Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ja kogoś obraźiłem ? Tak skoro to jest dla żartu to dużo osób pewnie z tego nie korzysta ,a pozatym ktoś pisał że obecne paroty itp..sa pod nową grafikę wcale nie są bo nie są przystosowane do formatu 16:9 więc albo je zlikwidują albo dadzą nowe te co ma viva de .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ironia z tym obrażaniem... Ale dobraa, nie było tematu. ;)

Ja tam kiedyś wysłałem sms-a i czekałem 10 minut na odpowiedź. A więc może ten komputer jakoś dobiera specjalnie te wróżby do imion? Dodam, że wróżba była inna niż te co w kółko są pokazywane w TV. Chodzi o "Kocha, nie kocha".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak jakoś to działa ,ja nigdy nie wysyłałem tam sms nawet nie czytam tych imion i co tam pisze . Najbardziej to mnie wkurza że to leci podczas ''viva dj night'' (Tak pięknie ekran by wyglądał bez tych śmieci w tle i gdyby jeszcze nie było tego podpisu i samo logo to już wogóle git )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland to jest wątek o kanale VIVA POLSKA a nie prywatne dyskusje nie związane z tematem ,potem się dziwić że moderatorzy dają ostrzeżenia i zamykają temat to też prawda . Viva Polska powinna całkiem usunąć te gry sms ,mi się wydaję że to jest dla picu żeby tylko śmietnik robiło na ekranie ,bo kto te sms-y wysyła za 2 zł przecież to szkoda na takie bzdety ,kto to wysyła chyba 12 -letnie dziewczynki .

Nie ma sprawy - odniosłem się jedynie do pytania na mój temat jakie mi zadał jeden z użytkowników. Co do gier SMS to mogą nawet zniknąć z Vivy lub jak już wspomniałem zostać ale w odpowiedniej nie przesadzonej ilości. Dzięki temu znacznie przyjemniej będzie się oglądało Vivę - za samą równowartość SMS'a wysłanego na gry sms (oczywiście autorstwa Vovy) wolę sobie kupić coś w sklepie lub uskładać sobie je na kartę prepaid a dzięki temu na internet w telefonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze "kocha, nie kocha" wygląda w miarę przyzwoicie...

@Skrillex - Tzn. było tak, że był u mnie kolega z koleżanką i ja wysłałem z jego telefonu tego sms-a. :lol: I ja tam wpisałem imię "Alicja" a teoretyczne imię męskie to był jakiś brzydki wyraz, ale wyszła jakaś wróżba normalna. Więc sam nie wiem czy to ma ręce i nogi, bo dam sobie głowę uciąć, że jakbyś wpisał "Lodówka" i "Rądel" to też by ci wyszła wróżba. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ramówkę na stronie Vivy i coś tam się nie zgadza, chyba jeszcze nie dopracowali, bo w pon.23-go nie ma Viva Hits Polska o 20:15 (wg spotu reklamowego).

Muzyki nie jest wcale tak mało. Przede wszystkim dobrze, że jeszcze na razie jest muzyka po południu, bo już myślałem, że do 13 i dopiero w nocy:)

Tylko, że po południu jest np. Mega Top 10, zaraz Week Top 10 i za dużo tego PL Top 10. Jak już tak jest niech dadzą codziennie inną listę, a w soboty Clubbing (choćby miałby być o 23,czy 24.

Poza tym ja poza muzyką (i ew.Futuramą) nie będę nic innego oglądać, więc te wszystkie zmiany już generalnie mi wiszą, wiadomo, że będzie tylko gorzej i że puszczanie samych klipów Vivie się nie opłaca - Viacom to nie Eska i zyski jakie ma Eska to na pewno nie są dla nich zadowalające.

Oglądam sobie jeszcze ostatki Vivy, za godz Clubbing (przedostatni), trudno.

Proponuję w dniu zmiany oprawy zamknąć ten wątek i otworzyć nowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak układali spot reklamowy nie mieli jeszcze ramówki a pewnie im się pozmieniało i nie będzie Vivy Hits polska. Zgadza się na razie z ilością muzyki nie jest tak źle i dobrze by było żeby tak było cały czas. Co najwyżej mogą z jakiś zrozygnować i dodać zupełnie nowe pasma muzyczne. Wiadomo mamy wakacje, a telewizja tak w tym okresie nie szaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel piszcie do nich wiadomości żeby zostawili ''viva clubbing'' w piątki lub soboty o 23.00 lub 0.00 ale żeby był ,jak dużo osób napisze to może to coś da ,trzeba próbować a jak nie to ja przestanę stopniowo oglądać vivę .

Ja napisałem i nikt nie lajkuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiedyś wysłałem sms-a i czekałem 10 minut na odpowiedź. A więc może ten komputer jakoś dobiera specjalnie te wróżby do imion?

Jak dla mnie dobiera je losowo, bo przecież nikt nie pisze ich na bieżąco, a najwyżej co jakiś czas są zmieniane na nowe by zachęcić do ponownego wysyłania smsów. Jednego dnia wbijesz się po kilkudziesięciu sekundach na ekran, innego natrafisz na blok reklamowy i musisz czekać. Wiem to z autopsji, bo wysyłałem smsy zarówno tam jak i w 4fun.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te Topy często były sfałszowane. Ile razy np. Gramy co chcecie była na 1 m-cu doda. A ja akurat nie wierzę że wszyscy aż tak ją się jarają. Viva sama układa te topy i tak jest a nawet nie dobiera dobrze do wybranej dziedziny. Więc tak jest nie tylko dziś. Lecz zdaża się oczywiście że są ciekawe np. ostatnio fajna była lista z wakacyjnymi hitami i szkoda że w tym roku nie dali Hitów Gorącego lata. Woleli zamiast tego dać Next i Szał ciał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...