Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na VIVA Polska już leci polska nowość: Glassesboys & Snoop Dogg feat. Mandy Ventrice - Carbon Copy
:-)

Polskie chłopaki do tej pory nie docenieni w Polsce. Niektórzy mogą znać ich z tego kawałka Glassesboys - Move On ft. Craig Smart https://www.youtube.com/watch?v=2vUQXDwD0RI.

Szkoda że tego VIVA nie gra :-(

To w końcu gra, czy nie gra? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą drugą piosenkę nie grają, a tą pierwszą grają, np w piątek grali. Eddy Wata - I Love My People nie raz na Vivie leci, ale rzadko. Postarali się z playlistą na dzisiaj. Dużo nowości grają.

Co tydzień dodawają nowe piosenki lub te klasyki, które nie grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcotic Thrust widziałem od lutego raz, w nocnym paśmie. "King" jeszcze nie widziałem. Za to Alex Adair z nowych leci, Glassesboys widziałem już w tyg. i też nie wiedziałem, że to polskie. Puścili dziś też Arno Cost "Cyan". I coś z klasykami słabo ostatnio tzn. coraz mniej, jak już są to ciągle te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej skupiają się na nowościach niż na klasykach. Tak pisali na fb.

 

A z nowości widziałem też piosenkę Mike Candys feat. Max C. - Last Man On Earth.

 

A co do Glassesboys to jedna z ich piosenek to była jinglem na 4 fun.tv w 2013. Tytuł tej piosenki to Your Love.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Glassesboys powinniście kojarzyć głównie z tych dwóch piosenek:
i
. Obie były w jinglach reklamowych na 4fun.tv - Your Love latem 2013, a Beautiful World od razu zaraz jesienią. Nawet pamiętam jak te jingle wtedy wyglądały :D

 

 

 

Nie widzę różnicy między kiczowatym EDM produkowanym przez Davida Guettę, Zedda, Alesso, Calvina Harrisa czy Avicii, a muzyką klubową produkowaną przez panów z Glassesboys. Krótko pisząc - słabe to :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peterownys, ja wypowiedziałem swoje zdanie. Nie słucham muzyki, która nachalnie jest promowana przez Eskę TV, VIVA Polska, 4fun.tv, czy komercyjne stacje radiowe jak RMF Maxx, Radio Zet, Radio Eska. Ja w muzyce szukam czegoś więcej, aniżeli banalne teksty i kiczowaty podkład muzyczny niczym z salonu z grami komputerowymi. Uważam, że poziom obecnej muzyki komercyjnej sięga dna, bo jak wytłumaczyć [beep], który się teraz produkuje?. Jestem zdania, że muzyka komercyjna lat 80-tych i 90-tych (nawet lat 00) stała na wyższym poziomie. No, ale skąd Ty to możesz wiedzieć, skoro Twoja wiedza o muzyce ogranicza się do tego, co produkuje się teraz i co zagra Ci taka Eska TV, Polo TV itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Glassesboys powinniście kojarzyć głównie z tych dwóch piosenek:
i
. Obie były w jinglach reklamowych na 4fun.tv - Your Love latem 2013, a Beautiful World od razu zaraz jesienią. Nawet pamiętam jak te jingle wtedy wyglądały :D

 

Teledysk do piosenki Glassesboys - Your Love można zobaczyć na TV Disco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Tutaj użytkownicy pisali, że piosenka Bridgit Mendler - Ready or not, to nie dance, nie pasuje do tego gatunku itp. Zgadzam się. Dziś latając po programach po godzinie 15 trafiłem na piosenkę Bridgit na... TV Disco ;) Zabawne, to tak jakby w siedzibie TV Disco mieli włączoną VIVĘ i sobie podglądali "O! puszczają Puthe, ale super dajemy do nas... Bridgit? To chyba pop... ale na VIVIE leci, dajemy". Oczywiście proszę potraktować moją wypowiedź jako humorystyczną, nie mającą na celu nikogo urazić, aczkolwiek jest to bardzo... dziwne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka Bridgit Mendler - Ready Or Not była w niektórych Ty Wybierasz: EDM. W tym najnowszym wydaniu nie było jej. I całe szczęście. Oby już nigdy nie była w tym notowaniu. Muszą też tak zrobić z playlistą Viva Dance, w której jest tam piosenka. Po prostu wyrzucić tą piosenkę. Nie wiem co to dwie stacje widzą w tej piosence elektronicznego. To jest pop. Ludzie chcą prawdziwe EDM, a nie sztuczne piosenki pop. Mówię tu o piosence One Direction czy Ariana Grande oraz Bridgit Mendler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co dalej z VIVĄ? Jak się okaże, że pasmo muzyczne się nie sprawdza to skrócą nadawanie na wzór niemieckiej ?

 

W każdym razie, w moim odczuciu na razie zmiana na plus, muzyka całą dobę przy piątku i sobocie, ale mogliby się bardziej reklamować. Od dawna w ramówce nie było nic nowego, tylko od roku te same programy... ciekawe czy wrócą programy z prezenterami? W 2013 roku na antenie zrobili duży casting i pojawiły się dwie nowe fajne osoby, ale nie było za bardzo czego prowadzić, poza In and Out i w 2014 wszystko się skończyło. A ostatnią prezenterkę Katarzynę Kępkę widziałem ostatnio w TVN Meteo Active, ona już chyba nie za bardzo do VIVY by pasowała. :)

 

Z prezenterów najlepsza była Małgorzata Habler, późniejsze dziewczyny to już była raczej trochę inna liga, ale no fakt - były ładne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie się zastanawiam czy to nie jest, hm, celowe. W sensie: o, patrzcie, wprowadziliśmy muzykę, nie przyjęło się, skracamy nadawanie, od 17:00 antenę przejmie inny program. Czy coś w ten deseń.

 

Ja nadal uważam, ze VIVA ma potencjał, nadal wielu ludzi bez problemu kojarzy VIVĘ ze stacją muzyczną, mają najlepszą oprawę graficzną ze wszystkich kanałów, ale na własne życzenie słupki zaczęły lecieć w dół do 2012 roku. Nie jest tak łatwo odbudować pozycję. Poza tym, na dobrą sprawę jedno pasmo muzyczne przez cały dzień to też trochę za mało. :) Dobre rozwiązanie dla kanału internetowego, a nie dla dużego kanału na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też pozytywnie zaskoczyli, tylko fajnie by było gdyby częściej aktualizowali playlistę o klasyki, bo prawie ciągle leci to samo. Mam nadzieję że w tych nowych pasmach będą puszczać inne klasyki, jakieś perełki, może zaskoczą.

 

Oni mają naprawdę, duże pole do popisy, gdyby puszczali mniej komercyjne kawałki i zaskakiwali bardziej na playliście, to by było idealnie.

Fajnie było by zobaczyć ten klip

(Blonde - Higher Ground) A ZA CHWILĘ:

(BOB TAYLOR - PERSIA ) a nie klipy losowo wklepane do systemu i puszczane w kółko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...