Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Dr. Kucho! & Gregor Salto feat. Ane Brun - Can't Stop Playing (Makes Me High) [Oliver Heldens Remix]" [2015] (
) :)

 

O Chryste, co to jest... Darowaliby sobie zawsze stworzenie wersji wokalnej, zwłaszcza Oliver Heldens, bo prawie zawsze wychodzi gorzej. Jedynymi wyjątkiem, jakie znam, gdzie bardziej mi się podoba wersja wokalna to "Gecko (Overdrive)" i utwory od Swedish House Mafia. Aż dziw bierze, że zaangażowali w to Matthew Komy. Spinnin' go przecież kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Ian Van Dahl - Just a Girl'' Ten kawałek cyklicznie się pojawia w paśmie Dance i niestety nie puszczą np: ''Ian Van Dahl - I cant let you go '' oni jakby mieli zaciętą płytę, te same klipy wrzucone do systemu i gra, fajnie że można zobaczyć ten klip na Vivie ale już pora na inne klasyki dance, których mają setki. Widać że nie chce im się aktualizować playlisty, dodadzą jakieś nowości raz na tydzień a klasyki ciągle te same, szkoda :(

 

Vivę naprawdę by się przyjemniej oglądało, gdyby ''za chwilę'' nie było wiadomo jaki klasyk poleci, jakby czymś zaskoczyli, a nie ciągle ta sama oklepana playlista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satmaniak: jakbyś wyjął mi to z ust :lol2: jak nie ten klip to "Castles in the sky". Ten drugi jest moim ulubionym i cieszę się, że akurat tą wersję puszczają, ale na "I can't let you go" czekam już za długo. Tak samo z Alice Deejay "Back in my life", wszystkie inne już puścili tylko nie ten. Te klasyki można spokojnie policzyć na palcach, bo od 5 miesięcy te same. Urozmaicenie playlisty klasyków, czy nawet stworzenie pasma z klasykami i dodanie więcej nowości (choćby tych z MTV Dance) to dla mnie byłoby idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do VIVY od grudnia 2007 roku. Na początku oglądałem nałogowo, ale szybko spostrzegłem, że to taka telewizyjna Eska, która gra po kilka razy dziennie ten sam utwór. Ponadto zbyt rzadko dodają nowe klipy. Ponoć to się potem zmieniło. W 2010 roku zachłysnąłem się programem "Disco ponad wszystko". Potem odpuściłem sobie ogólnie pojęte hity na czasie, a co za tym idzie - oglądanie tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja w sumie nie pamiętam od kiedy oglądam polską vivę, pewnie gdzieś od 2003, na pewno wcześniej oglądałem niemiecką vivę, mtv i mtv 2 niemieckie, nie pamiętam natomiast vivy zwei bo jestem rocznik 88 :P

Swego czasu to w Polsce była świetna marka, mieli program w sobotę rano w głownym tvn i dodatek do faktu, odpowiednik niemieckiego viva bams w Bildzie.

Z prezenterów najbardziej ogarnięta i mówiąca z sensem była Gośka Halber, szkoda że teraz jej tak mało w dużych mediach. Reszta lasek była raczej tego samego sortu co obecne prezenterki 4funtv/eski może poza Justyną. Daro oczywiście żenada, nie wiem jak wytrzymywał takie robienie z siebie idioty. Jeszcze gestykulacja i mimika Kaśki, tej która byłą przez moment w Polsacie mnie bardzo denerwowała.

Fajne były ich akcje wakacyjne, gdy wszystkie listy i programy prowadzili np z jakiegoś miejsca nad morzem przez całe wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...