Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat te Topy często były sfałszowane.

 

Często albo zawsze... Mnie też zawsze ciekawiło dlaczego Doda bardzo często jest na No. 1 albo swego czasu piosenka "Muzyki Moc"...

 

A dziś na pierwszym miejscu w Top 100 najlepszych imprezowych "DJ Antoine & The Beat Shakers - Ma Cherie". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deutsche niech lepiej się nacieszą naszą vivą jeszcze przez 1,5 tygodnia bo potem już odskoczni mieć nie będą .

 

Prędzej Arabowie i Persjanie, bo raczej niewiele Niemców ogląda naszą VIVĘ, jedynie Ci co mają dostęp do Hotbirda 13*E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie viva-tv.pl jest już nowa ramówka w niedzielę jest tragicznie muzyka kończy się o 12 (w między czasie jest jeszcze Top 20 ale obawiam się że tam starszych kliów się nie zobaczy jak teraz tylko to będzie notowanie bieżących topów)i wraca dopiero o 23.30 ,podobnie jest na viva de ,pożegnajmy sie z niedzielnym ''Top 50'' oraz ''viva clubbing'' (Szybko przerobili naszą vivę do poziomu vivy de ) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj napisałem do osoby z Viacomu PL co myślę o tym i o tajemnicy wokół kodowania stacji.

Co ciekawe teraz wszystko się zmienia w Viacomie PL tzn VIVA PL stanie się tym czym do tej pory była MTV PL czyli stacją rozrywkowo-muzyczną a samo MTV PL już nią nie będzie tylko już stacją młodzieżową. Od taka nowa kwalifikacja wg nich :-) To ci dobre!

dobrze że mamy Eska TV w DVB-T :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno co ma być to będzie ale Eska też do końca fajna nie jest. Za dużo tu się nowościami sypie i jednym gatunkiem . Mogliby puszczać jakieś starsze klipy jak na Vivie. I to jest jeden z powodów dlaczego ciężko mi się od Vivy odzwyczaić. I cięszę się że Top5 Best Of Viva zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był na Esce czas, że puszczali starsze klipy, ale było ich mało, a później z tego zrezygnowali, a na VIVIE zawsze można było zobaczyć jakiegoś klasyka, np. w "10 na 10".

 

Ja mam nadzieję, że się przekonają, że ta droga, którą wybrali. Życzę im niskiej oglądalności od 17 lipca - dla dobra stacji i powrotu do formatu muzycznego i przekazu FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się ekscytować. Jest tak dużo kanałów muzycznych, że można spokojnie wybrać coś innego. Jak wnioskuję marudząc na kodowanie dajecie do zrozumienia, że część z Was jest odbiorcami FTA więc wasze pole do popisu jest dużo większe. Przy wyszukiwaniu na HB Kingofsat.net znalazł 20 kanałów muzycznych, które są niekodowane. Zajrzyjcie tam. Abonenci platform i kablówek też nie mają najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo niektórzy to abonenci Cyfrowego Polsatu bo z tą akurat platformą różni bywa i może tak być że Viva zostanie wywalona całkowicie. Chodź nie bądźcie takimi pesymistami zresztą ja też jestem, ale może zdarzyć się cud jak wywalą obecną dyrektorkę Vivy i przyjdzie ktoś mądry który wie czego pragną widzowie i pozmienia tak jak było. Zresztą po co ja to piszę takie cuda w przypadku Vivy się nie zdarzą, to tak jakbym wierzył że na MTV będzie cały dzień muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, że aby jakimiś konsekwencjami obarczać panią Magdę Adamską. Ona jest organem wykonawczym jako dyrektor programowa kanałów muzycznych w VIMN Poland, a decyzje o rebrandingu czy zmianie oferty programowej zapadają na wyższym szczeblu. Viacom po prostu życzył zmienić sobie profil VIVY Polska i tego typu pomysły ktoś musi wdrożyć, nieważne czy to się przyjmie czy nie. Media z biegiem lat się zmieniają, a trzeba pamiętać, że teraz VIVA pracuje nie tylko na swój, ale także na wizerunek całego koncernu, który widocznie chce odejść od muzyki i ma do tego pełne prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co oni licza że jak wprowadzą do ramówki ''next'' ''co na to tato'' itp...i do tego jeszcze zakodują sygnał to wzrośnie im oglądalność chyba sa jacyś ...a pozatym ja czytałem gdzieś że każdy rynek znaczy lokalne MTV Networks (Teraz Viacom Media) odpowiada sam za siebie i sam decyduje co nadaje ,tak więc oni sami zadecydowali że teraz wolą puszczać ''nexty'' niż muzykę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając ofertę programową oraz kodując sygnał trafiają nie tylko do starszego, ale także bardziej zamożnego widza. To już układ pomiędzy nimi a reklamodawcami, którzy także wybierają VIVĘ ze względu na target. To jest podstawowa zasada przy tworzeniu telewizji - odnalezienie swojej grupy docelowej. Tutaj będziemy mieli w miarę zamożnych abonentów, którzy płacą za odbiór kanałów telewizyjnych. Resztę dobiorą sobie już zawartością muzyczną oraz programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV też jest kodowane na satelicie to znaczy że jestem bogaczem bo go posiadam ? Teraz będe się chwaił że mam vivę i że mnie na nią stać ,moim zdaniem nikt poważny znający życie nie będzie oglądać takich głupot jak ''co na to tato'' czy next'' (Oni pisali że nie pobierają opłat od platform cyfrowych ale kto ich tam wie)

A pozatym viva miała swoją grupę docelową ,wystarczyło tylko troszeczkę poprawić ramówkę dodając ciekawe programy typu ''viva spot'' relacje z imprez nie emitować jednych i tych samym teledysków i było by dobrze a tak poszli na łatwiznę bo viva germany poszła to i oni muszą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV też jest kodowane na satelicie to znaczy że jestem bogaczem bo go posiadam ? Teraz będe się chwaił że mam vivę i że mnie na nią stać ,moim zdaniem nikt poważny znający życie nie będzie oglądać takich głupot jak ''co na to tato'' czy next'' (Oni pisali że nie pobierają opłat od platform cyfrowych ale kto ich tam wie)

Cóż Ci po bogactwie, skoro w głębi duszy jesteś bardzo prostym człowieczkiem, który nie rozumie zasad biznesu. Przede wszystkim niech nie interesuje Cię jakiego widza chce pozyskać VIVA bo to nie twoja sprawa, ale skoro zadałeś pytanie co, po co i dlaczego, to odpowiedziałem w najbardziej możliwy sposób. W badaniach Nielsena brane pod uwagę są nawet zarobki potencjalnego widza, ale to informacja dla nadawcy i reklamodawców, nie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrilex195 ile jeszcze tego jadu? Według mnie będzie dobrze. Uważam, że te zmiany wyjdą VIVIE na dobre. I tego im życzę.

Ja się z tym nie pogodzę bo denerwuję mnie to że niszczą dobrą (kiedyś) stację muzyczną a tu niektórzy się cieszą że zmiany wyjdą na dobre ,przecież to samo pokazuje mtv ''next'' itp..to po co to na viva . Karol rozumiem że ty jesteś biznesmenem i dziękuje że mi tak wytłumaczyłeś naprawdę bardziej się nie dało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...