamy ,zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie najlepiej by było gdyby te nowe pozycje zastąpiły jesienią Hot or noty czy Viva mjuzik kłizz zamiast pasm muzycznych. A teraz poinformuję że skończyli w kółko informować o zmianach na Vivie a zamiast tego leci m.in zapowiedź Furtramy i ucieszyło mnie to że zapowiada to te sam stary lektor a już się bałem że zzmienią też lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pd dawna nie oglądam VIVA Polska, 4fun.tv, Eska TV itp., bo tam nic dla siebie nie znajduję, a muzycznie te stacje mi nie odpowiadają. Także jakiekolwiek zmiany w tych stacjach jakoś specjalnie mnie nie interesują. Owszem, kiedyś oglądałem VIVĘ (Polską i Germany), ale wtedy były to inne czasami, kiedy to VIVA i MTV też były inne. Mniej tandetnej muzyki emitowali, ale przede wszystkim panowała tam różnorodność, gdzie każdy coś dla siebie znalazł. Obecnie ze stacji muzycznych oglądam MTV Live HD, VH1 Polska (czasami), Deluxe Music, Rebel TV i You Tube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...