Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. Z całej tej lipcowej przemiany właściwie została tylko oprawa i logo (no i Brodka). Główne propozycje programowe pospadały, a ekipa VIVY w tym momencie chyba się pogubiła, tak mi się wydaje. To co robią w tym momencie kłóci się z tym co zapowiadali w "ostrych" zmianach. Właściwie teraz bardziej pasowałoby to stare logo VIVY z łagodnymi trójkątami - przynajmniej nawiązywałoby to do tych serialików które zaczęli emitować.

 

Skoro zdecydowali się wycofać VIVA Hits Polska, to myślę, że kwestią czasu jest spadek z anteny drugiego bloku tylko z polską muzyką - PL Top 10 (czy oprócz tego programu Kępka jeszcze coś prowadzi :?: ). Po tym tak właściwie "przenterskie" programy jakie zostaną to chyba tylko Week Top 10 (Daro), O co kaman? (Daro+Kaśka) i In&Out (Justyna) - coś pominąłem :?: Na całą stację tylko 3 programy gdzie obsadzeni są prezenterzy.

 

Chyba każda szanująca się stacja walcząca o rynek chyba chce przyciągać widza, a nie odstraszać?!

Bo może faktycznie VIVA jest na licie do skreślenia? Wiadomo coś na temat jakiegoś kryzysu w Viacomie? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tego się nie spodziewałem ,co prawda dawno nie oglądałem ''Dj Night'' (ze względu na strasznie późną porę) i całej VIVY ,ale żeby całkowicie wyrzucić te pasmo z ramówki ? Zgłupieli ,niech zlikwiduja ten kanał najlepiej bo szkoda marki (niebiesko-żołtej vivy)

PS: jackie VIVA Germany zaczęła się psuć w 2007 roku ,wtedy stacja emitowała coraz mniej dance i techniawek i w ramówce coraz więcej godzin wypełniały programy reality show ,tam ten proces był stopniowy ,u nas co prawda 5 lat później ale odrazu z kanału zrobili dno ,pomyśleć viva polska w listopadzie 2011 i w listopadzie 2012 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie: u nas dopiero teraz zmienili Vivę, ponieważ wcześniej Viva cały czas była nr 1 wśród stacji muzycznych i nie miała właściwie konkurencji. Dopiero jak Eska dała jej porządnie popalić to się wycofali. Tu się z Tobą zgodzę odnośnie DJ Night, bo skoro i tak muza będzie w nocy i nie ma na MTV Partyzone to spoko mogli zrobić jak mówisz.

Dajcie już spokój z lamentami - to już koniec Vivy, THE END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na kanale VIVA HU od zmiany oprawy graficznej w ramówce się poprawiło... Są show, ale toplisty, pasma muzyczne lecą nie tylko rano i w nocy, ale także w środku dnia i wieczorem. Poza tym mają "INTERAKTIV" czyli program na żywo (coś jak "VIVA LIVE" z dawnej ramówki VIVA DE).

 

Kurczę, po obejrzeniu promo jesiennych nowości, myślałem, że będą nowe ID z nową muzyką, a tu dalej Varsovie... ;/ Uważam, że polski VIMN ma najbardziej wypchane na swoje kanały, niż oddziały VIMN z innych krajów. Węgierska i niemiecka VIVA jaka jest taka jest, ale przynajmniej z porą roku zmieniają się ID...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gorsza, porządna argumentacja użytkowników skończyła się zaraz po rebrandingu, ale pisać trzeba, bo inaczej by o nich zapomniano. Żeby trochę odbić od tego kłapania, powiem, że VIVA to całkiem ciekawy kanał ROZRYWKOWY. Naprawdę, bez ironii. Da się oglądać - fajne są te seriale oraz programy typu "Next" czy "VIVA Pudelek". Lepsze to niż muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - o czym Ty mówisz? Nie rozumiem Ciebie kompletnie i Twojego toku myślenia niestety :-( Jeśli Ty się zachwycasz obecnym wizerunkiem VIVY PL to nie jesteś chyba jej prawdziwym fanem od samego początku i stacji muzycznych w ogóle? Prawda jest taka że Viacom zdewastował wszystkie stacje muzyczne jakie kupili! :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwi mnie ciągła Brodka W ID stacji (oraz letnia grafika).Ale na przykładzie gali MTV EMA widać konflikt jaki panuje pod względem ramówki . Na Vivie de leciała sobie FTA na żywo a na naszej ... nie bo MTV .Jeszce rozumiem obecną formę Vivy de (Rynek FTA zakodowane MTV jako produkt Deluxe) tak naszej Vivy w obecnym kształcie nie widzę (takim "Polsta 2" dla MTV ???) Oczywiście podtrzymuję swoje zdanie że nasza Viva może podzielić los TMF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - o czym Ty mówisz? Nie rozumiem Ciebie kompletnie i Twojego toku myślenia niestety :-( Jeśli Ty się zachwycasz obecnym wizerunkiem VIVY PL to nie jesteś chyba jej prawdziwym fanem od samego początku i stacji muzycznych w ogóle? Prawda jest taka że Viacom zdewastował wszystkie stacje muzyczne jakie kupili! :-(

 

Fanem VIVY nazwę tego, co oglądał ją na początku, chyba, że jesteś fanem mainsteamu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podtrzymuję swoje zdanie że nasza Viva może podzielić los TMF

Jak oglądalność dalej tak będzie leciała w dół jak teraz, to jest to bardzo możliwe. W końcu z TMF też było tak, że najpierw było dobrze, potem pododawali programy niemuzyczne i oglądalność poleciała, a jak powrócili z powrotem to formuły muzycznej, to już nikt nie chciał kanału oglądać. I w końcu kanał zamknęli.

Ja tam nie życzę Vivie źle, ale nie wiem czy takie drastyczne zmiany się przyjmą na dłuższą metę. W Niemczech to była całkiem inna sytuacja, bo tam zakodowali MTV, i w zamian za to przenieśli sporo programów z MTV do VIVY na koszt muzyki. Ale że tam i tak już od długiego czasu było mało muzyki, to nikt się zbytnio nie przejmował, że jest jej jeszcze mniej, ba, oglądalność tam nawet wzrasta od 2011 r.!

U nas za to trochę inaczej to wygląda. No ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, bez ironii. Da się oglądać - fajne są te seriale oraz programy typu "Next" czy "VIVA Pudelek". Lepsze to niż muzyka.

 

Zacząłem oglądać te seriale na Vivie. I powiem tak. Spodobało mi się to , i napewno jest to lepsze od powtarzającej się w kółko tracklisty(ViVa sprzed miesiąca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję od seriali jest CC lub CCF a nie VIVA czy MTV no ale cóż w naszym kraju jest na odwrót, podzielam zdanie @Marek1991 VIVA może podzielić los TMF, i zamiast niej będzie VIVA, ale PUDELEK. Czasy MTV i VIVY z lat 90'tych już nie wrócą, szkoda.:(

 

Ciekaw jestem czy gdyby Atomic TV nie został przejęty przez MTV, jak by dziś wyglądał i czy by jeszcze istniał. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niektórzy właśnie łapią posty na tym temacie. Viacom robi dobre programy, ale dla nastolatków, a więc czytanie tekstu poraz setny ''od seriali jest CC'' czy ''VIVA to dno'' jest uciążliwe.

 

Wiadomym jest, że seriale bardziej się sprzedają niż badziewne, nowoczesne, lasujące mózgi piosenki. Nie będę tęsknił za VIVĄ sprzed 17 lipca. Ludzie, powtórzę, wszędzie jest możliwość oglądania innych kanałow muzycznych i żebyście się uspokoili, bo prawdopodobnie niektórzy mogli się zdenerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że jest możliwość oglądania innych kanałów muzycznych, każdy ma prawo do wypowiedzi, ja wyraziłem tylko swoją opinie, nie mam jak oglądać w dzień VIVY bo pracuję do 14-tej w nocy jak każdy normalny "robol" śpię, więc zostaje mi wieczór, i z racji tego, że VIVA polska nie puszcza wówczas teledysków zapomniałem, że w ogóle ją mam, wybieram VH1 polska czy chociażby ESKA TV i jest wielu takich jak ja, że "dobrego zdania" o obecnej VIVIE nie mogą powiedzieć, bo cóż w tej chwili to TYLKO marka, która wkrótce zgaśnie jak TMF lub będzie niszowym kanałem muzycznym a był na samym szczycie.

 

A i jeszcze jedno nie łapię wcale żadnych postów, odkąd jestem na tym forum to TU byłem może ze dwa czy trzy razy, po prostu chciałem wyrazić swoje zdanie, no cóż widać, że nie warto tu zaglądać bo można za swoją wypowiedź dostać...po nosie !!! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - o czym Ty mówisz? Nie rozumiem Ciebie kompletnie i Twojego toku myślenia niestety :-( Jeśli Ty się zachwycasz obecnym wizerunkiem VIVY PL to nie jesteś chyba jej prawdziwym fanem od samego początku i stacji muzycznych w ogóle? Prawda jest taka że Viacom zdewastował wszystkie stacje muzyczne jakie kupili! :-(

Oglądam od początku, jeszcze gdy nadawano ją w kilkugodzinnych pasmach. Jednak już wyrosłem z nadmiaru muzyki, a jeśli chcę ją obejrzeć to legalnie jest ona dostępna w sporej większości na innych kanałach czy w YouTube... :) A seriale akurat lubię oglądać, pośmiać się z żałosnych Amerykanów w ich programach docu także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...