Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem właczam VIVĘ a tutaj u góry piszę opis pasma 100% VIVA a w tle sms-y. Bez komentarza ode mnie :-(
Dotychczas informowali Nas w programie tv, kiedy wpuszczają sms-y na antenę, a teraz żeby się nie wysilać, wprowadzili magazyn "100% VIVA" i pozamiatane. I na ten czas nie wiem, kiedy lecą klipy bez śmieci na ekranie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w marcu w ramówce były nazwy gier sms, ale nie leciały one tylko w podanych godzinach, także sugerować się tym za bardzo nie było można.

Teraz dzienne pasmo z grami to 100% VIVA , a nocne Nightrider. Tylko moje pytanie brzmi. Jak w dzień podczas gie wpisują na ekranie 100% VIVA to w nocy wpisują Nightrider, bo nie zaobserwowałem? Kiedyś ten napis był, teraz inne wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dzienne pasmo z grami to 100% VIVA , a nocne Nightrider. Tylko moje pytanie brzmi. Jak w dzień podczas gie wpisują na ekranie 100% VIVA to w nocy wpisują Nightrider, bo nie zaobserwowałem? Kiedyś ten napis był, teraz inne wiem..
Wg ramówki od sob. znika magazyn "Nightrider", a zastąpi go... "100% Viva".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w marcu w ramówce były nazwy gier sms, ale nie leciały one tylko w podanych godzinach, także sugerować się tym za bardzo nie było można.

Teraz dzienne pasmo z grami to 100% VIVA , a nocne Nightrider. Tylko moje pytanie brzmi. Jak w dzień podczas gie wpisują na ekranie 100% VIVA to w nocy wpisują Nightrider, bo nie zaobserwowałem? Kiedyś ten napis był, teraz inne wiem..

Kiedyś był ten napis, ale zniknął chyba z 2 lata temu. Bo jakiś rok temu czy w wakacje 2011, w święta Bożego Narodzenia czy Ferie Zimowe 2012 w nocy nie było żadnego napisu w lewym górnym rogu. Teraz może jest ten "Nightrider". Sam dzisiaj sprawdzę z ciekawości. :D Chociaż wydaje mi się, że będzie "100% VIVA".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva nagrywa nowe "Kolejno odlicz "

 

Po zbiorowej ofensywie medialnej Grycanek przyszedł czas na występy solowe. Najstarsza córka, "kochająca taniec" Weronika pojawiła się w programie Kolejno Odlicz w Vivie. Opowiadać będzie o swoich ulubionych piosenkach, więc chyba uznano ją już oficjalnie za gwiazdę.

 

http://www.pudelek.pl/artykul/39539/wer ... amie_vivy/

 

W sumie to nawet ok program .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech się wypowiadają. Przecież każdy ma prawo do własnej opinii a Viva ich tylko zaprasza do subiektywnego komentowania klipów ułożonych tematycznie a potem puszcza to w telewizji dla oglądalności.

Nikogo bym tutaj nie nazwał "gwiazdą". Nazwałbym ich wszystkich "celebrytami" albo "osobami publicznymi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już "Viva Night Spot". Dzisiaj o 23:00 jest "Mega Top 10", o 0:00 "DJ Night", a o 1:00 nocne pasmo "100% Viva", które codziennie będzie się zaczynało o 1:00 a nie jak do tej pory o 2:00.

Skoro Viva pokazuje już trochę tych programów to czemu nie mogłaby powtórzyć fajnego serialu "Daria" znanego z MTV. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooo ? seriale na VIVIE, tego jeszcze brakowalo, dopiero bylby syf totalny.

''DJ Night'' Fajnie brzmi, tylko ciekawe co beda pokazywac ? cos ambitniejszego, czy komerche. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria była świetna, ale nie na Vivę. Niech leci sobie na MTV lub VH1 jak wróci.

 

W Clubbingu same hiciory dziś, dużo nowości:

Far East Movement "Live My Life (Party Rock Remix)", Chicane" Going Deep", Swedish House Mafia "Greyhound", Jessy J & D.Guetta "LaserLight".

 

Przed Clubbingiem leciały jakieś dwa nowe klipy, ale nie pamiętam. Widziałem pierwszy raz. Zresztą tych nowości w tym tyg było dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Coś się sprzęgło w Vivie, pod szyldem "Viva Hits Polska" szli m.in: Skrillex, Rihanna, Kanye West i David Guetta. Cała oprawa jest programu Viva Hits Polska.

 

Edit: po około godzinie "problemów" wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooo ? seriale na VIVIE, tego jeszcze brakowalo, dopiero bylby syf totalny.

 

Wszystko na to wskazuje że kiedyś tak będzie. Już teraz jest coraz więcej show więc sami możemy się domyśleć w jakim kierunku ta telewizja idzie. Patrząc na Vivę DE czy nawet na Vivę UK mam straszne wizje co do naszej wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawcie już VIVĘ PL w spokoju i przestańcie z tymi serialikami. To cja muzyczna i ma być taka. Seriale to niech sobie ładują na MTV PL.

Wiem, że VIVA PL to stacja muzyczna i niech taka pozostanie. Ale w wakacje wolałbym powspominać sobie Darię (serial, który jest kontynuacją Beavis'a i Butt-Heada) niż po raz etny oglądać powtórki Hot or Not, Kolejno odlicz czy Viva Mjuzik Kłiiiz. Z resztą sam tu ktoś kiedyś pisał, że jeden odcinek serialu na cały dzień nie zaszkodziłby. ;) A MTV jej nie puści, bo woli się skupiać na nowościach. A VH1 za nim rozpowszechni swój zasięg to będziemy mieli już tam "Wspaniałe życie gwiazd" zamiast muzyki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...