Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie godzinę temu zmieniło sie EPG VIVY Polska i zamiast gier sms zostały dodane pasma Planet VIVA i VIVA Hits a pasmo nocne Nightrider ma teraz opis bez sms-ów. Wg EPG pierwsze pasmo VIVA Hits dzisiaj o 21 a także rano od 8 i potem od 12.30 do 14 na resze ramówki oprócz list przebojów wypełniają pasma Planet VIVA.

Zmiany wprowadzono nagle bo jeszcze godzinę wczesnie były nadal gry sms-owe w EPG ramówki VIVA PL.

Strona w internecie VIVY PL też sie od godziny nie zgłasza i chyba wprowadzaja zmiany w ramowce na stronie?

Przez godzinę nie było grafiki stacji!

 

To chyba jakas NIESPODZIANKA?

Sami sprawdzcie teraz EPG VIVA Polska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo21 to może wprowadzą w końcu pasma tematyczne z muzyką tylko klubową, rockową, alternatywną, soul i rnb itp? :D Bo jak przez cały dzień oglądać to samo gdzie tylko inna nazwa programu to przecież bez sensu. Ale w ramówce nastronie żadnego info nie ma. A może ty jak zawsze wiesz co się szykuje? :curious: Te gry sms'owe były po prostu koszmarne, mimo że przynosiły stacji niezłe zyski. Pewnie ma to coś wspólnego z rosnącą konkurencją jaką jest dla Vivy ESKATV. I bardzo dobrze. Muszą zacząć w końcu się starać zadowalać widza, a od 2 miesięcy starają się (w niewielkim stopniu ale widać poprawę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize nie patrz na ramowkę na stronie VIVY PL tylko na EPG stacji. Bardzo szybko je zmienili i nagle juz wiczorem pojawiło sie pasmo VIVA Hits. SMSY całkiem zniknęły z ramówki VIVY Polska. nie licz na muzykę Rock i Base na VIVA Polska bo to działka MTV Polska :-) VIVA to Dance i Pop i tego sie trzymają. Obraz sie sypie od dzis rano na wszystkich stacjach MTV Net. nadawanych z tego TP Viacomu. Obawiam sie że może przygotowują miejsce na nowy kanał tematyczny MTV Net. PL na tym TP ;-(? Jest na tym PT rezerwa 3,16 MB/s ale czy zamierzają ją wykorzystać?

Może wprowadzą VIVE Plus do Polski jako drugi kanal VIVY interaktywny i dlatego zdjęli z VIVY PL smsy by przenieść na VIVA Plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam zaraz VIVA PLUS. Przecież nie będą przywracać kanału, który zlikwidowali i to dawno (szkoda, bo viva plus była extra, zwłaszcza jak rano o 11 leciały mega stare klipy z lat 90-tych i końca 80-tych). Prędzej będzie to nowy kanał MTV, bo czytałem (gdzieś nie pamiętam) na początku tego roku, że nowy kanał MTV planowany jest na jesień, a konkretnie na październik. I pewnie kosztem VH1? Zresztą VH1 to i tak dno totalne.A będzie Club Rotation na Vivie zamiast nie dającego się oglądać PARTYZONE na MTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize nie wiem czy wróci Club Rotation na VIVA Polska? Sam bym chciał bo tęsknie bardzo za tym pasmem.

Trzeba ich pochawalić za dodanie niespodziewanie duzej ilości pasma Planet VIVA i wskrzeszenie pasma VIVA Hits. Pasmo VIVA Hits było na VIVA Niemcy kiedyś jakieś 10 lat temu :-)

 

Bardzo dobry ruch. Wrzucili okropne smsy to i jest DUZY PLUS! Chyba tak jak piszesz konkurencja na nich to wymogła lub smsy sie znudziłu widzom VIVY Polska?

Czekamy na rozwój wydarzeń dalej :-)

 

A Partyzone nadal jest takie słabe na MTV PL? Podobno leca tam klipy Pop i Base zamiast Dance? może faktycznie to schyłek PartyZone na MTV Polska. MTV PL jak widzisz dąży w kierunku reality shows jak MTV UK.

Robią tak by VIVA i Vh1 PL dalej sie rozwijały? Czy zlikwidują Vh1 PL to nie wiem skoro są nowości w ramówce na jesień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva PL miała porządny zastój jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany. Ostatnio to się zmienia, jak widać. Dlaczego? Na pewno dzięki wkroczeniu konkurencji - i to, że Eska TV ma mniejszy zasięg nie ma nic do tego. Wiele może się zmienić a zmiany w programie, w grafice (kiedyś to była tragedia) robi się po to, aby zdrowo konkurować z konkurencyjnymi stacjami. Na pewno to nie jedyny powód. Teraz inaczej się tą stację ogląda mimo, że puszczają muzykę, która mi się kompletnie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Net. PL potwierdziło rezygnacje z smsów na VIVA Polska:

 

"Rzeczywiście, zrezygnowaliśmy z aplikacji SMS-owych na naszej antenie. Jest to związane z wprowadzeniem nowej, jesiennej ramówki stacji i chęcią odświeżenia pasm muzycznych - mówi nam Karina Ludź z biura prasowego MTV Netwroks."

 

Oby to nie oznaczało że teraz zakodują VIVA PL? :-(

 

Ale mająstrasznei duze przerwy reklamowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nierealne, ale jakby zrobili u nas VIVĘ plus z Get the clip przez cały dzień to ja bym to bez przerwy oglądał. :wink:

A wracając do rzeczywistości to chciałbym aby na antenę naszej VIVY powrócił Get the Clip i Nowe na Vivie. Miło by było gdyby videolista została poszerzona chociażby o te clipy, które można oglądać w programie Clip me w MTV. Niewszystkie z nich pokazuje Viva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolałbym, żeby było Get The Clip na Vivie, bo Clip Me to totalna porażka!

W Get The Clip przynajmniej można było zamawiając klip napisać jeszcze jakieś pozdrowienia dla znajomych itp. To było dobre, a tak samo było przecież na MTV Polska kiedyś w programie Total Request, gdzie klipów się nie zamawiało tylko pisało w trakcie programu wiadomość. Nie raz pisałem i było mniej więcej po 5 min wyświetlane na ekranie w trakcie klipu.

Co do Nowe Na Vivie to był to jeden z najlepszych programów na Vivie, bo nie dość, że jeszcze wtedy Viva ścigała się z MTV z klipami na wyłączność i która stacja pierwsza to jeszcze co sobotę (o 19 leciał ten program) można było zobaczyć 12 premierowych klipów. Dlatego nie ma co marzyć, że Viva wprowadzi znowu ten program, skoro w tyg mają tylko 2 premiery. Żałosne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize VIVA PL ma po 3-4 premiery w tygodniu. Dzisiaj widziałem Oceanę - Cry Cry i Schiller Mit September - Breathe :-)

Co do Get The Clip to nie bedzie bo nie mają warunków technicznych w centrum nadawczym MTV Networks Europe w Londynie. Tylko w takiej formie jaka jest na MTV PL w Clip Me czyli głosowanie na klip bez pozdrowień. Total Requet jest teraz na VIVA PL jako pasmo VIVASpot :-) Chyba pasmo PartyZone zniknie z MTV PL ale nie jestem pewien więc tylko gdybam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co to jest 3-4 tyg, tym bardziej że widzialeś tylko 2 jak pisałem (więc jakie 3-4????). Viva niemiecka przez ponad 10 lat miała zawsze 8 nowości w tyg w Neu Bei Viva, Viva Polska 12, a MTV do czasu jak też miało taki program (MTV Premiere, MTV First Look, MTV NEW, Nowości MTV) miało tyg minimum 6 nowości. A te nowości na naszej vivie to co to za nowości, jak Oceana na początku wakacji już była hitem u Ruskich, a na Vh-1 leci już ponad miesiąc. A na vivie puszczają bo przecież wygrała Sopot Festival, więc chcą być super hehehe, że niby promują gwiazdy itp. Nie zmienia to faktu, że i tak zawsze są w tyle z nowościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wygląda na to że VIVA Polska i inne stacje MTV Net. PL będą nadawać już wkrótce z Czech na koncesji czeskiej bo ją właśnie dostała cała paczka MTV Net. PL. Ciekawe czy zostaną nadal w centrum nadawczym w UK czy też utworzą swoje własne centrum w Czechach. Prawo czeskie jest bardzo łagodne jak w Niemczech. Chyba Ofcom zaostrzył przepisy i nadawcy będą uciekać z UK :-)?

 

Oto art.:

" Polskie kanały należące do MTV Networks Polska otrzymały od czeskiego regulatora medialnego RRTV koncesję na nadawanie. Są to kolejne już stacje telewizyjne nadawane w języku polskim z koncesją z Czech.

# Wczoraj RRTV przyznała MTV Networks Ltd. koncesję na nadawanie satelitarne pięciu kanałów - MTV Polska, VH1 Polska, Viva Polska, Nickelodeon Polska i Comedy Central Polska. Koncesja ważna jest przez 12 lat na terytorium Polski, z wyjątkiem niekodowanej Vivy, która rozpowszechniana jest na całą Europę za pośrednictwem satelity Hot Bird 6."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...